Skocz do zawartości

Hobby po gradobiciu i nie tylko


magic1803

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w tej przyczepie nie jest troche dziwne te rurki na dachu czy nie powinna byc drabinka

jeszcze znalazłem taka moze jakieś sugestie

 

http://otomoto.pl/of...e-ID6y5wEZ.html

Ta budka jest dość długo w ofercie... rok? Minimum...

 

Edit. Tak mi się wydaje, że ją nie raz oglądałem jak przeglądałem oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje ze te listwy na dole są wymieniane (porownaj wygląd z np. tą http://otomoto.pl/oferta/fendt-saphir-410-saphir-410-zarejestrowana-ID6y3oLH.html )

+prawa strona przód była robiona (pofałdowana blacha, odblask nad napisem 410)

+ połamana odłona dyszla

 

tu masz więcej zdjęć:

http://otomoto.pl/oferta/fendt-saphir-410-1100-kg-dmc-ID2bG2BS.html

+ brak obrysówki lewy przód

+ roznica w odcieniu bakisty moze wynikac z wymiany elementu (choc nie zawsze, czasem moze to byc spowodowane nasłonecznieniem z jednej strony)

 

on ma DMC1100 a pusty waży ~970kg, wiec przed zakupem koniecznie na wage.

 

a czy to przypadkiem nie jest ten sprzedawca? http://forum.karawaning.pl/topic/4622-na-co-zwraca%C4%87-uwag%C4%99-przy-kupnie-przyczepy/page-6?do=findComment&comment=347015

 

 

Koledzy,

 

Szukam od jakiegoś czasu podobnej przyczepki w Niemczech i Holandii.

Przyczepy z 2007 roku kosztują tam 7-8 tyś EUR.....co stanowi około 28-32 tyś PLN.

Dlaczego "taka sama" przyczepa jest oferowana w Polsce za 5 tyś EUR??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta budka jest dość długo w ofercie... rok? Minimum...

 

Edit. Tak mi się wydaje, że ją nie raz oglądałem jak przeglądałem oferty.

 

chyba to inna ta dopiero w sobote bedzie w PL

 

a może ktoś zna tego sprzedawcę z Cybinki mówi ze 15 lat jest w branży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta budka jest dość długo w ofercie... rok? Minimum...

 

Edit. Tak mi się wydaje, że ją nie raz oglądałem jak przeglądałem oferty.

Wydaje mi się,że to nowa oferta (przynajmniej biorąc pod uwagę ogłoszenia alledrogootoolx :-) ), ten kibelek przy drzwiach to rzadkość w Deth... a b.dawno nigdzie takiego układu nie widziałem ( a bywam dość często, raz dziennie to chyba często ??? :-) ).

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba to inna ta dopiero w sobote bedzie w PL

 

a może ktoś zna tego sprzedawcę z Cybinki mówi ze 15 lat jest w branży

Nie znam, ale oglądałem ogłoszenia z przyczepami z Cybinki - większość długo wisiała na portalach ogłoszeniowych.

Jeśli będziesz na nią zdecydowany to w chwili wolnego mogą podjechać (mam 50 km) ale z Białegostoku to kawał będziesz miał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nar

 

Nie znam, ale oglądałem ogłoszenia z przyczepami z Cybinki - większość długo wisiała na portalach ogłoszeniowych.

Jeśli będziesz na nią zdecydowany to w chwili wolnego mogą podjechać (mam 50 km) ale z Białegostoku to kawał będziesz miał ;)

 dzięki już kolegę z forum poprosiłem ma ja zobaczyć

 

Panowie może ktoś jezdzi przez Zacharzew,Ostrów Wlk,bo nikogo nie ma na liście pomocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

Szukam od jakiegoś czasu podobnej przyczepki w Niemczech i Holandii.

Przyczepy z 2007 roku kosztują tam 7-8 tyś EUR.....co stanowi około 28-32 tyś PLN.

Dlaczego "taka sama" przyczepa jest oferowana w Polsce za 5 tyś EUR??? 

 

Zawsze jest coś za coś

To jest jak z samochodami. Albo decydujemy się "świadomie" na przyczepę tańsza ale np. po uderzeniu, albo bierzemy droższą ale całą. Kwestia oceny uszkodzenia, sposobu naprawy itd

 

Mając np zdjęcia jak było coś uszkodzone, widząc jak jest naprawione i np 4-5 tys za ten dyskomfort.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle przyczepia wcześniej stała chyba w center campie w Bieruniu. Aż mi się nie chce wierzyć że aż tak daleko by zawędrowała.

Ale to tylko jako ciekawostka

Witam

 

Panie Andros jednak się Pan myli, tylko jest pytanie czy celowo czy przypadkowo. Jest Pan u nas dosyć często a wprowadza Pan ludzi z forum w błąd. Przyczep z Francji my nie sprowadzamy i nigdy ta przyczepa u nas nie stała, i jak Pan wie na nasze przyczepy jest rok gwarancji na szczelność.

 

Pozdrawiam Center-Camp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.