Skocz do zawartości

Wspólne wyjazdy na zlot w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

My będziemy wyjeżdżać około 14 - 15. Jak coś to dzwonić na kom, lub wołać na radyjku, tylko żadne tam jakieś wymyślne kanały tylko na ogólnym. Aha mieszkamy blisko wylotu a właściwie końca autostrady więc będziemy jechać albo na Wieliczkę i Niepołomicwe, albo na Hutę przez Bieżanów i Rybitwy, jeśli to coś komuś mówi. :ok:

 

nie bardzo , ale juz patrze na mape i spróbowac musze to zrozumieć :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja nawet nie zwróciłem uwagi, że to niby czwartek miał być. Ja ciągle miałęm w głowie środę 30.04 :ok: I tak się wybieramy :ok:

 

No dobra to widzim sie wieczorkiem w srode....my z Kaska wyjezdzamy z wawy kolo 18tej..mam nadzieje ze kolo 21 sie doczlapiemy i ze korkow nie bedzie...jakos musim was znalezc bo ja CB nie mam w tej chwili....Szary, Rysiaczek pozwole sobie dryndnac do ktoregos z was jak bede mial problemy w Sandomierzu juz ok??Bo do Jacka nie widze numeru :ok:

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petek, faktycznie namieszałem z tym czwartkiem, ale od poczatku to miała byc sroda, sam nie wiem dlaczego tak w tamtym poscie napisałem :ok:

Bardzo przepraszam. :ok:

 

Nic strasznego się nie stało. Spotkamy się na miejscu. Będziemy w czwartek przed południem. Pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, w zwiazku, ze nie bardzo byli chętni do spotkania na Orlenie na Puławskiej, to spotkania TAM NIE BĘDZIE. ( bo rożne terminy jednak koledzy mają )

 

Jade prosto przez Konstancin i o godz 11 spotykamy sie z Jedrkiem i Szarym w Górze Kalwarii na stacji paliw.

 

Do jutra, Jacek. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak Was Kochani znaleźć na tym cb radyjku dzisiaj, bo nie wiem jak ugryżć ten sprzęt, a wyjeżdżamy do Sandomierza dzisiaj rano i będziemy Was łapać w Górze Kalwarii o 11-tej.

 

 

 

Pozdrawiam, do zobaczenia. :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika i Robert,

próbuj na 25 lub 19 kanale, Jacek jedzie przez Piaseczno a ja przez Konstancin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!

 

Piszę jeszcze raz :

 

Jedziemy prosto do Góry Kalwarii i tam sie spotykamy na stacji benzynowej o godz. 11

z resztą ekipy :ok: :ok: . Ta stacja jest stacją nie firmową, trzeba w Górze jechać na Kozienice i to jest trochę za Górą Kalwarią, już za drogą na most, po prawej stronie jadąc na Kozienice.

Staja tam Tiry.

 

Kontakt na cb kanał 22.

 

Jacek. :ok:

pomyliłem numer kanału ma być 22 :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyliłem numer kanału ma być 22

Może niepoptrzebnie się wtrącam, ale trochę namieszaliście z tymi kanałami. Nie lepiej było wołać się na ogólnym i potem przejść, żeby nie zaśmiecać eteru na np. 22. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do dziś się łudziłem,że może i ja dołączę do Was,jednak za dużo wszystkiego przeciw.Na dodatek musiałbym brać ze sobą chociaż jednego większego psa(żona za żadne skarby nie zgodziła się na wyprowadzanie potwora). Na zlocie jest dużo dzieci,a piesek jest jaki jest,także to całkiem chyba przesądziło o moim wyjeździe.Szkoda,"schiza" straszna,ale niestety tak w życiu bywa.

aaaadn6.jpg

aaaadn6.91b7aa5517.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.