Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bw81 napisał:

nie wiedziałem, że takowe są już w produkcji

oczywiście , dla masochistów na emeryturze :fuck:

2 godziny temu, Cathay napisał:

Kto jechał teslą jakąkolwiek ten wie że jakość jest w okolicach europejskich aut sprzed 20 lat. 

wystarczy stanąć koło tego i wiadomo o co chodzi :pad:

parę lat temu byłem w firmie transportowej i oglądałem teslę szefa - bardzo był zniesmaczony że nie dostrzegłem geniuszu i finezi motoryzacyjnej i spytałem sie czyja to zmota :niewiem:bo widać zaangażowanie w projekt i braki w wykonaniu :pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chris_66 napisał:

oczywiście , dla masochistów na emeryturze :fuck:

wystarczy stanąć koło tego i wiadomo o co chodzi :pad:

parę lat temu byłem w firmie transportowej i oglądałem teslę szefa - bardzo był zniesmaczony że nie dostrzegłem geniuszu i finezi motoryzacyjnej i spytałem sie czyja to zmota :niewiem:bo widać zaangażowanie w projekt i braki w wykonaniu :pupa:

Ogólnie w środku, to oprócz wielkiego wyświetlacza to wszędzie sam surowy plastik. Można myć karcherem :-). Europejskie samochody nawet te mniejsze i tańsze są ładniej w środku wykonane.

Nie prowadziłem tego, ale siedząc z boku wydawało mi się że prowadzi się całkiem fajnie. Ale to było po ładnych drogach. Nie wiem co by było na polskich koleinach...

Najlepszy efekt to przyspieszenie w całej skali prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotrekm13 napisał:

Ogólnie w środku, ...to wszędzie sam surowy plastik.

To zdaje się cecha dużej części amerykańskiej motoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Ogólnie w środku, to oprócz wielkiego wyświetlacza to wszędzie sam surowy plastik. Można myć karcherem :-). Europejskie samochody nawet te mniejsze i tańsze są ładniej w środku wykonane.

Nie prowadziłem tego, ale siedząc z boku wydawało mi się że prowadzi się całkiem fajnie. Ale to było po ładnych drogach. Nie wiem co by było na polskich koleinach...

Najlepszy efekt to przyspieszenie w całej skali prędkości.

Gdzie kolego widziałeś ostatnio koleiny? Pytam poważnie jako osoba dużo jeżdżąca....

Widzę że Tesla nie podoba się wszystkim których na nią nie stać....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

Gdzie kolego widziałeś ostatnio koleiny? Pytam poważnie jako osoba dużo jeżdżąca....

Widzę że Tesla nie podoba się wszystkim których na nią nie stać....?

Zapraszam na wschód. Lubelszczyzna, zamojszczyzna to jedna wielka koleina:(

Edytowane przez effka69
zjadłam literkę (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Commander napisał:

Gdzie kolego widziałeś ostatnio koleiny? Pytam poważnie jako osoba dużo jeżdżąca....

Widzę że Tesla nie podoba się wszystkim których na nią nie stać....?

Ok, może takich typowych, głębokich kolein już tak dużo niema, jak z kilkanaście lat temu, ale dziurawych i mocno połatanych asfaltów jest mnóstwo. 

A co do Tesli to nie napisałem że mi się nie podoba, tylko skrytykowałem wnętrze. Ale to nic nie zmienia bo mnie nie stać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha...mnie też nie stać ale do sąsiada stałe przyjeżdża S 85D. Nie powiem robi wrażenie mega.

Co do kolein.... byłem w tym roku na Lubelszczyźnie. Super region i ciut słabsze drogi ale dramatu nie było. Raz na białej drodze trochę telepało, ale to był skrót na 4 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cenzura cenzurą-szczególnie polityczna.Ja zwróciłem uwagę że niektórzy moderatorzy są bardzo wrażliwi na używanie niektórych słów i czasami stosują zasadę że kumplom więcej można niż przeciętnemu użytkownikowi. Ja pamiętam jak z dziesięć lat temu będąc nad jeziorem na dalekim wschodzie naszego kraju drażniło mnie jak lokalna młodzież co trzecie słowo to - przepraszam ale muszę zacytować, choć może znowu dostanę bana,- zajebiste.Nadal te słowo mi nie odpowiada ale teraz co drugi celebryta czy inny przedstawiciel kultury masowej w TV tego słowa używa na antenie oficjalnie i bez wstydu.

Jest chyba jeszcze kilka takich słów, może więc ci najbardziej wrażliwi -esteci spośród moderatorów umieszczą listę słów których absolutnie nie można używać na tym forum w jakiej kolwiek formie. Oczywiście nie chodzi o stosowanie niegrzecznych słów w stosunku do użytkownika forum tego czy innego ale np. określenie jakimś słowem może nie wyszukanym tego co wyczyniali niektórzy uczestnicy Marszu Niepodległości to chyba można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.