Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Belmondo jakoś zacichł przez zimę. Może zapadł w sen.....  :]  :hmm:

 

Jest natomiast myśl zorganizowania spotu w tym miejscu: http://www.czarnygron.pl/

 

Nie szukajcie linka do pola namiotowego, bo go nie ma  :-]

 

Mam natomiast swoje wtyki. Jeden z wodzów kompleksu jest również zapalonym karawaningowcem. Baa, nawet jest na tym Forum  :P A jednocześnie, jest moim kumplem z technikum  :pub:

Jesteśmy już "po słowie", temat "sprzedany" i rozwija się. Jest tam, w ośrodku duży płaski kawałek pod rozbicie obozowiska, prąd się znajdzie, woda też. Damy radę. A atrakcji w ośrodku i okolicy naprawdę sporo. Póki co nie piłuję, bo to środek sezonu narciarskiego i chłopy żyją teraz raczej warunkami na stoku ale jak tylko słonko zacznie mocniej przygrzewać - zacznę się przypominać  :nono:

 

Jedynym wymogiem, byłaby chyba niezależność przez weekend od sanitariatów  :hmm:  Bo tego raczej nie będziemy w stanie zagwarantować  :niewiem: Choć pewnie większość z nas pójdzie na baseny, a tam prysznic raczej będzie :]  Jedno mycie na trzy dni powinno wystarczyć  :>

 

Kolega nawet myśli o polu namiotowym w obrębie kompleksu, więc byłaby to swego rodzaju próba generalna  :hmm:

 

Tym samym, zapytuję formalnie, czy byliby chętni na taki spot ?  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o Januszkowice to jeśli nie ma chętnych na organizatora to ja mogę w tym roku spróbować ogarnąć temat :) co wy na to?

 

A nie lepiej jakieś nowe miejsce ogarnąć ??? Ja tam jestem za odkrywaniem nowości  :yay:  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan nie czepiaj sie :)

 

Dobre nowości nie są złe :P

Ja tylko rzuciłam propozycje a co lud zdecyduje to zrobimy :D

 

Ja mogę zająć się ewentualnie kwestia januszkowice na ten rok chyba, że są inne, lepsze :P miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż Kajtek nowy temat i zobaczymy. Myślę, że sporo ludzi już nosi aby gdzieś się ruszyć.

 

Założę, jak będę miał dokładniej dograny temat. Ale z Twojego wpisu wnioskuję, że chętni raczej będą  :yay:   :]  :hmm:  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę, jak będę miał dokładniej dograny temat. Ale z Twojego wpisu wnioskuję, że chętni raczej będą  :yay:   :]  :hmm:  :ok:

Ilość załóg w tamtym roku w Januszkowicach potwierdza to co napisałem wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze są wspomnienia, moje są świetne z rozpoczęcia sezonu i przede wszystkim zabawy z karawaningiem :D a miejsce może juz tylko wspomnienia umilac :)

 

Czekam z niecierpliwością na rozwój stacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALLLLLLLLLLLLLLLO !!!!!!!! Belmondo żyjesz? co z kolejną edycją?

Witam,witam i o zdrówko pytam :)

Spokojnie,coś się wymyśli -mamy jeszcze minimum 2 miesiące  czasu do pierwszego wypadu.Tez myślę o nowym miejscu,ale o takim ,by było w połowie drogi dla nas z Górnego Śląska i Kolegów z Dolnego Śląska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,witam i o zdrówko pytam :)

Spokojnie,coś się wymyśli -mamy jeszcze minimum 2 miesiące  czasu do pierwszego wypadu.Tez myślę o nowym miejscu,ale o takim ,by było w połowie drogi dla nas z Górnego Śląska i Kolegów z Dolnego Śląska .

 

To ja się wycofuję. Z Belmondem nie mam szans.....  :oslabiony:  :look:  :bzik:  :ok:  :bravo:  :boks:  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.