Skocz do zawartości

Wstępne rozeznanie - prośba o pomoc


seba222

Rekomendowane odpowiedzi

No to skoro coraz bliżej, to oceńcie:

 

http://moto.gratka.pl/tresc/16837541.html

 

Komis polecany i mający naprawdę dużo pozytywnych opinii. Jak na moje oko, to ma małe wgniecenie na drzwiach i chyba dziurę obok drzwi.

 

Sam mogę około połowy października ją oglądnąć, bo będę w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kilka razy tam byłem.....

Nie stać mnie było na tak drogie, ale przecież popatrzyć można......

Stało kilka przyczep przy siatce po prawo od wjazdu, ale do dwóch co wszedłem - a raczej wsadziłem głowę, to już się wycofałem z dalszego oglądania..... zapach mnie odrzucał...

Czy faktycznie niektóre drewno tak "pachnie" pod wpływem "ciepła-słońca".? Niektórzy sprzedający tak tłumaczą...., a jeśli tak - to jakie drewno??? - to będzie wielka wiadomość dla Nas wszystkich....

 

Były też dwie Adrie - w jednej podłoga "pływała" jak się weszło do środka.

Inne cepki były akurat szykowane-sprzątane wewnątrz, przez panią, która CIFU o zapachu cytrynowym nie żałowała.

W innej cepce było czuć świeży silikon - zaznaczam silikon, gdyż robiłem łazienkę w domu i wiem jak pachnie silikon.... 

Nie mówię że komis jest zły, ale uwaga najważniejsza.....

Wiadomo, że gdybym ja sprzedawał swoją, to również bym ją wymył od środka, więc nie bierzcie tego jako negatyw!!!

Powodzenia w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro coraz bliżej, to oceńcie:

 

http://moto.gratka.pl/tresc/16837541.html

 

Komis polecany i mający naprawdę dużo pozytywnych opinii. Jak na moje oko, to ma małe wgniecenie na drzwiach i chyba dziurę obok drzwi.

 

Sam mogę około połowy października ją oglądnąć, bo będę w Łodzi.

Myślę, że Twoje oko się myli

To blokada przytrzymująca otwarte drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie przesadzaj. Uczciwie napisał i sfotografowal mankamenty. Może nie wie dlaczego tak się stało.

Problem w układzie przyczepy. Środek w okolicach osi przestrzenny - pracują tylko ściany i podłoga. Tył i przód na pakowane meblami i zbiornikami. Jaka musiała by być rama żeby to wytrzymać?

Gdyby gość zszedł z ceny a nabywca wzmocnilby ramę - gra jest warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Cena jest ciekawa, warto poprosić jakiegoś fachowca, aby ją zobaczył. Bakista jest wgnieciona od przyciskania przy zamykaniu, zderzak nadłamany pewnie przy manewrowaniu, to nie ma wpływu na szczelność. Problemem mogą być tylko pęknięcia poszycia przy drzwiach, ale co do tego mankamentu, to jeśli dobrze pamiętam zdania na forum były podzielone. Sprzedający nie zataja tego, może się okazać, że jeśli wszystko jest ok i można by jeszcze zbić cenę to gra może być warta świeczki. Warto poprosić jakiegoś fachowca na oględziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto stało się....

 

W dniu dzisiejszym o 19.05 otrzymałem kartkę z napisem:

 

"Wynik egzaminu: POZYTYWNY"

 

Oczywiście zdawałem na B + E. Drugi krok w kierunku własnej przyczepki został zaliczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.