Skocz do zawartości

LMC SIESTA 480 - proszę o ocenę/pomoc


miodziomiodzio

Rekomendowane odpowiedzi

piekna pieczarkarnia

,jak masz chęć w najbliższy piątek jade do sosnowca to mogę obejrzeć którą chcesz ewentualnie foty porobić o ile cie któraś interesuje 

jak tak pisz na priv 

w sosnowcu jak na razie ani jednej w takim stanie nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:D jak na pieczarkarnię bardzo wytworna, fakt - czyli równo za tydzień jedziesz? przeglądnę ten Sosnowiec i się odezwę, dzięki wielkie

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj... Osobiście tylko raz widziałem na własne oczy gorsze cudo, które gdziekolwiek by lekko nie dotknąć to dłoń wpadła i wypadała z drugiej strony ścianki niemal... Pocieszające jest to, że właścicielowi się głupio zrobiło, choć żal że nie przed oględzinami... Myślę że znajdziesz coś zdrowszego, tyle że trzeba będzie wykazać się cierpliwością i refleksem, bo jak trafi się rodzynek to chętnych będzie wielu w tym przedziale cenowym. Tak czy siak, czego się nauczyłeś to Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało, że to faktycznie wilgoć w miarę nowa była - doświadczenia nie mam, ale ściany i podłoga wydawały się twarde. No ale zacieki widoczne plus ten pokaźny kwiatek nad piecem. Handlarz pewnie by czegoś takiego nie wystawił bez kosmetyki. Tego się właśnie obawiam u hurtowników - że mnie wykołuje któryś sprytnie maskując wady. Dlatego dzięki za polecanych sprzedawców - zawsze to trochę zmniejsza ryzyko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przyczepa od handlarza. Poprzedni właściciel sprowadził ją chyba w 1998 r. Kupił rok temu fabrycznego Knausa i przez rok do niej nie zaglądał. Sam był w szoku i przepraszał. Taka oto jest nauczka, że na zdjęciach wszystko wygląda ładniej, środek większy, a jak się zobaczy w zakamarki to takie kwiatki wychodzą. Wg mnie, ta przyczepa nadaje się tylko i wyłącznie na części. Piecyk jest idealny (nieużywany), kuchnia nieużywana, lodówka niewiele więcej. Myślę, że właściciel lepiej by wyszedł sprzedając po kawałku na znanym portalu aukcyjnym.

 

raczej wątpię że był w szoku ,aktor i tyle 

jak zdjęcia robił to nic nie zauważył heehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, jak widać w ogłoszeniach są zdjęcia reklamowe - a tu na forum bardziej reportażowe ;)

Gdyby facet był handlarzem, to pewnie byłby to reportaż śledczy. A tak, to wyszła bardziej seria przyrodnicza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Dzieki - poczytalem wczesniej troche forum, wiec nieco bylem przygotowany na niespodzianke, Robak70 też mnie mocno wsparł. Układa mi się też w głowie, czego właściwie szukam tak z grubsza. Układ jaki był w tej przyczepie byłby ok: z żoną śpimy na rozłożonej podkowie, a nasze dwa chłopaki na drugim rozłożonym w sypialni z zasuwanymi drzwiami. Względnie odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli są zamykane sypialnie z lozkiem pietrowym to tez, pewnie. Dzieci poki co male. Dzieki za podpowiedz. A sa w pietrowych jakies siatki, zeby zabezpieczyc mlodego przed spotkaniem z podloga w czasie snu?

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ok, chętnie Adamie, może się uda!


Myślałem też, by w sobotę zaglądnąć na Królewiecką - wyklikałem, że stoi tam parę budek:

http://topcarwroclaw.otomoto.pl/lmc-przyczepa-kempingowa-lmc-munsterland-T4443755.html

http://topcarwroclaw.otomoto.pl/kip-kip-grey-line-przyczepa-kempingowa-solar-T4761132.html

http://topcarwroclaw.otomoto.pl/lmc-luxus-490-przyczepa-kempingowa-T4447685.html

http://topcarwroclaw.otomoto.pl/burstner-przyczepa-kempingowa-burstner-club-400-T3642707.html

Niewiele umiem z tych zdjęć wywnioskować. O firmie TopCar jako sprzedawcy przyczep też nic nie znalazłem. Może ktoś może korzystał z ich usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie-kupisz sucha,tylko nie mozesz sie zniechecac! w kwocie nawet mniejszej mozna znalezc porzadna przyczepke.W ogole to zastanawia mnie ,ze ludzie probuja SPRZEDAWAC takie zawilgocone-tutaj doslownie cieknace przyczepy???.Owszem,mozna takie cos wystawic na sprzedaz,ale jako obiekt do odbudowy-renowation project,lub na czesci,z zawarta dokladna informacja co do faktycznego stanu technicznego,ale widocznie jeszcze wiele czasu musi uplynac,zanim spoleczenstwo do tego dojrzeje/a podejrzewam ze w Polsce nie predko to nastapi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie nie zniechecac, choc przestalem sie upierac, ze musze kupic przed latem. Skoro jesienią można będzie wybierać z szerszej oferty i się mocniej targować - to może doczekam. Choć nie ukrywam, że urlop w tym sezonie byłby łatwiejszy już z przyczepą. No i krótsze wypady na weekend już niebawem możnaby zaczynać... Rozmarzyłem się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.