Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Mario, a tak skrzyknęliśmy się na balety ( Tomek :bravo: ), poprzez prywatne wiadomości do zainteresowanych i udzielających się osób, coby szczecińskiego wątku i postów niepotrzebnie nie podbijać...

 

... nie poznaliśmy się Mario jeszcze, ale jeżeli faktycznie podjechałbyś do Szczecina na imprezkę andrzejkową bez bud, to jest to nauczka, żeby oficjalnie się namawiać...

 

 

A było przezayebiście  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w związku z spotkaniem niemającym charakteru karawaningowego temat nie był oficjalnie umieszczany na forum.

Należy jednak zauważyć, że w poście nr #248 - sugrowałem, że coś się "święci" :), (info dla spostrzegawczych).

 

Pozdrawiam

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo

Info dot. Sylwestra 2015/2016 (spotkanie "bezprzyczepkowe")

Propozycja lokalu (informuję, że niemniejszy post może zawierać w kogoś rozumowaniu "lokowanie produktu" - w związku z powyższym czytasz na własną odpowiedzialność :) ). 

www.starakomenda.pl (ok. 100 metrów od Bramy Portowej - samo centrum Sz-a) - jakby ktoś potrzebował hotelu - to Stara komenda sąsiaduje ścianą z hotelem http://www.hotelvictoria.com.pl/ - jakby nogi odmówiły posłuszeństwa - to doczołganie się zajmie ok 2 - 3 min., ewentualnie 10 - 30 min. jak koledzy w podobnym stanie będą pomagać :) (mam na myśli wyczerpanie nóg po intensywnym tańcu :) )

Koszt 250 pln/głowę + ewentualne koszty hotelu (w razie potrzeby)

Alkohol - 0,5 wódeczki/parka (jeżeli ktoś będzie gardził wódeczką, zawsze może ją podarować pozostałym biesiadnikom - myślę, że skosztują ze smakiem).

Dodatkowy alkohol - ok 40 pln/0,5 l.

Napoje chmielowe, czyt. piwo - 34 pln/2 litry dzbanka (bezpośrednio z dzbanka się nie pije - inf. dla mocno spragnionych) - do dzbaneczka dają kufelki. Piwo jest produktem Starej Komendy - zazwyczaj są 3 rodzaje - bursztynowe, pszeniczne, oraz specjalne (każde sponiewiera - wiem, bo próbowałem :) )

Szczegóły:

- dwa parkiety taneczne,

- swojskie jadło,

- sylwester w stylu - "Noc w krainie baśni" - tzn. mają królować białe, mroźne makijaże i srebrne stroje - reakcja mojej małżonki - cyt. .........Boże, w co ja się ubiorę !?, będę musiała kupić sobie nową sukienkę .......... :/ ........koniec cyt."

- itd.

Proponuję się deklarować do końca tyg.

 

Pozdrawiam

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja ekonomicznego sylwestra

- szkoła Selezjanów - ul. Ku Słońcu - w zeszłym roku koszt od głowy było dokładnie - 90 zł. ( w tym roku cena powinna być zbliżona)

Jak by był ktoś chętny - to dać znać - nasi znajomi tam idą - 5 parek.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tak wyjątkowym dniu przyjmijcie życzenia na nadchodzący Nowy Rok.
Niech będzie czasem radosnym i słonecznym.
Życzymy, by był to rok spełnionych marzeń i zrealizowanych planów.
Niech wszystko układa się po Waszej myśli a wszelkie problemy,
zmartwienia i trudności zostaną w starym roku i nie wracają.

Życzą
Joanna i Radosław Pyza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastępstwo w pracy załatwione :-)

Powiedzcie tylko gdzie w Szczecinie można wymienić butlę na czysty propan.

Ostatnie kilka dni grzebałem w budce i butla z propan-butanem nie daje rady - zamarza przy obecnych temp.

Pozdrawiam

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.