Skocz do zawartości

LMC SIESTA 480 - proszę o ocenę/pomoc


miodziomiodzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotruś (miodzio) masz swoje ksero

 

Swoje ksero? Nie, mam tylko aparat fotograficzny :) A czemu?

 

Pod miodziomiodzio kryję się ja, czyli Jędrek. Ale mój synek ma Piotruś na imię, więc prawie się zgadza :D

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa.... nie załapałem,  ze to nie do mnie :) na drugie mam Piotr, a syn na pierwsze :) pozdrawiam cieplo!

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie być mylonym możesz sobie nick zmienić, lepiej zrobić to na początku swojego uczestnictwa na forum, żeby potem nie było zamieszania. Oczywiście, żeby nie było, mnie nie przeszkadzają Miodzie :)

Miodzio używam w sieci od dawna, stąd miodziomiodzio, bo pojedyńcze było zajęte. Pewnie masz rację, ze warto zmienić - ale nie bardzo widzę, jak to zrobić.... Da się samemu? Czy do Admina trzeba uderzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mialbym kupować to myslalbym o tej LMC,gdybym nie mial swojej na pewno bym obejrzal bo wedlug mnie jest tego warta.Może warto dolozyc troche oczywiscie jesli wszystko z ną ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mialbym kupować to myslalbym o tej LMC,gdybym nie mial swojej na pewno bym obejrzal bo wedlug mnie jest tego warta.Może warto dolozyc troche oczywiscie jesli wszystko z ną ok

 

 

Dzieki kera76. Na pewno ja obejrze - juz jestesmy umowieni z wlascicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po pglądaniu. Przyczepa jak na swoje lata zadbana i czysta. Niestety nie sucha. Głównie porobiłem zdjęcia, które to ilustrują - reszta była ładna i w dobrym stanie jak na tyle lat. Przednia szyba była pęknięta na niemal całej długości (poklejona, ale chyba nadal nieszczelna, bo woda była między szybami - wczoraj padało). Boczna - głęboko porysowana.

 

post-18896-0-49824900-1425740488_thumb.jpg  post-18896-0-62350800-1425740534_thumb.jpg  post-18896-0-43999000-1425740577_thumb.jpg

 

W bakiście jak widać - narożniki mokre. Ale oczywiście najbardziej interesujący był środek. W nagorszym stanie był sufit w szafce nad gazem. Wg właściciela (trzeba przyznać, że uczciwego i nie usiłującego niczego ukrywać) ta szafkowa chodowla to wynik nieszczelności przy przewodzie odprowadzającym, której jesienią nie było. Zaciek sięgał na sypialnię.

 

post-18896-0-02198100-1425740652_thumb.jpg post-18896-0-13530400-1425740776_thumb.jpg

Widać było też zacieki (wprawdzie suche - ale jednak) przy podłodze, w okolicach okna, w narożniku, pod sufitem w łazience, a nawet w przeciwległym dolnym narożniku.

 

post-18896-0-11524600-1425740821_thumb.jpg post-18896-0-24345900-1425740938_thumb.jpg post-18896-0-86794000-1425740983_thumb.jpgpost-18896-0-47540400-1425741024_thumb.jpgpost-18896-0-84838300-1425741088_thumb.jpg

 

Zniechęceni tą wilgocią nie rozmawialiśmy o cenie, a oględziny potraktowałem - jak radził mi Robak70 - edukacyjnie. Pomoc kolegi z forum była nieoceniona - jeszcze raz wieeelkie dzięki!!! Będę już sporo mądrzejszy przy kolejnych oględzinach.

Mam jednak taką obawę. Właściciel najwyrażniej dbał o swój zabytek, meble w bdb stanie itd.. Powiedzcie proszę, czy faktycznie w budżecie do 10 tys. znajdę suchą przyczepkę 2+2? Czy to jak trafić w totolotka? Może nie warto się łudzić i za tę cenę skazany jestem na podobne sztuki?
 

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camembert wolę na talerzu... :) Wolałbym umieścić zdjęcia pt. "Jak okazyjnie kupiłem suchutką przyczepkę dla rodziny", ale coż...

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej przyczepie można poczuć się jak smerf ;)

 

Szukaj spokojnie. Ta budka to niemal skrajność. Zaniedbana na maxa. O sporo lepszenie trudno, o ideał ciężko. Cierpliwie oglądaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przyczepa od handlarza. Poprzedni właściciel sprowadził ją chyba w 1998 r. Kupił rok temu fabrycznego Knausa i przez rok do niej nie zaglądał. Sam był w szoku i przepraszał. Taka oto jest nauczka, że na zdjęciach wszystko wygląda ładniej, środek większy, a jak się zobaczy w zakamarki to takie kwiatki wychodzą. Wg mnie, ta przyczepa nadaje się tylko i wyłącznie na części. Piecyk jest idealny (nieużywany), kuchnia nieużywana, lodówka niewiele więcej. Myślę, że właściciel lepiej by wyszedł sprzedając po kawałku na znanym portalu aukcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.