Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam pojęcia miałem się jutro przestawiać na tramp-a ale słabo to widzę ze względu na urwanie głowy w robocie. Na 100% zabieram budę z trzebieży bo nas wywalają (zgodnie z tradycją).

We wrześniu mamy chyba wszystkie weekendy poukładane .... jakieś zielone szkoły imprezy szkolne na których nie wypada nie być  itp. wspaniałe zdarzenia :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Daniel - na pocieszenie - mój holownik również rozbity (zderzak, reflektor i parę plastików, na szczęście blacharko nic nie ucierpiało) - małżonka śpieszyła się do kościoła z dziećmi.

Od 2 tyg. na kołkach.

Moja przyczepa jeszcze w Trzebieży stoi - na daną chwilę nie mam nawet czym jej ściągnąć.

 

Pozdrawiam

 

TomekKnaus

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisnę na weekend do Bolechowa na ichnie zakończenie sezonu... miejscówkę zarezerwowałem... zanęta się moczy, agregat i sprzęt przygotowany... dam znać co i jak...

 

A trzy tygodnie temu było tak:

post-1522-0-25184700-1443689820_thumb.jpg

 

post-1522-0-72115900-1443689848_thumb.jpg

 

 

Tylko dwie ryby na macie, mam nadzieję teraz na lepsze wyniki.

 

A odnośnie ogniska z wcześniejszych postów, to sobie zrobiliśmy na ogródku :-)

post-1522-0-67401200-1443689934_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - pytanie - czy macie może w kolejny weekend tj. 16 - 18.10.2015 r. wybrać sie na Jezierzyce na rybki - celem zakończenia sezonu karaw. ? (oczywiście o ile nie będzie lało i nie przyjdą siarczyste mrozy :) ). Za ciepło nie jest, w związku z powyższym  - wyjątkowo w tym przypadku, proponuję, nie jak zawsze bezalkoholowo :) (trochę będzie się trzeba nasmarować od wewnątrz dla zdrowotności). hehehe :)

Od 2 dni mam naprawiony samochód, jutro jadę ściągnąć przyczepę z Trzebieży.

 

Pozdrawiam

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany , mogę dojechać w piatek późno wieczorem i pobyć do niedzieli . Diabeł mnie z dziecmi z domu wygania bo ma w sobotę jakąś imprezę z koleżankami :-)

Ale może lepiej staw cysterski bo i ognisko i plac zabaw sensowny .... Tylko kibel zalatuje sportem ekstremalnym w ta pogodę. W sumie to mi bez różnicy i tak musze zabrać dzieciaki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda Najbliższy weekend, paź 16

  • piątek

paź 16

Okresowe opady deszczu 11° Min 9° RealFeel® 10° / Min

  • sobota

paź 17

Przelotne opady deszczu 11° Min 8° RealFeel® 10° / Min

  • niedziela

paź 18

Przelotne opady deszczu 10° Min 6° RealFeel® 11° / Min

 

Póki co prognoza nie zachęca do wyjazdu  -  ale pożyjemy, zobaczymy.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.