Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co Ty wiesz :) Dzisiaj pod firmą kilkunastometrowy świerk zgniótł nam najlepsze auto firmowe :) Obok stała moja taczka, tak była przykryta gałęziami, że ledwo do niej wsiadłem! Całe szczęście, że tym razem nie postawiłem w tym miejscu przyczepki, bo mielibyśmy prawdziwą tragedię :blagac:

attachicon.gifmiazga.jpg

Nam się tym razem udało, a mieszkamy jakieś 2 km w lini prostej od Olszewa i Henrykowa... Ostatnio najsłynniejszych miejscowości w Polsce... Ufff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie ma tematu o tym ośrodku, więc wpiszę tutaj :) Byliśmy 4 dni w bożociałowy weekend i jest kilka spostrzeżeń. Ośrodek jest bardzo duży i jak podano na stronie nie potrzeba się umawiać. miejsce zawsze się znajdzie. Trawa wystrzyżona na całym terenie, dokładniej w miejscach rekreacyjnych, w piątek jeździła kosiarka. Ceny są bardzo przystępne. Nam wyszło za cztery doby (przyczepa, auto trzy osoby, prąd) 160 złotych. Dodatkowo łowienie 10 zł na dobę. Skrzynki prądowe dość gęsto rozmieszczone, przy każdej skrzynce kran z wodą. Nie była włączona, ale po zgłoszeniu, onkel szefa odkręcił zawór główny i było ok. Przy skrzynkach obejmy na umieszczenie worków na śmieci (worki we własnym zakresie). Toalety damskie i męskie standard bardzo dobry, czyste i sprzątane, nie mam żadnych uwag. Jeden prysznic, niestety płatny 5 złotych za 5 minut, czas biegnie od wrzucenia żetonu, nie przestaje liczyć przy wyłączeniu wody. Nie było tłoku więc daliśmy radę, ale w przypadku. kiedy klientów będzie więcej może być problem. Coś co nam bardzo przeszkadzało, to brak ciepłej wody w zlewie do mycia garów, który jest ogólnodostępny. Szefo prosto z mostu walnął, że będzie ciepła woda jak podniesie cenę za kemping, bo jak dotąd to jest delikatnie mówiąc gra nie warta świeczki (to moje określenie, szefo był bardziej dosadny) i trudno się nie zgodzić z tą argumentacją. Trzeba też przyznać, że pilnuje porządku, była akcja ze zgłoszeniem głośniej młodzieży i rano prowadził śledztwo. Brakuje sprzętu wodnego (kajaki, rowery, łodzie) zapytałem :) Odpowiedź zwaliła mnie z nóg :) Nie będzie do czasu kiedy on tam jest emeryckiego sprzętu, stawia ma sporty motorowe, są dwie motorówki, banan na holu, motolotnia. Szkoda bo dla kilkuletniego dziecka przejażdżka bananem za motorówką może nie być wypasioną zabawą. Oczywiście można mieć swój sprzęt i pływać do woli. Co do kąpieliska jest naprawdę fajne. Wydzielona strefa dla małych dzieci oraz dla większych. Zjeżdżalnia, niestety jeszcze nie była czynna. Boisko do piłki plażowej oraz bar plażowy. Atrakcje okoliczne to przede wszystkim zamek w Mosznej (zwiedzanie: wstęp rodzinny na tereny pałacowe rodzice plus dzieci 15 zł, zwiedzanie zamku z przewodnikiem bilet rodzinny 25 złotych) oraz Góra Świętej Anny.

Sumując cenę do jakości spokojnie mogę polecić to miejsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.