Skocz do zawartości

LMC SIESTA 480 - proszę o ocenę/pomoc


miodziomiodzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A siatki to możesz sobie dowolnie dokupić. Jędrek, szykuj się na sobotę, będę odkrywał przyczepę dam znać i zapraszam na oględziny, zobaczysz ideał do którego musisz dążyć ;) Zadzwonię w piątek, jeśli będziecie mieli czas to zapraszam.

 

To daj znać gdzie i o której będzie to odkrycie :) Z dziećmi chyba przyjadę tym razem - za to bez koleżanki małżonki.

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ok, chętnie Adamie, może się uda!

Myślałem też, by w sobotę zaglądnąć na Królewiecką -

 

 daj spokój - tam nie ma nic wartego uwagi - smród, bród i syf , byłem kilka razy bo przejeżdżałem niedaleko - jedyna warta uwagi to była wstawiona na przechowanie   :]  - reszta na szopę się nie nadawała 

Jędrek, możesz sobie dać spokój z Królewiecką.\

 

o widzę, że ubiegłeś mnie  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego miodziomiodzio... to jak, z Wrocławia jesteś i nie możesz podjechać na Królewiecką zrobić parę fotek dla użytkowników tego forum?

 

Posłuchaj... jestem ze Świdnicy, też aktualnie szukam czegoś i mogę partycypować w kursie do Sosnowca nawet jutro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia z Krolewieckiej byly w podlinkowanych ogloszeniach. Koledzy z forum rozpoznali, ze te przyczepy stoja tam od lat. Juz jedna sesje przyrodniczą zrobiłem - na więcej nie mam ochoty :)

 

Znaczy lubię przyrodę, ale grzyby wolę zdecydowanie w lesie. W Sosnowcu byłem przedwczoraj i... kupiłem przyczepę :) Jeszcze jej dobrze nie pooglądałem, bo dzieci chore i coś zdrowieć nie chcą... Właśnie wróciła im temperatura, a już wyglądało na poprawę :( Jak minie ten kryzys, to się pochwalę zakupem.

 

W wątku podziękowań znajdziesz moje ukłony w stronę forumowiczów, którzy niezwykle mi pomogli w zakupie. Warto skorzystać z ich podpowiedzi. Jak i innych forumowiczów. Siedzę teraz i cytam, jak najsprawniej usunąś usterki z zakupionej czepki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj... dużo piszesz. Gratuluję zatem zakupu i oby dobrze służył. Co do Sosnowca, to czy oglądałeś może LMC Siesta '88? Albo czy widziałeś coś ciekawego godnego polecenia? Tx 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cityflipper nie miodziomiodzio dużo pisze, tylko Ty nieuważnie czytasz :)

możliwe, bo ostatnio czytam dużo naraz. Czyżbym przeoczył tutaj jakieś istotne informacje o LMC z Sosnowca? Szkoda byłoby jechać na darmo a planuję jutro-pojutrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cityflipper - wątek zaczął się od LMC, którą oglądałem we Wrocławiu (prywatny właścicel zapleśniałej sztuki). W Sosnowcu byłem u handlarza na Zielonogórskiej oglądać (a w efekcie kupić) upatrzoną Chateau. Nie oglądałem szczerze mówiąc innych na placu. Skupiłem się (z pomocą życzliwych kolegów z forum) na tej jednej - jak widać skutecznie :D.

Sprzedawca pan Andrzej jak każdy handlarz zachwala towar i umniejsza usterki, ale nie ukrywa wad, nie maskuje niczego jakimiś sztuczkami. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie. W sumie laik jestem w temacie - pytaj mądrzejszych ode mnie o opinie dot. konkretnych przyczep. Ja tak zrobiłem :D. I dalej robię, bo przede mną doprowadzanie przyczepki do lepszego stanu :P.

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Ci, kolego, podziękować, bo dzięki swojemu tematowi oszczędziłeś mi jazdy do tej zapleśniałej sztuki z Wrocławia. Niedawno oglądałem to ogłoszenie i z treści oraz zdjęć wynikało, że sprzedawcą jest stary karawanignowiec, który po prostu zmienia sprzęt na nowy. W teorii wszystko wyglądało na bardzo OK. Byłem już skłonny jechać i oglądać tę sztukę (i przy okazji tę w Sosnowcu), gdy trafiłem na Twój temat i te odrażające zdjęcia. Toż to makabra, ja nigdy czegoś takiego nie widziałem. Nie mam wielkiego doświadczenia, bo oglądnąłem dotąd raptem ze 20 sztuk. Widziałem trutki na myszy i różne dziwne patenty, lecz czegoś takiego jeszcze nie. I nie mieści mi się w głowie, jak można oferować coś takiego. 

 

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam - Andrzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że i ja komuś na forum pomogłem :D.

 

W sumie prawda: właścicel tego wrocławskiego LMC kupił w zeszłym sezonie nówkę Knausa za 100 tys. (stała obok, nawet dał zaglądnąć). Wyglądało, że nie wchodził do swojej staruszki LMC od dawna - stracił do niej serce, a ona zareagowała depresyjnie mszcząc się przeciekiem i hodowlą :).

 

Życzę Andrzeju udanego wyboru/zakupu i pozdrawiam! Jędrek

Edytowane przez miodziomiodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.