Skocz do zawartości

Wstępne rozeznanie - prośba o pomoc


seba222

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym słowem widzę wielki optymizm i wiele radości po dziś dniu :) i oby tak już zostało jako dobra wróżba na poczet całej karawaningowej rozpoczętej kariery... do zobaczenia gdzieś kiedyś... daleko nie mamy wiec pewnie się spotkamy... może Gacki w przyszłym sezonie... :) Pozdrawiam i gratulacje raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehehe kupił tego knausa.... Właśnie go wyprzedzilem na A4 na 171 km.... PowodEnia i niech służy...

 

O 13.10 chyba ruszyłem, a Ty o 13.31 już wszystkim doniosłeś że ją kupiłem. Czyś Ty w jednej ręce miał telefon i pisałeś na forum a w drugiej kierownicę? I to przy 180 km/h jak napisałeś później? Nieładnie  :]

 

Seba jak Cię wyprzedziłem to mowie do żonki  KOL + DW i sobota !!!! to musi być ten koleś z karawaningu - banan na ryjku automatycznie się włączył ;-) 

 

A oprócz mnie ile przyczep kempingowych spotkałeś po drodze? W lipcu / sierpniu byś pewnie nawet nie zauważył, ale w listopadzie rzuca się w oczy.

 

Plan minimum na przyszły rok to:

1. długi weekend majowy - Bieszczady

2. wakacje - chorwacja

-----

3. Jak się uda to w czerwcu na mazury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.10 chyba ruszyłem, a Ty o 13.31 już wszystkim doniosłeś że ją kupiłem. Czyś Ty w jednej ręce miał telefon i pisałeś na forum a w drugiej kierownicę? I to przy 180 km/h jak napisałeś później? Nieładnie  :]

 

Bo kolega pewnie czaił się gdzieś "za bramą" i zdalnie nadzorował przebieg oględzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo tak zle... Na forum wszedlem w korku na bramce ;-) przy 180 pisanie na forum mogloby sie zakonczyc tragicznie ...

 

 

Po drodze na odcinku Wałbrzych - Turawa ( bo pedzilem odwiedzic kumpli na spocie tak prawie po drodze ) - Kluczbork minalem jeszcze 3 cepki - jedna krajowa , a dwie blachy DK i NL wiec na handelek... i jednego kampera /Forumowy ;-) /...

 

Widac ze dlugi weekend ludzie nie chca siedziec w domu ... ja tez mialem plan wyjechac na spot ale praca pokrzyzowala plany...

 

Zawsze jak mijam kampera lub cepke to patrze jaka przynaleznosc klubowa i czy czasem juz sie nie poznalismy ... Tym bardziej ze po A4 i S8 jezdze regularnie i zasze kogos sie spotka ;-)

 

 

 

"

Plan minimum na przyszły rok to:

1. długi weekend majowy - Bieszczady

2. wakacje - chorwacja

-----

3. Jak się uda to w czerwcu na mazury"

 

Zaplanuj soebie przejazd sciana wschodnia od Bieszczad po Litwe i na Mazury dalej - My w tym roku objechalismy wlasnie Polske doooooookoła ;-) 3200km w 19dni i byly to chyba najlepsze wakacje, Polska ta nie odkryta, malo popularna i na uboczu jest piekna, ciekawa i co najwazniejsze cicha i wspaniala na relaks... Np w Białowieży bylismy 4 dni z czego 2 noce i 2 dni bylismy sami na polu kempingowym a byla to polowa lipca.. ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplanuj soebie przejazd sciana wschodnia od Bieszczad po Litwe i na Mazury dalej - My w tym roku objechalismy wlasnie Polske doooooookoła ;-) 3200km w 19dni i byly to chyba najlepsze wakacje, Polska ta nie odkryta, malo popularna i na uboczu jest piekna, ciekawa i co najwazniejsze cicha i wspaniala na relaks... Np w Białowieży bylismy 4 dni z czego 2 noce i 2 dni bylismy sami na polu kempingowym a byla to polowa lipca.. ;-)

 

Było by nieźle, ale niestety nie mam na tyle urlopu - w wakacje przeważnie południe europy. A w pozostałe miesiące nie jestem w stanie wziąć na tyle dni wolnych, żeby taką objazdówkę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba widzałem domek na parkingu na ośedlu młodych super się prezentuje pozdro chociaż zdrugiej strony osiedla wiele taniej :-)

Edytowane przez TomaszOlkusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki wielkie - nie da jej się raczej przeoczyć. Postawiłem tam, ale chcę wywieźć do swojego domu na zimowisko ale nie mam na razie czasu, żeby tam jechać.

Gdzie jest taniej, na którym parkingu? Jeżeli mówisz o tym na przeciwko pod lasem, to cena ta sama, a komfort mniejszy, bo teren nie jest równy a ze spadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.