Skocz do zawartości

ZŁOckie koło Muszyny - pole" Rumcajsówka " termin 26.06- 28.06.2015


Rekomendowane odpowiedzi

Noo czyli jak wuja ma recepte na baranka, to wykupi  ( co to dla niego 500zł w tą, czy w tamtą :) ) . W razie jak by było więcej chętnych to my kupimy tego drugiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobrze, że do 26go jest jeszcze ponad tydzień to może coś się poprawią te prognozy... Chyba że ktoś z Was ma już lepsze wieści... :)post-15964-0-21752600-1434537947_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my nie damy rady :oslabiony:  sobota do pracy, a potem wyjazd do na chrzciny do Belgi. Szkoda, że to ten weekend bo tak byśmy pojechali. Na samą myśl o baranince ślinka mi cieknie :slina: , no i kapustka od Dorotki od ,,paciuloków" niebo w gębie :slina::]. Myślę, że w tym roku jeszcze w Rumcajsówce się spotkamy ? :] :] Bo Adasia nie odwiedzić to grzech :]. Ciekawe jak tam płotek czy Adaśko go wzmocnił bo ,,negocjator" musiałby go przetestowac :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my nie damy rady :oslabiony:  sobota do pracy, a potem wyjazd do na chrzciny do Belgi. Szkoda, że to ten weekend bo tak byśmy pojechali. Na samą myśl o baranince ślinka mi cieknie :slina: , no i kapustka od Dorotki od ,,paciuloków" niebo w gębie :slina::]. Myślę, że w tym roku jeszcze w Rumcajsówce się spotkamy ? :] :] Bo Adasia nie odwiedzić to grzech :]. Ciekawe jak tam płotek czy Adaśko go wzmocnił bo ,,negocjator" musiałby go przetestowac :ee:

Piotruś bardzo a to bardzo jesteśmy smutni :( że Was nie będzie. Obiecuje że nie będzie to nasz ostani wyjazd :)  Kolejny zrobimy  prawdziwą jesienią lub w miarę zgłoszeń chętnych wczesniej .

Z lotu "wrona" widac na filmiku że jest nowy płotek :D, oby nie było okazji go testować :banned:  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ed--       (   Stefan celownik to za mało liczy się miejsce na liście.)

Pozdrawiamy

Jesteśmy już w Krościenku ,mamy coraz bliżej.

   Kazia Stefan

Taka postawa nam się podoba. Pomału a do ZŁOckiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i my się dopisujemy do Czcigodnego Grona w składzie 2+1 i oczywiście z udziałem w owieczce :-). Do zobaczyska.

Tak z ciekawości ,to kamperkiem czy cepką wpadniecie? Coś mi sie kojarzy że miałeś kupić cepke... :ok::przyczepa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc: jeżeli chodzi o baranka, to nie spodziewam się wiekszej ilosci osób do niego i zadałem pytanie o wycenę  jak najmniejszej wersji tego zwierza dla około 15 osób.  Jak tylko pojawią sie konkretne informacje to zaraz państwa poinformuje :D  

( ale  z drugiej strony , czy my zjemy dwa barany?? Ten z recepty :ee:  może nam wystarczy ??  :hehe: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ed--       (   Stefan celownik to za mało liczy się miejsce na liście.)

Pozdrawiamy

Jesteśmy już w Krościenku ,mamy coraz bliżej.

   Kazia Stefan

Stefciu z nadzieją i nieśmiało chciałbym Wam przypomnieć, że na trasie Szczawnica - Złockie leży słynne Łącko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.