Skocz do zawartości

Nowe miejsce III Zlotu - Sandomierz


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Reginko i Zeniu ! Na pewno w wakacje będziemy żeglować po szlakach . Jestem pewny że spotkamy się jeszcze przed wrześniowym Zlotem .

Gdzie sie odbędzie IV Zlot .Tego nie wiem ????. Na pewno będzie kilka propozycji ! :]:niewiem: W Sandomierzu , mimo że Was nie będzie to miejsce dla Waszego kamperka będzie czekało . :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

W związku z nieprzewidzianą poważną chorobą w bliskiej rodzinie, prawdopodobnie nie będę mógł wziąć udziału w sandomierskim zlocie. Jeżeli się coś poprawi, będę chciał się z wami spotkać. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nieprzewidzianą poważną chorobą w bliskiej rodzinie, prawdopodobnie nie będę mógł wziąć udziału w sandomierskim zlocie. Jeżeli się coś poprawi, będę chciał się z wami spotkać. :jump:

 

liczymy na to i trzymiemy kciuki za powodzenie i siłe w bliskiej Ci rodzinie :jump::ok::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Zamieszczam mapki Sandomierza z lokalizacją Żwirki i Wigury 1 - czyli kempingiem Browarny.

Mam tylko prośbę, w związku z tym, że na mapie nie widać od której strony się wjeżdża, osoby które były na miejscu niech opiszą to, a ja narysuje strzałki.

 

Pozdrawiam

post-42601-imported-616015a4-1c50-46f2-8d41-c433e86c79f5_thumb.jpg

post-42601-imported-2c1418aa-cfb5-4ae3-93a9-8fb331506cc9_thumb.jpg

post-42601-imported-8118c069-6c2c-4629-996f-8fa4c9a41be9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiak będzie samolotem latał i nadawał nam kierunek jazdy
Samolot już nie aktualny, teraz balona będziemy mieć :ok:
No już nie możemy doczekać się wyjazdu
Ja też. trzeba by taki licznik na głównej stronie zrobić, ile jeszcze godzin do zlotu zostało :) Takie zadanko dla adminów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; czy będziecie wjeżdżać od,Opatowa,Ożarowa,Zawichostu czy od, Tarnobrzegu,Stalowej Woli to i tak musicie przejeżdżać obok 2 stacji paliw "Orlen" na , których , to wysokości znajduje się kamping "Browarny". Zabłądzić nie sposób!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie campingu w Sandomierzu http://camping.majsak.pl/lokalizacja/ jest mapa z zaznaczonym położeniem,sa też te stacje benzynowe o których pisze Irek .Nie ma tylko od której strony się jest wjazd .czy od strony głównej drogi czy od strony bocznej ul.Browarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.