Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wielka szkoda tego kempingu w Polanicy , ponieważ bardzo fajne tereny są w tej okolicy .

Wiosną odradzałbym ze względu na dość grząski teren . Jak to wyglądało w roku 2010 możecie pooglądać na zdjęciu .

Gość zrobił niezłe DEMO . Zasadność wjazdu autem w tych warunkach pomijam . Fakt jednak jest taki , że w tych warunkach trudno same czepki też lokować .

O kamperkach nie wspomnę .

post-1836-0-54987800-1453570219_thumb.jpg


Na mały spocik  taki do 10 zestawów to jest jeszcze  Marina Krapkowice (częściowo w budowie).

Towarzystwo głodne wyjazdów , więc 10 zestawów to się zapisze pierwszego dnia od momentu rozpoczęcia wątku .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem, że mały spocik. Byłem tam końcem czerwca ale droga dojazdowa do parceli na przyczepy/kampery nie była skończona. Nie było też gotowego miejsca do mycia naczyń i zlewni WC. Sanitariaty w kontenerze Mariny Krapkowice. 

Może malwa89  w ramach spacerku niedzielnego zobaczy przez płot - to jest na końcu drogi za Mariną po lewej stronie (duża rozsuwana zielona brama)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może rozruszamy ten ośrodek?

 

http://forum.karawaning.pl/topic/14188-pole-namiotowe-w-starej-morawie/

 

Wedle mojej oceny pomieści spokojnie ponad 50 zestawów, prąd jest przy WC ale potrzebne jest przyłącze na 380V ( to akurat można w energetyce wypożyczyć - 200 metrowe 30 A za 150 zeta za tydzień i prąd będzie ), mrowiska na wiosnę nie są uporczywe, zawsze mozna stanac w czesci pomiedzy droga a ogrodzeniem  - sanitariaty sa ładne i przestronne, okolica jest zaje.sta ;-) Bedzie to przed sezonem wiec pewnie osrodek bedzie ogarniety i czysty po zimie...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może rozruszamy ten ośrodek?

 

http://forum.karawaning.pl/topic/14188-pole-namiotowe-w-starej-morawie/

 

Wedle mojej oceny pomieści spokojnie ponad 50 zestawów, prąd jest przy WC ale potrzebne jest przyłącze na 380V ( to akurat można w energetyce wypożyczyć - 200 metrowe 30 A za 150 zeta za tydzień i prąd będzie ), mrowiska na wiosnę nie są uporczywe, zawsze mozna stanac w czesci pomiedzy droga a ogrodzeniem  - sanitariaty sa ładne i przestronne, okolica jest zaje.sta ;-) Bedzie to przed sezonem wiec pewnie osrodek bedzie ogarniety i czysty po zimie...

Bartek -każdy zabierze ze sobą do przyczepy kibel sztromu i będzie ok  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem, że mały spocik. Byłem tam końcem czerwca ale droga dojazdowa do parceli na przyczepy/kampery nie była skończona. Nie było też gotowego miejsca do mycia naczyń i zlewni WC. Sanitariaty w kontenerze Mariny Krapkowice.

Może malwa89 w ramach spacerku niedzielnego zobaczy przez płot - to jest na końcu drogi za Mariną po lewej stronie (duża rozsuwana zielona brama)?

Spoko, sprawdzę ale dopiero za dwie niedziele będę u siebie na mieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda tego kempingu w Polanicy , ponieważ bardzo fajne tereny są w tej okolicy .

Wiosną odradzałbym ze względu na dość grząski teren . Jak to wyglądało w roku 2010 możecie pooglądać na zdjęciu .

Gość zrobił niezłe DEMO . Zasadność wjazdu autem w tych warunkach pomijam . Fakt jednak jest taki , że w tych warunkach trudno same czepki też lokować .

O kamperkach nie wspomnę .

DMC-TZ55911.JPG

 

Towarzystwo głodne wyjazdów , więc 10 zestawów to się zapisze pierwszego dnia od momentu rozpoczęcia wątku .

Hahahahahahaha... prawie jak ja w januszkowicach :D

Bartek -każdy zabierze ze sobą do przyczepy kibel sztromu i będzie ok :)

Ale u mnie brak miejsca na kibel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo.. w lutym pierwsza wycieczka nasza, wtedy nowa zaje..sta cepka odbyła się na jezioro Nyskie :D niby żadna rewelacja ale eee. ..oprócz nas nikogo, cisza spokój i nawet dostaliśmy prąd za śmieszne pieniądze :) otwarta knajpa na tym parkingu z baaardzo dobra pizza (Paulina i Tomek zarli) wiec ewentualnie te tereny można pomyśleć rozruszać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwa cos ci sie post pociął ;-) albo to mialo byc w innym watku ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę OT  ale np. w miarę znośny kemping jest w Radkowie (tym przy Górach Stołowych).

 

to jest raczej pole namiotowe, dość miękko tam wiec wiosną można sie utopic, samo pole czynne tylko w sezonie letnim - najczęściej od majówki bo są zawody MTB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.