Skocz do zawartości

Mucharz, łowisko ,,Szuwar" 30.05 - 01.06.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

skoro ma byc rzut fredka to ja moze zabiore swego warana stepowego jesli pogoda dopisze. Ciekawe kto sie odwarzy nim rzucic:lol::lol:

Nie zapomnijmy o dyscyplinie w pogoni za wsciekla tosia a potem ucieczka przed Kasia :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich! Ekipa magieroków bardzo chętna na spotkanie. Niestety decyzję podejmiemy dopiero po odbiorze Agatki z lotniska właśnie w piątek. Proszę wziąć naszą Agatkę pod uwagę co do organizowanych zabaw dla dzieci. Pozdrawiamy!!! oooo ciiiłałaaaaaa!!! :gitara:

Trzymam kciuki za Wasze przybycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichalAndrychow cyfry 2+1tyczy sie kolegi cze bedzie razem z wami dzieciaczek?bo dyplomow mam 10 prosze dzieci(ci co chca taki skromny dyplomik za uczestnictwo w grach i zabawach na spocie)dopisywac mi na priv bo niechcemy sie czuc niezrecznie jak kogos pominiemy lub bedzie mniej dyplomow,starsze dzieci zrozumieja jak by co ale wiek tak do 10lat nam nie wybaczy

Bo jak bedzie wiecej to graficy musza dorobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichalAndrychow cyfry 2+1tyczy sie kolegi cze bedzie razem z wami dzieciaczek?bo dyplomow mam 10 prosze dzieci(ci co chca taki skromny dyplomik za uczestnictwo w grach i zabawach na spocie)dopisywac mi na priv bo niechcemy sie czuc niezrecznie jak kogos pominiemy lub bedzie mniej dyplomow,starsze dzieci zrozumieja jak by co ale wiek tak do 10lat nam nie wybaczy

Bo jak bedzie wiecej to graficy musza dorobic

Myślę, że jakiś zapasik byłby konieczny, czasu jeszcze sporo do wyjazdu i nie wiadomo ile ludzi się dopisze. Z nami też planują przyjechać znajomi z 9 latkiem, ale określą się pod sam koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Mesert 1

2) Trafko 2+2, pstrąg 2 szt.

3) Seba1-2

4) Marco69-2

5) Krixos 2+3

6) Piotr 1343 2+1, pstrąg 4 szt.

7) Osman 2

8) Ketrab 2+2

9) Exen 2+1

10)Rafał_K 1  śledzia chcesz?

11)Kajman 2

12)MichałAndrychów 2+1

13)Rudzio 2

 

 

 

Gosiu dokładnie pamiętam ale ...

 

A kto ryczał jak zarzynany wół w kolejce pińczowskiej? :]

Michał, sprawdź skorygowaną listę , czy dobrze Was wpisałem w temacie ilości osób.

Piotrek - taki waran stepowy jest jadalny?,bo jakby co , to Rufus kociołek dowiezie i lekki krupnik można ugotować :]

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakiś zapasik byłby konieczny, czasu jeszcze sporo do wyjazdu i nie wiadomo ile ludzi się dopisze. Z nami też planują przyjechać znajomi z 9 latkiem, ale określą się pod sam koniec.

`Zapasik jest wskazany :] . My też na tą chwilę nie możemy się określić co wyjdzie z wyjazdu... :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.