Skocz do zawartości

Wspólne wyjazdy na zlot w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

my wyjeżdżamy jutro (29.04) około 9.00.

 

Trasa na Radom, Ostrowiec. Jeśli ktoś jest chętny do wspólnej karawany prosimy o informację, możemy się spotkać w Jankach.

 

Do zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

UWAGA !!!

 

Piszę jeszcze raz :

 

1) Warszawiacy jak chcą, to spotykamy sie dn. 30 kwietnia ( ŚRODA ) o godz. 9-9,30

na stacji Orlenu na ul. Puławskiej przed Mysiadłem, za servisem Volvo po prawej stronie jadąc na Piaseczno.

 

A przecież wcześniej mówiłeś o czwartku rano!!! No i ja tak się ustawiłem niestety. Kurka, Jacek, namieszałeś. :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petek my jedziemy w czwartek 1.05 przez GK. Wstepnie jesteśmu umówieni ze Shrekiem na 8 rano.

 

A propo tych co przyjadą 30 - zostawcie trochę miejsca dla tych co przyjadą 1. Bo jak nie :przyczepa: to ustawiam przyczepkę na pięterko. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petek my jedziemy w czwartek 1.05 przez GK. Wstepnie jesteśmu umówieni ze Shrekiem na 8 rano.

 

Spoko. My też wyjedziemy 1.05 z rana. Postaramy się jak najwcześniej. Chciałbym przetestować trasę przez Konstancin i Górę K. więc pewnie tędy się potoczymy. Może spotkamy się po drodze. :)

 

A propo tych co przyjadą 30 - zostawcie trochę miejsca dla tych co przyjadą 1. Bo jak nie :przyczepa: to ustawiam przyczepkę na pięterko. :D

 

No właśnie, proszę o zostawienie nam miejsc, bo jak nie to.......... :):):hej::hop1::)

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam wszytskich wyjezdzajacych na zlot do Sandomierza , a mieszkają na śląsku...kto i kiedy wyjezdza...????
Możemy do Ciebie dołączyć, bo jednak nie uda nam się wyjechać wcześniej niż w środę przed południem. Co do szczegółów, to już może telefonicznie.

Trzy załogi jadą z Gliwic prze Kraków wyjedziemy w środę między 14 a 15. Może pojedziemy razem. Do Krakowa przyjedziemy od Olkusza i potem na Nową Hutę i dalej. Mój tel 502155998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar wyjechac koło 9-10 rano zalezy jak sie Jula ustosunkuje hehe :) wiec w Krakowie bede koło 12.30 mysle ...( jade tzw. autostradą) wiec w krakowie wyjade na rondzie i po lewej bede miał marko i chyba ikea...na tym rondzie jade prosto na Sandomierz ...hehe to tak po krótce co wiem jak jechac :przyczepa::hop1:

 

ed twój numer juz zapisuje w kom. i jak cos to bede dzwonił co i jak ...moze sie spotkamy na trasie... :hej: jak cos to co jakis czas możemy sie wołać przez radio CB :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Dalej jedziemy prosto do Góry Kalwarii i tam sie spotykamy na stacji benzynowej o godz. 11

z resztą ekipy :hej::przyczepa: . Ta stacja jest stacją nie firmową, trzeba w Górze jechać na Kozienice i to jest trochę za Górą Kalwarią, już za drogą na most, po prawej stronie jadąc na Kozienice.

Staja tam Tiry.

 

Kontakt na cb kanał 22.

oczywiście będę tam, CB na pokładzie :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy wyjeżdżać około 14 - 15. Jak coś to dzwonić na kom, lub wołać na radyjku, tylko żadne tam jakieś wymyślne kanały tylko na ogólnym. Aha mieszkamy blisko wylotu a właściwie końca autostrady więc będziemy jechać albo na Wieliczkę i Niepołomicwe, albo na Hutę przez Bieżanów i Rybitwy, jeśli to coś komuś mówi. :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petek, faktycznie namieszałem z tym czwartkiem, ale od poczatku to miała byc sroda, sam nie wiem dlaczego tak w tamtym poscie napisałem :ok:

Bardzo przepraszam. :ok:

 

Ale na pewno to będzie ŚRODA, pojutrze.

Do zobaczenia zatem na miejscu. :ok:

 

Jacek.

 

Czyli jest tak, że jade sam na ten Orlen na Puławskiej, tam spotykam się z automatem z kawą o godz 9,30 a potem jadę dalej i w Górze Kalwarii spotykam sie z Jędrkami i Szarymi.

No i super.

 

W środę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.