Skocz do zawartości

Nowe miejsce III Zlotu - Sandomierz


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Się łatwo mówi, gorzej robi, szczegolnie na tym zakręcie przy wysepce autobusowej w lewo na doł, jak długa przyczepa i auto, to zaczepiasz nóżkami o asfalt na bank.

No, ale może ja trochę przewrażliwiony jestem, oczywiście powoli i rozwaznie da sie radę.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mało kto będzie w sobotę przyjeżdżał :ok: więc będzie spokojnie :). W każdym bądź razie sam widzisz bim że każdy podpowiada kolegom jadącym z południa co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, a to Wi-fi to powaznie ?, sie Karol ucieszy !

Co za skomputeryzowane społeczeństwo. To już tych kilku dni bez neta przeżyć nie można ? :ok:

Znowu się upierdliwy robię. To tak z wiekiem przychodzi. Nie przejmujcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie o sobie pisałem, ja to mogę bez komórki nawet miesiąc i dłużej wytrzymać, ale

te nastepne pokolenia to juz inne sa... :ok:

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa komórka to chyba największe przekleństwo ludzkości. Ile razy gdzieś wyjeżdżam to jeszcze nawet za granice miasta nie wyjadę jak już dzwonią z jakimiś problemami. Zawsze się odgrażam, że wyłączę, ale nigdy tego nie robię, no cóż, brak konsekwencji w postępowaniu. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się odgrażam, że wyłączę, ale nigdy tego nie robię, no cóż, brak konsekwencji w postępowaniu.

 

 

Po prostu poczciwy z Ciebie człek :ok:

 

 

PS. A co to jest Wi-Fi? :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A co to jest Wi-Fi?

A narobiło się tych skrótów Wi-Fi Hi-Fi. Kto by się w tym rozeznał :)

Po prostu poczciwy z Ciebie człek

No właśnie, aż za bardzo, ale to się zmieni :ok: I`ll be bad. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietasz jak kolejka do budeczki telefonicznej stała i sie 50-groszówka w szybke pukalo jak ktos za dlugo rozmawiał ?

A jaka kultura w kolejce była !

Nie to co teraz.Wszyscy sie spieszą.

 

A Wi-fi to nie jest bezprzewodowy internet z powietrza sie bioracy ?

Sie tak nie znam za bardzo.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietasz jak kolejka do budeczki telefonicznej stała i sie 50-groszówka w szybke pukalo jak ktos za dlugo rozmawiał ?

Pewnie, że pamiętam. to były czasy. Teraz to każdy komórę w ręce dzierży, a dawniej to szczytem marzeń było mieć w domu telefon. U mnie na klatce to jeden miał i jak trzeba było zadzwonić to wszyscy do niego walili. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą komórę to szwagier miał, taką z piecem, to na Mazurach na drzewie siedzieliśmy wysoko i gadaliśmy żeby zasięg był.

Chciałbym siebie wtedy zobaczyć :hop1::hop1: , jak Gustlik z Jankiem w Hermenegilde Komm...

 

:hehe::hehe::hehe: Jacek. :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, a to Wi-fi to powaznie ?, sie Karol ucieszy !

 

Ze strony kempingu:

Posiadamy nowoczesny węzeł sanitarny, kuchnię turystyczną, świetlicę, plac gier i zabaw, możliwość grillowania, palenia ogniska i łowienia ryb oraz dostęp do internetu.

 

:hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Rysiaczka

2007.10.03 SANDOMIERZ camp Browarny (23).jpg

wszędzie w powietrzu ,,lata ,,darmowy internet . wypożyczalnia rowerów , guadów , skuterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.