Skocz do zawartości

Hobby po gradobiciu i nie tylko


magic1803

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego, jak "wady Knausów", Knausy są bez wad. :]  Wszystkie kwestie zakupu, na co zwracać uwagę itd. są omówione bardziej, niż szczegółowo, na naszym forum.
Lektura przynajmniej na tydzień. Musisz po prostu to przeczytać. Wszystko jest w dziale "Kącik kupującego", w wielu tematach, ale zacznij od przypiętych.

Miłej lektury :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W prawdzie ogladam w telefonie ale zwroc uwage na przedni lewy naroznik sciany bocznej. Widac ze byl uszkodzony, pytanie tylko czy estetyka ucierpiala czy listwy w scianie i laczenie podlogi rowniez.

Popros o dokladne zdjecia tego miejsca z wewnatrz, na zewnatrz oraz od podlogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze dorzucić można brak zdjęć z drugiej strony. Na ścianie uszkodzonej na środku ściany (przy łączeniu ze ścianą przednią) jest kratka okrągła - to chyba nie było oryginalne rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mi się ta kratka skojarzyła z kratkami łazienkowymi - mam identyczną u siebie ;) Bo kratka w bakiście owszem, ale w Knausach jest chyba  podłodze. No i nie pamiętałem, aby coś takiego występowało - szybkie spojrzenie na google i nie znajduję takich kratek w tym modelu:

 

Ten sam model:

$_27.JPG

 

$_27.JPG

 

http://www.tribook.com/Sachsen-Anhalt/Magdeburg/Trailer/Knaus-Azur-Südwind-400TS/7078/en

 

A tu wspomniana bakista:

$_27.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukalem dla siebie to pare takich trafilem, na kepie tez spotkalem 2 sztz takimi kratkami. Dla tego napisalem "chyba fabryka" bo to widywalem tylko w Knausach a w innych juz nie, natomisat upierac sie nie bede bo moze to jakis "patent" knausiakow czy cos ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy z tej strony, zwłaszcza patrząc na te dolne uszkodzenia, właściciel czymś nie przyrył tak, że zrobił sobie dziurę, która zamaskował gustowną kratką :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub też ilość wilgoci wymusiła montaż takiego czegoś, ciężko powiedzieć ale jechać bez zdjęć bym nie jechał, ale i nie dyskwalifikuję tej cepki bo może wszystko z nią ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kratka której uczepił sie jacek 00 to już trochę czasu tam pewnie jest patrząc  jak pożółkła ,ja tam myśle że jak by ktoś miał bardzo blisko co podkreślam to może by warto ją luknąć,tragedii nie ma 

ps .jacek00 zmieniłeś sie na sympatyka karawaningu w końcu dobra robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kratka okrągła - to chyba nie było oryginalne rozwiązanie?

 

Zgadza się, to jest taki wynalazek kopiowany w różnych przyczepach i nie jest to patent producenta :nono: .

Widywałem takich kratek mnóstwo, zwłaszcza w "angielkach", były też Hobby, Dethleffs'y i kilka innych marek, choć Knausa z taką kratką widzę dopiero drugiego :skromny:

Jak ktoś chyba już tu wspomniał, może chodziło o zamaskowanie uszkodzenia w tym miejscu lub nadgorliwość w kwestii przewietrzania :hmm: , jednak co by nie było powodem, trzeba wszystko b. dobrze sprawdzić (jak zwykle zresztą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mi się ta kratka skojarzyła z kratkami łazienkowymi - mam identyczną u siebie ;) Bo kratka w bakiście owszem, ale w Knausach jest chyba  podłodze. No i nie pamiętałem, aby coś takiego występowało - szybkie spojrzenie na google i nie znajduję takich kratek w tym modelu:

 

Ten sam model:

 

 

 

 

http://www.tribook.com/Sachsen-Anhalt/Magdeburg/Trailer/Knaus-Azur-Südwind-400TS/7078/en

 

A tu wspomniana bakista:

$_27.JPG

 

Mam identyczną bakistę i identyczną kratkę :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.