Skocz do zawartości

Wspólne wyjazdy na zlot w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to konkret tak wyglada, że sie spotykamy na stacji Orlenu na Pulawskiej przed Mysiadłem, po prawej stronie w czwartek o godz. 9,30.

A wszyscy razem spotykamy sie na stacji w Górze Kalwarii o 11,30, to spora stacja, staja tam Tiry.

 

No i co ?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z kolezankiami i kolegami ze śląska ...kto...,? kiedy wyjeżdza...????

 

żona walczy o urlopik i wszystko wygląda na to ze pojedziemy ...

 

:przyczepa::blagac::piwo:

Żoneczka 2.05 pracuje,u mnie jeszcze nie wiadomo, więc nici ze zlotu :hop1::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona walczy o urlopik i wszystko wygląda na to ze pojedziemy ... :przyczepa::blagac:

 

Ja wyrażam chęć wyjazdu 30. kwietnia koło południ ....jest ktos to tez taki ma zamiar ...????

Serek trzymam kciuki u rąk i nóg :hop1:

kawa z Serkiem z rana - jak śmietana

:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona walczy o urlopik i wszystko wygląda na to ze pojedziemy ... :przyczepa::blagac:

 

Ja wyrażam chęć wyjazdu 30. kwietnia koło południ ....jest ktos to tez taki ma zamiar ...????

Serek trzymam kciuki u rąk i nóg :piwo:

kawa z Serkiem z rana - jak śmietana

:piwo:

 

dzieki bardzo , również licze na :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 postów na temat wspólnego wyjazdu do Sandomierza . Może Wam podstawić ponton z silnikiem w G. Kalwarii to popłyniecie Wisła ? :hop1::piwo::piwo::przyczepa: A tym drugim mądralom z Krakowa bez silnika to popłyną z prądem ! :hop1::]:]

 

 

Ale sobie nagrabiłem ...! :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 postów na temat wspólnego wyjazdu do Sandomierza . Może Wam podstawić ponton z silnikiem w G. Kalwarii to popłyniecie Wisła ? :piwo::piwo::hop1::blagac: A tym drugim mądralom z Krakowa bez silnika to popłyną z prądem ! :]:]:]

 

 

Ale sobie nagrabiłem ...! :hop1:

Rysiaczek jesteś the beściak :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 postów na temat wspólnego wyjazdu do Sandomierza . Może Wam podstawić ponton z silnikiem w G. Kalwarii to popłyniecie Wisła ? :piwo::hop1::]:hop1: A tym drugim mądralom z Krakowa bez silnika to popłyną z prądem ! :]:]:]

 

 

Ale sobie nagrabiłem ...! :piwo:

Rysiaczek jesteś the beściak :przyczepa:

 

 

Jak co mam spory ponton z silniczkiem elektrycznym :] Ale trzeba później namioty skombinować :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.