Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuując zwracam sie z pytaniem do sznownego grona karawaningowego. Mam zamiar w lipcu wybrać się za Berlin do Tropical na 7 lub 9 dni np. od piątku do kolejnej niedzieli, czy może ktoś ma już z Was plany wakacyjne ???

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Stawiam przynajmniej na 7 dni bo to ma sens pod względem ekonomicznym - koszt przejadu + koszt wejścia - a czy będzie mi się nudzić - dam radę :), w między - czasie będę chciał się wybrać na 1 dzień do Berlina (pooglądać "ładne" Niemki - hihihihihihi). Poza tym moim maluchom place zabaw i woda znudzić się nie chcą - a jak one maja zajęcie to ja mam relaks :)

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tropicala też chętnie bym się ponownie wybrał... lecz na początku sierpnia lecimy na wesele do Krakowa. I w związku z tym, spędzimy tam tydzień lub dwa urlopowo, tyle, że bez budy...

 

Jezierzyce ten weekend nie wyszły, pracowalim w sobotę... proponuję Trzebież nawiedzić za dwa tygodnie lub trzy... ewentualnie inny termin...

 

 

A dzisiaj wykręcałem dalej domek (między innymi), efekt poniżej:

 

post-1522-0-10199400-1434292493_thumb.jpg

 

:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem  właśnie z trzebieże , w pierwszy wolniejszy dzień (środka może czwartek) zawożę budę na miesiąc bo w sumie to będę się ruszał gdzieś dalej dopiero pod koniec lipca więc spoko mogę zostawić w trzebieży na co najmniej miesiąc. . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest plan na Piknik Country w Sułominie połowa lipca. W zeszłym roku bylimy i było zacnie...

 

17-19.07.2015

 

edit. miesiące się zmyliły i poprawka :-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli idzie o Trzebież to po zeszłorocznym stacjonarnym staniu zamiast być zachęconym, to jestem zniesmaczonym - ciągły brak pradu (w weekend trzeba po klilka razy, a nawet kilkanaście włączać korki), obsługa nic nie wie, niec nie może (z myśleniem zatrzymali się na latach 80-tych).

Plusem jest infrastr. której nigdzie tak rozbudowanej nie ma - moja Martyna cały czas się pyta kiedy wybieżemy się do Trzebieży.

Dajcie znać Panowie jak wygląda w tym roku - w zeszłym roku była plaga pająków - za dnia ich nie było widać - za to w nocy w każdym zakamarku - mam nadzieje, że wyniosły się do naszych niemieckich sąsiadów :), no i może udało im się skrzynki elektryczne postawić ??? - bo jak dobrze pamiętam od 2011 roku je stawiali.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynek nie ma dalej ale ja i tak jadę ze względu właśnie na infrastrukturę. Budę zawiozę jak będę miał wolniejsze popołudnie ............. liczę że około środy lub jakoś tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję się "skrzyknąć" w lipcu - może pierwszy weekend tj. od 3 - 5.

Ta końcówka czerca okrutnie zajęta jest - nawet nie ma czau porządnie "pokłócić" sie z żoną :)

Po zakończeniu roku szkolnego na pewno się wyluzuje.

Dajcie znać Panowie kiedy na weekend będziecie - to rozpoczniemy wakacje wspólnym toastem :)

 

Pozdrawiam

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszy weekend lipca odpadam, jadę do Karpacza trochę pohasać po górkach. Drugi weekend ok. Ale to już nie jest rozpoczęcie sezonu. Ja to w sumie do weekendów nie jestem specjalnie przywiązany. Rozumiem, że proponowana lokalizacja to Trzebież. Jak ktoś będzie jechał do Trzebieży to dawajcie znać, ja z chęcią przebiję się przez miasto na jakiś parodniowy wypad. Budy w Trzebieży na dłużej nie zostawię, bo dla mnie trochę za daleko.

Edytowane przez liwiusz333 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawożę jutro lub pojutrze. Oczywiście nie jestem idiotą i tylko jak nie będzie padać ................ rozstawianie budy w deszczu to taki średni fun :-)

Daniel wezmę do przyczepy twój zaczep do silnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.