Skocz do zawartości

Kryterium cenowe


wojownik73

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, myśle że słowa naszego kolegi zostały całkowice źle zrozumiane i dalej w to brniemy.

Ja odniosłem wielokrotnie takie wrazenie jakby opisy z czyjegoś pobytu tu i tam pisał Ferdynand Kiepski.

A leci to tak. Na kempingu trawa nie skoszona, w latrynie no ten tego ten - dramat, prąd tylko w 1,3 pola, a o 6 rano wali przez pół godziny dzwonnica. Ale Panowie - jakie widoki... Rewelacja.

No i na koniec zapłaciłem 28 zł za zestaw za weekend za 5 osób i to nas bardzo ucieszyło. Wrócimy tu za rok  na pewno !!! Polecam.

 

Ludzie takich wpisów jest masa. Chyba tu o to chodzi a nie o to że tam gdzie drożej jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chłopaki, myśle że słowa naszego kolegi zostały całkowice źle zrozumiane i dalej w to brniemy.

Ja odniosłem wielokrotnie takie wrazenie jakby opisy z czyjegoś pobytu tu i tam pisał Ferdynand Kiepski.

A leci to tak. Na kempingu trawa nie skoszona, w latrynie no ten tego ten - dramat, prąd tylko w 1,3 pola, a o 6 rano wali przez pół godziny dzwonnica. Ale Panowie - jakie widoki... Rewelacja.

No i na koniec zapłaciłem 28 zł za zestaw za weekend za 5 osób i to nas bardzo ucieszyło. Wrócimy tu za rok  na pewno !!! Polecam.

 

Ludzie takich wpisów jest masa. Chyba tu o to chodzi a nie o to że tam gdzie drożej jest lepiej.

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ale Panowie - jakie widoki... Rewelacja.

No i na koniec zapłaciłem 28 zł za zestaw za weekend za 5 osób i to nas bardzo ucieszyło. Wrócimy tu za rok  na pewno !!!

...

 

A dla tych widoków i ceny warto wracać. 

Zatem, znowu cena gra główną rolę bo przyciąga i rekompensuje niedogodności :)

Cholera, ja już 3 lata temu obiecałem sobie na Hel wrócić bo ciągle niedosyt czuję. Znowu nie pojadę, może za rok...

To już taki tylko ciepły komentarz jest z mojej strony z wnioskiem że jakby się nie obrócić to :pupa: zawsze z tyłu :)

Żadna praca nie hańbi ??????

Żadna!!!

Ja kiedyś sprzątałem kible. Za darmo!

Nie czułem się shańbiony, może tylko czasem o godność poniżony. 

Nie myśleć że to wyrok jakiś czy cuś. Nie, nie. Kolej rzeczy to była.

To później dodało mi sił w dalszej walce z życiem. Czuję się zwycięzcą... Mimo kibli. 

I nie żartuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie życiowym sknerą, a niezamożnym to dwie różne i całkowicie odległe kategorie ludzi.

Ta pierwsza spędzi całe życie na tym kempingu, ta druga tylko kilka dni na innym - pełnym wygód, a zadowolenie na twarzach rodziny bądź jego brak uzmysłowi nam czy postąpilismy słusznie.

 

WojtEwa... a na tych bardziej zadbany sa pomontowane ekrany dzwiękochłoonne czy jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy człowiek ma rozum i wolną wolę. Te dwie rzeczy umożliwiają każdemu z nas decydować o tym gdzie, jak i za ile będzie spędzał swój wolny czas. Decyzja każdego z nas jest indywidualna i jak najbardziej słuszna - bo własna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.