Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,witam i o zdrówko pytam :)

Spokojnie,coś się wymyśli -mamy jeszcze minimum 2 miesiące  czasu do pierwszego wypadu.Tez myślę o nowym miejscu,ale o takim ,by było w połowie drogi dla nas z Górnego Śląska i Kolegów z Dolnego Śląska .

100% racja, wiadomo że nie każdemu się dogodzi ale trzeba zrobić tak aby większość miała podobny dystans , a nie jeden 50km a drugi 500km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie I Panowie ... moze by zrobic jakis grafik od polowy marca na tak co 2-3 tygodnie na jakieś spoty od Jelonki do Bielska? będzie plan wyjazdów i dużo wcześniej będzie można urlopy klepnąć... # miejscowki są Malwy, Kajtka i Andrzeja oczywiscie ( powinien udowodnic ze jest w stanie jeszcze lepiej imprezke od Januszkowic ) - w zwiazku z tym ze BC w tym roku słabo wypada to ja planuje  17-19.06 imprezę "na dziko" (pośrodku lasu nad woda, z duzym ogniskiem i dziczyzną, nauką wedkowania, z kilkoma akcentami sportowymi) dla max 30 ekip ale o tym troche pozniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wycofuję. Z Belmondem nie mam szans.....  :oslabiony:  :look:  :bzik:  :ok:  :bravo:  :boks:  :pad:

Kajetan tu nie chodzi o konkurowanie pomiędzy nami.Zostałem wywołany ze snu zimowego to napisałem.Czekamy na marzec,obserwujemy pogodę ,zbieramy kasę ,a jak będzie tylko cieplej to ogłosimy termin i miejsce spotkania.Jak się nic nie wymyśli to zawsze Januszkowice można powtórzyć,bo nie każdy kemping jest otwarty w marcu czy kwietniu.

Kajetan załatwiaj swoje-podaj termin ,a ja zaplanuję inny .Kto powiedział,że to ma być tylko jedna impreza.Pojedziemy i tu i tu.Pozdrawiam wszystkich w tym Nowym Roku 2016 :)

 

P.S. J 23 znów nadaje  :ee:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racja, wiadomo że nie każdemu się dogodzi ale trzeba zrobić tak aby większość miała podobny dystans , a nie jeden 50km a drugi 500km

Nie czepiajmy sie dystansow :) ja miałam skromne 17km :P

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina coraz dalej wypuszcza się z domu :]  :]  :]  :]  :] na Sylwka nawet w Karpaczu z ogonem była  :miga:  :miga:  :miga:  :miga: - i o dziwo, komina nie trzeba było czyścic, wodę miała, akumulator w Reni nie padł i nie zakopała się na środku pola a przed obiadem noworocznym nawet zeszła poniżej 2 promili .... Rok przygody karawaningowej minął a efekty niesamowite...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwa nie przejmuj się -teraz zrobimy coś dalej od Ciebie :)

Teraz już błota unikam :P

Teraz dodamy 4 przed te 17 :laugh:

Grozisz mi? Hahahahahahaha :D

Pogonie i to 4 z przodu :P

Malwina coraz dalej wypuszcza się z domu :]:]:]:]:] na Sylwka nawet w Karpaczu z ogonem była :miga::miga::miga::miga: - i o dziwo, komina nie trzeba było czyścic, wodę miała, akumulator w Reni nie padł i nie zakopała się na środku pola a przed obiadem noworocznym nawet zeszła poniżej 2 promili .... Rok przygody karawaningowej minął a efekty niesamowite...

Za to Jogi z kominem szalał w Karpaczu hahahahahahaha :D

 

Tylko wszyscy słyszeli za wyjątkiem nas :D

 

Nie zakopalam się bo trochę gleba zmarzla i to mnie uratowało :D

 

A moje 2 promile to nic w porównaniu z rekordzistami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Polanica - Zdrój ???  - kemping całoroczny, możliwość wyjścia w góry na trasy, jazdy na rowerze drogami krajowymi po asfalcie gdzie ruch samochodowy jest znikomy. Na pewno są też trasy rowerowe leśne.

Sanitariaty w porządku, ogrzewane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanitariaty w porządku, ogrzewane.

 

hahahah dobre...

 

Domek grillowy to od 2 lat rupieciarnia - a parcele kempingowe .... slad po nich został...

 

post-11643-0-70819300-1453560782_thumb.jpg

 

post-11643-0-11735800-1453560783_thumb.jpg

 

 

 

Ten kemping umiera powoli i raczej nic juz mu nie pomoże... 

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah dobre...

 

Domek grillowy to od 2 lat rupieciarnia - a parcele kempingowe .... slad po nich został...

Ten kemping umiera powoli i raczej nic juz mu nie pomoże... 

Fakt, że nie grilujemy więc do tego domku nawet nie zaglądaliśmy.  Przyłącza EE są w wystarczającej ilości. Kemping nie powala ale jest do przyjęcia.

Szkoda basenu, który jest (a właściwe kiedyś był) obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.