Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sądzę że będzie wcześniej. Nie wytrzymamy tak długo ;-)

Ale to należy rozumieć że miejsce ustalone? Złota Dolina? Pozostaje tylko termin :-)

Ja proponuję pierwszy weekend po świętach.

Wiem że to może nie najlepiej...

ale...

Same święta to chyba śliski termin...

1-3kwietnia - to nie wiem czy nie zbyt wcześnie po świętach...

8-10kwietnia - koliduje z Częstochową... wiem że pewnie gro tam nie pojedzie, ale może też parę załóg by chciało tam być - może warto było by wziąć to też pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik mis sie zdo że jak wiosna bedzie tak zapier...... to ten zlot zrobimy jeszcze przed zajączkiem.

 

Też o tym myślałem, choć podałem inny termin ale sądziłem, że będę odosobniony. Przyłączam się zatem do grupy lobbującej termin przedzajączkowy.

 

A nawet, jakby trochę śniegu gdzieniegdzie było  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina - mi jak powiesz wprost "chuć - czytaj chodź" to ja idę ;-)

Jak się spotkamy to inaczej będziesz chodził :P

Kielek dobrze prawi może początek marca na jakimś porządnym kampie ?

A jaki porządny kamp proponujesz? :P

Cosik mis sie zdo że jak wiosna bedzie tak zapier...... to ten zlot zrobimy jeszcze przed zajączkiem.

Im szybciej przegonimy zimę tym lepiej :D Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielek dobrze prawi może początek marca na jakimś porządnym kampie ?

 

Ej no. Początek marca to może jednak przesada..... ten weekend przed świętami 18-20 byłby chyba OK  :hmm:  Zresztą ten po Świętach - 1-3 też. Może poddać to jakiemuś głosowaniu ???  :hmm:

 

 

A jaki porządny kamp proponujesz? :P

 

Przecież już był wybrany  :nono:  Wygląda na porządny. Po co zmieniać? :look: Chyba, że coś nie pasuje i mam załatwiać na Czarnym Groniu  :hmm:  Ale chcieliście pomiędzy Górnym i Dolnym Śląskiem.  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no. Początek marca to może jednak przesada..... ten weekend przed świętami 18-20 byłby chyba OK  :hmm:  Zresztą ten po Świętach - 1-3 też. Może poddać to jakiemuś głosowaniu ???  :hmm:

 

W połowie lutego jadę na narty - gips, rehabilitacja itp  :oslabiony:  początek marca się nie wyliżę ale 18 - 20 to chyba dobry termin pod warunkiem, że zima nie wróci. 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie lutego jadę na narty - gips, rehabilitacja itp  :oslabiony:  

 

Ja też jadę w połowie lutego. Gipsu nie przewiduję  :nono:  Tfu tfu, na psa urok  :blagac:

 

 

Lista chętnych na weekend 18-20.03

 

1.Kielek

2.kajetan

 

 

Lista chętnych na weekend 01-03.04

 

1. Kajetan

 

 

 

Dopisujecie się przez kopiowanie (ale obu list w jednym poście, bo sie pogubimy i zobaczymy gdzie będzie więcej chętnych. Jeśli komuś pasują oba terminy - wpisuje sie na obie listy. W ten sposób Malwina dogodzi większej ilości.....   :]

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ej no. Początek marca to może jednak przesada..... ten weekend przed świętami 18-20 byłby chyba OK   :hmm:  Zresztą ten po Świętach - 1-3 też. Może poddać to jakiemuś głosowaniu ???   :hmm:

 

 

Bardzo dobry termin, Powitanie Wiosny  corocznie witamy na Mietkowie, w tym roku też, stary skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosnę powitamy ze Stafanami, Elmami, Maniusiem i Dudkiem na Mietkowie...


 


Lista chętnych na weekend 18-20.03


 


1.Kielek


2.kajetan


3. 


 


Lista chętnych na weekend 01-03.04


 


1. Kajetan


2. BartoszK


3.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek ale na 2 termin też mogłeś mnie dopisać. Podałem termin marcowy bo już się nie umiem doczekać  :]  :yay:

 

Lista chętnych na weekend 18-20.03

 

1.Kiełek

2.kajetan

3. 

 

Lista chętnych na weekend 01-03.04

 

1. Kajetan

2. BartoszK

3 .Kiełek

Edytowane przez Kielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.