Skocz do zawartości

Kryterium cenowe


wojownik73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...

Albo zacznę na dzikusa- i nie ze względu na oszczędności- chyba jakaś dziwna jestem.

Ja weekendy tylko na dziko, mam kilka miejsc gdzie największym hałasem jest cisza.

Da się.

To nie dziwność, to instynkty.

Urlopuję jednak na kempingach bo to terytoria obce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] Jesteście Niezastąpieni!!!!  Ja za to jednak sierota marysia. A tak się zastanawiałam, czy poruszyć ten temat , bo mi kłodą na sercu leżało!!!  Jedno ,że tak było, a drugie ,że  siedziałam cicho, przetrzymałam, dzięki czemu towarzystwo wyjechało z pola z pełnym poczuciem ,ze tak właśnie można .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zapuścić Vivaldiego na fula :]

Zainspirowałeś mnie i mam pomysła.

Poprosić jakiegoś rapo-hipo-powca by skonstruował 10 minutowe ciężkie w słuchaniu dzieło w tekstem o głośnych, hałasliwych i rynsztokowych ludziach. I żeby wulgaryzmów nie żałował.

Zapodać na odpowiednim poziomie głośności i włączyć autorepeat, oczywiście pilnować głośników :)

Kurde musi zadziałać.

.

PS. Jak każdy temat, ten też ewoluuje :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowałeś mnie i mam pomysła.

Poprosić jakiegoś rapo-hipo-powca by skonstruował 10 minutowe ciężkie w słuchaniu dzieło w tekstem o głośnych, hałasliwych i rynsztokowych ludziach. I żeby wulgaryzmów nie żałował.

Zapodać na odpowiednim poziomie głośności i włączyć autorepeat, oczywiście pilnować głośników :)

Kurde musi zadziałać.

 

Czyli przemocą na przemoc   :]     :]    :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiam. Tak sobie tylko dumam, że po pierwsze, w przypadku, gdy towarzystwo staje się męczące wieczorową porą w wyniku głębokiego spożycia, to cena pola  spowoduje  szybką i sprawną interwencję właściciela.( hmm chyba) Natomiast ,jeżeli towarzystwo jest takie cały czas?  Dla mnie to oznacza poziom poniżej wszelkiej krytyki i z czego to wynika?  Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że są to ludzie na co dzień na poziomie, a na polu nagle demon w nich wstępuje i przy swoich dzieciach i to tak ,ze pół pola słyszy ,bez żadnego skrępowania toczą błyskotliwe rozmowy typu k..wa, ja pie..le mówiłem(am)ci.....  :oslabiony: smutne   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na tanich czy drogich polach kempingowych zawsze znajdzie się jakiś "inny" :no:

zmieni sie tylko rodzaj trunku pitego do baletów 

:] Jesteście Niezastąpieni!!!!  Ja za to jednak sierota marysia. A tak się zastanawiałam, czy poruszyć ten temat , bo mi kłodą na sercu leżało!!!  Jedno ,że tak było, a drugie ,że  siedziałam cicho, przetrzymałam, dzięki czemu towarzystwo wyjechało z pola z pełnym poczuciem ,ze tak właśnie można .

ja ten wątek ciągnę tu i w temacie "gotowania w przyczepach" :))) tak tak, tam też ewoluowało :)

i powiem tak ... myślę że warto chyba otworzyć cały nowy temat 

bo wiele osob - tak jak ty - sie "krygowało" :) a tu po prostu trzeba walić prosto z mostu (tylko czy coś to da?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że grilujący na przemian kiełbę i Harnasia wąsaci Janusze raczej nie przeczytają tutaj żadnego tematu i wnisków wyciagać nie będą. Jedno wiem. Odstraszyć ich może jedynie cena kempingu...

Nie rozumiem też jednego... Zdecydowana większość z nas jeździ za granicę i bez kwękania buli 150-250 zł za dobę. To dlaczego w Polsce kemping musi kosztować do 50 zł żeby nie wzbudzał kontrowersji że ździerają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Jedno wiem. Odstraszyć ich może jedynie cena kempingu...

ojjj nie zgodze sie :)

 ... juz to pisałem - zmieni sie tylko rodzaj trunku spożywanego i jakość smażonej kiełbasy.

to sie ma albo nie we krwi :)

Nie rozumiem też jednego... Zdecydowana większość z nas jeździ za granicę i bez kwękania buli 150-250 zł za dobę. To dlaczego w Polsce kemping musi kosztować do 50 zł żeby nie wzbudzał kontrowersji że ździerają.

własnie dlatego ze jak wjeżdżasz na kemnig na zach to masz 100% przeświadczenie (gwarancje) ze woda będzie ciepła, do pryszniców nie będzie kolejek a ludzie mili i uśmiechnięci a po 22 będzie fajna cisza (nie absolutna ale nie będzie darcia ryja - a jak juz bedzie to nie TY tylko załoga kempingu uciszy a może i wyprosi towarzystwo) itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Pewnej ciężkiej nocy młode towarzystwo sobie popijało, otworzyło drzwi w aucie i sobie grało. Oczywiście trochę za głośno.

Byłem trzeźwy ale bez alkoholu odwagi mi nie brakuje, zakradłem się blisko auta, zaczekałem aż piosenka się skończy i ukradłem panel.

Nawet nie zareagowali. Zorientowali się o świcie. Oddałem panel 2 dni później jak już się pakowali :)

....

 

To na spokojne towarzystwo trafiłes ... Ja takiej zagrywki nie zostawił bym bez echa :tuk:  nie ruszam kogoś rzeczy i nie radze nikomu ruszać moich!      Jak się zachowałeś to chyba nie musze pisać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na spokojne towarzystwo trafiłes ...

...

Jak się zachowałeś to chyba nie musze pisać ....

Raczej na pijane bo już nie kojarzyło a z butami nie gadam.

Cały sęk w tym, że cisza jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Metoda była nie ważna, ważny skutek był i ukochana mogła spokojnie spać. 

Taka jest rola samca, chronić bezwzględnie.

Pozwoliłbyś męczyć swoją połówkę będąc biernym bo nie wypada kraść panela?

Ukradłem tylko ciszę bo panel oddałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.