Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

ja mogę jechać , tylko przedsion mam podarty (zamek drzwi rozwalony)  i za duży do zagrzania , mogę zabrać mały tunel ale on nie jest przypinany na sztywno do budy to ciężko go będzie nagrzać.

w sumie to maiłem wymięknąć ale jak są chętni na rozstawienie przedsiona to chętnie pojadę i zabieram dzieci. Bez przedsiona to nie wróżę nam przyszłości przy tych temperaturach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy.

Te przedsionki tunelowe szybko się rozstawia, więc damy radę (wspólnymi siłami, nie zdążymy 1 piwa dopić a już będzie stał :) ).

Nagrzać to damy radę, bo każdy "farajerkę" wozi.

Na grilla rzeczy zabieracie ????

Grilla elektrycznego ja mam zawsze z sobą.

Dobrze będzie coś na ciepło chapnąć.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę wobec tego dziadówkę z wkrętakiem, gumową rękawicą i z jakimś beemem w razie cóś :-).

 

Kabli też więcej wrzucę i na pakę trochę drewna i brykietu na ognisko ( mają tam miejsce na ognisko, tylko nie pamiętam jak daleko od ostatniego domku )

 

...jutro po arbajcie będę musiał ogarnąć butle, propan i zakupy, bo dzisiaj nie dam rady... no i okazuje się, że żona wraca jutro o 19, więc jak się uda córę gdzieś podrzucić na parę godzin to wyjadę szybciej... i Wiktora ( jak będzie jechał ) muszę odebrać z internatu w Szczecinie...

 

 

 

A zestaw od wczoraj przygotowany na wyjazd, tylko dzisiaj nieco zamarznięty...

 

post-1522-0-96337600-1451915269_thumb.jpg

 

post-1522-0-69408900-1451915300_thumb.jpg

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zapytam ziomali o ten przedsion !

Bo on ma chyba śledzie   dookoła   :niewiem: a gleba przy minus 14 to pewnie zamarzła :hmm:  i wbić te cudo dla mnie jest po prostu niewykonalne  :pad:   .

Jest jakiś patent na ogarnięcie tej jakże  nieskomplikowanej czynności ?  :)

 

Chyba ,że Patryk z młotem udarowym przyjedzie   :look:   to nie mam pytań  :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zapytam ziomali o ten przedsion !

Bo on ma chyba śledzie   dookoła   :niewiem: a gleba przy minus 14 to pewnie zamarzła :hmm:  i wbić te cudo dla mnie jest po prostu niewykonalne  :pad:   .

Jest jakiś patent na ogarnięcie tej jakże  nieskomplikowanej czynności ?  :)

 

Chyba ,że Patryk z młotem udarowym przyjedzie   :look:   to nie mam pytań  :]

 

Rozpoznamy walką ............ ale jak znam życie damy radę :-)

Wezmę wobec tego dziadówkę z wkrętakiem, gumową rękawicą i z jakimś beemem w razie cóś :-).

 

Kabli też więcej wrzucę i na pakę trochę drewna i brykietu na ognisko ( mają tam miejsce na ognisko, tylko nie pamiętam jak daleko od ostatniego domku )

 

...jutro po arbajcie będę musiał ogarnąć butle, propan i zakupy, bo dzisiaj nie dam rady... no i okazuje się, że żona wraca jutro o 19, więc jak się uda córę gdzieś podrzucić na parę godzin to wyjadę szybciej... i Wiktora ( jak będzie jechał ) muszę odebrać z internatu w Szczecinie...

 

 

 

Drewno i brykiet też wezmę; mogę zabrać Wiktora po drodze, tylko ustal o której Go odebrać i podeślij numer do młodego to jakoś ogarniemy.

A w ogóle to do roboty a nie bawisz się klawiaturą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek zacnie prawi, wezmę porządne gwoździe w specjalizującej się hurtowni... Takie na Chorwację :-)

 

Patryk jakby Ci hurtownie zamknęli to polecam Hilti DX 460  

Miałem to w rękach , zbrojony  beton to pikuś .W dwuteownik grubości 12mm  !! nie było problemu zaaplikować kołek więc gleba pod przedsionkiem to bułka z masłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info czy jedzie, bo Szymon nie jedzie ze wzgledu na mróz, zmuszał go nie będę przecież.

 

Dam znać jak coś, ewentualnie odbiore Wiktora wcześniej , bo też będę w Szczecinie lub jak nie będzie jechał z nami to do domu wróci z kolegami pekaesem. Dzięki Panowie za chęci. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.