Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Tom , swoje butle nabijam w INTERGAS w Dąbiu na ul. Tczewskiej . I coś mi się wydaje ,że samym propanem też nabiją :hmm:  .

Ale zanim pojedziesz zadzwoń i zapytaj.

 

 http://www.intergas.com.pl/pl/str2.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że udało się załatwić wolne :-) ja też w poniedziałek tam pojadę załadować propan do jednej butli. Dzięki Marek za info.

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temp.dziś w nocy -12.9.

Drewno na ognisko mam przyszykowane w garażu.

Dziś polecę butle wymontować, żeby jutro mi wymienili na propan.

Jutro jak będę w pracy to zadzwonie i dowiem się, czy Gryfino na pewno jest otwarte. Zgodnie z tym co na stronie int. jest napisane - to otwarte mają cały rok 24h/dobę. We wtorek myślę, że ok 16 uda mi się dojechać na miejsce.

Kiedy saunę organizujemy?

W dzień przyjazdu? Co by ciepła złapać na cały wyjazd?

TOM

Pogoda na wyjazd

Dzień -2, -3 st.

Noc -4, -5 st.

Możliwe słabe opady śniegu.

Damy rade? ........ Jak nie, jak tak :-)

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj rano było -13. Jak we wtorek ma być -2 to nawet nie biorę kalesonów :-)

 

Na pewno jest czynne cały rok i nas wpuszcza... Tylko palenisko na ognisko po starym grillu wywalilem na złom, kurde myślałem ze skitrałem je w drewutni , trzeba coś zorganizować na palenisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wziąć swojego grilla, dość spory jest to możemy w nim zrobić jak się nic innego nie znajdzie. A nie ma tam żadnego miejsca na ognicho?

Przyznam się, że przez ostatnie dwa dni walczyłem ze sobą czy brać przyczepę czy się ulokować w pokoiku, ale kiedy dzisiaj zrzuciłem plandekę z budki to momentalnie wszelkie rozterki odeszły. Nawet ogrzewanie odpaliło od razu bo zapomniałem zakręcić butlę :).

Ja z Dąbia wyjadę między 15 a 17.

Edytowane przez liwiusz333 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danel, bierz swojego grilla, chyba nic lepszego nie znajdziemy. Ja nie jestem w posiadaniu paleniska. W sumie to ogniska 2-metrowego robić nie będziemy. Reszte rozgrzejemy się od środka. Do zobaczenia we wtorek.

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prognozy miałyby się potwierdzić to jestem za przełożeniem na najbliższy piątek, ale pod warunkiem, że byłby to już ostateczny termin bez względu na wszelkie niesprzyjające okoliczności. Żebyśmy tylko z deszczu pod rynnę nie wylądowali, gdyby znowu w piątek miał padać deszcz bądź deszcz ze śniegiem. Ja już bude przygotowałem, tak więc nie ma innej opcji jak ruszyć ją w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją też wypakowałem z pokrowca, auto stoi podpięte, sprawdziłem światła i zestaw jest praktycznie gotowy do drogi. Ale te -14... będzie wiało i dodatkowo ciągnęło od rzeki, języki nam przymarzną do butelek... Jak Tomek z Twoim wolnym, dasz radę odkręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli idzie o moje wolne, to właśnie organizuję zastępstwo. Jeżeli nic nie uda się zrobić to moge przyjechać w sobotę. Wg mojej prognozy w wtorek dzień -5, noc -7, środa dzień -2, noc -4.

Jeżelu idzie o weekend to temp. od -1 do + 4.

Tom

No to juž info mam, jak coś to ja mogę zjawić się w sobotę.

Zastępstwo odpadło.

Właśnie byłem nabić propan na tczewskiej.

Za 11 kg/50 zł.

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jedzie z dzieciakami? Bo ja sam to mi wielkiej różnicy nie sprawi. Ale w takim razie może by się "przemęczyć" we wtorek. Może byśmy jednak razem któregoś przedsiona rozstawili, farelki do środka, palenisko w pobliżu, żeby za daleko nie było. Od rzeki się osłonimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę bezdzietnie. W sumie jak ma być najmniej w nocy - 7 to damy rade.

Przedsionek w mróz będzie ciężko rozstawić, bo materiał będzie sztywny.

Nagrzejemy w budkach i damy radę :)

 

Proponuje zatem, zgodnie z wcześniejszymi planami jechać w wtorek :)

 

Do odważnych świat należy (albo głupich !!!!)

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.