Skocz do zawartości

LMC SIESTA 480 - proszę o ocenę/pomoc


miodziomiodzio

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-lmc-siesta-480-CID5-ID94nqL.html#783e5fb00d;promoted

Umówiłem się z Robak70 na oględziny, bo sam się niemocny czuję, mimo że czytam forum od... kilku dni :)

 

Ale ciekaw jestem, co uważacie na podstawie zdjęć, modelu itd? Na coś mam szczególnie zwrócić uwagę przy ocenie w realu?

Informacje mnie i o przyszłym holowniku pouzupełniałem w swoim profilu jakby co :)

Z góry dzięki za każdą uwagę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Znalazłem ten sam model jeszcze w Sosnowcu - w prawdzie dalej od Wrocławia, więc dla mnie kłopotliwe będą oględziny, ale andross poleca sprzedawcę, więc może warto porównać te dwie oferty... chyba, że mi odradzicie model czy coś?
 

http://olx.pl/oferta/lmc-siesta-przyczepa-kempingowa-z-lazienka-dla-4-osob-CID5-ID8XgsR.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj miałem pisać że z tych 2ch co podałeś to ta jakoś lepsze wrażenie na mnie zrobiła. To co na tych zdjęciach budzi moje wątpliwości:

post-15964-0-59238100-1425460668_thumb.jpg

post-15964-0-96090000-1425460668_thumb.jpg

 

choć to mogą być tylko odbłyski światła...

i klapa od bakisty jakaś taka pognieciona???

 

Niemniej jednak za te pieniądze, a do tego zwłaszcza jak masz pod nosem, to też bym ją jechał oglądać. Zawsze możesz sam porobić dodatkowe zdjęcia miejsc budzących wątpliwości i je tu dać do dalszej lustracji.

Natomiast co do tych 5ciu miejsc... według mnie to raczej takie 2+2 dzieciaków jeśli o komfortowym spaniu mowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, póki co to mamy skład właśnie 2+2 :)

 

Jeśli nic nieprzewidywalnego nie wypadnie, co mnie powstrzyma - to wezmę aparat i pocykam w sobotę.

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam nadzieję że już zadzwoniłeś i się umówiłeś ze sprzedającym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem by kol. miodziomiodzio się nie zdziwił gdyby okazało się że już nie ma co oglądać bo nie zadzwonił wcześniej, wszak sporo ludzi szuka do 10tys. a i historia zna podobne przypadki nawet z zeszłego miesiąca. I z całą pewnością zalecam spory dystans przy oglądaniu i nie napalać się w żadnym wypadku. Tylko Zimna Krew. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, w koncu to moja pierwsz proba. Jesli sie napalam, to tylko dlatego, by troche uciec myslami od codziennych problemow :D Ale kubeł zimnej wody od forumowiczów studzi krew i stawia na ziemi. Z kasą tam nie pojadę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda całkiem ładnie, ale bardzo często na miejscu okazuje się, że rzeczywistość skrzeczy :) Jeśli to pierwsze Twoje spotkanie z przyczepą podejdziemy do tego szkoleniowo :) Na początek nasuwa mi się pytanie o DMC. W ogłoszeniu podano 1001, przy długosci 480 wydaje mi się mało prawdopodobne. Chyba, że miało być 1100?

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na różne oferty tego modelu w necie i ten 1000 się powtarza. Ale gość twierdzi, że ma wszystkie dokumenty.

 

Jestem gotów na szkolenie, dla mnie to bezcenna okacja by wejść w temat :) Dzięki.

 

Gdyby to było 1100 to pewnie już moja drakula miałaby kłopot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DMC masz jeszcze duży zapas, a co do zapasu w mocy silnika to już niewiele (ile to tam ma ten Twój potwór KM?), ale 100 kg nie powinno robić różnicy jesli nie chcesz się zestawem wybierać na Wielką Pardubicką :)

A tutaj masz dla porównania ofertę Kolegi z forum:

http://forum.karawaning.pl/topic/18834-s-przyczepa-lmc-450-96-rdmc-1200-kilma/

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potworek ma 105KM, wiec sam sie jakos ciagnie, nawet zapakowany, ale z ogonem to jeszcze nie testowalem :)

Raczej mysle o dostojnym sunieciu na urlop czy majówkę niż o Pardubickiej :)

Dzięki za linka - duzo mlodsza i chyba mniej po PL bujana, ale ciut powyzej moich mozliwosci i chyba ciezkawa jak na moja daczke. Ale jesli nie wyszukam nic wczesniej a ona sie ostoi, to bede w Warszawie w zwiazku z leczeniem syna. Moze uda sie wtedy mi ogladnac. Zwlaszcza, ze bede juz po szkoleniu u Ciebie :)

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.