Skocz do zawartości

ZŁOckie koło Muszyny - pole" Rumcajsówka " termin 26.06- 28.06.2015


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ile tak właściwie kasy za załogę trzeba zapłacić? bo jeszcze u Adama na zlocie nie byliśmy :P :P

Cenowo to wychodzi, 25zł zestaw + 5 zł prąd /doba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety dalej jeszcze nie możemy nic oficjalnie potwierdzić odnośnie przyjazdu, ale tym razem z baranka nas proszę wykreślić... Z przyczyn osobistych. Fajnie że się coś ruszyło z chętnymi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety dalej jeszcze nie możemy nic oficjalnie potwierdzić odnośnie przyjazdu, ale tym razem z baranka nas proszę wykreślić... Z przyczyn osobistych. Fajnie że się coś ruszyło z chętnymi ;)

Bartku, z baranka Was wykreśliłem, ale tylko z baranka :) . Pamiętaj;)

 

 

 

Pozwoliłem sobie uzupełnić listę na baranka. Kto jest z pytajnikem znaczy że nie mam pewności że go chce ;) . Jak ktoś nie chce, niech napisze a skreślę. Jutro będziemy mieć informacje o cenie,to podejmiemy decyzję tak czy nie. :) . Spokojnych snów.

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bravo::hop1::ok::tuptup::laugh::bzik::jump::D:dzieki::brawo::]:yay:  Cóż za wspaniała informacja :) Mam nadzieję że i u nas się wyjaśni niebawem i będziemy mogli poprosić o wykasowanie tego pytajnika... ale na chwilę obecną dalej pozostaje grzecznie czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu jest szansa, że przyjedziemy :yay:  plany się pozmieniały - więc dwa razy na baranka :slina: nas dopisz :] 

No, nie wiem....nie wiem :hmm: ...sprawdzę na planie pola :swieca: czy znajdzie się jeszcze wolna parcela :-]   . :palacz: .

Piotruś :ok: to jest good news :hop1: . Musimy to  oblać :pub:

:bravo::hop1::ok::tuptup::laugh::bzik::jump::D:dzieki::brawo::]:yay:  Cóż za wspaniała informacja :) Mam nadzieję że i u nas się wyjaśni niebawem i będziemy mogli poprosić o wykasowanie tego pytajnika... ale na chwilę obecną dalej pozostaje grzecznie czekać...

Ty tam nic nie kombinuj :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  , bo na liście jesteś :ee: . Baranka nie dostaniesz, ale przyjechac musicie :foch:. KOniec tematu :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: Z ostatniej chwili... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

 

Info na temat Baranka:

można by zamówić połówkę w cenie 250zł ( 18kg ma się rozumieć w tym kości ) , lub cały pewnie za 500zł  , ewentualnie połowke świniaka  za 300zł .  Czekam na głosy.  Baranek/prosiaczek  byłby w sobotę jak już wszyscy dojadą na spokojne.?

 

 

 

 

 

 


Może by rowery zabrać co?? :hmm:

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, na świniaka to może byśmy się pisali :) Zastanawiam się tylko jak go podzielą... w poprzek, wzdłuż, czy może jeszcze inaczej... no i pytanie, skoro i tak muszą zwierza poświęcić dla nas... co zrobią z 2gą połówką... Może zgodzą się na promocję 50% gratis :)

 

Nad rowerami także się zastanawiam, ale Dominika powiedziała że na Jaworzynę nie wyjedzie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.