Skocz do zawartości

Mucharz, łowisko ,,Szuwar" 30.05 - 01.06.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Przeciwnika może on znajdzie , ale Krzysio przyjeżdża w czwartek :drink: i to oznacza ,  że piątek będzie miał biało czarne barwy na świat  :pub:.

 

No no, w piątek mogę być niedysponowany, znaczy - w obniżonej formie. Szukajcie dla mnie przeciwnika w wadze do 90 kg, Chociaż w założeniu miały to być zapasy damskie w błocie :]  Niestety potencjalne zawodniczki nie chcą występować w naturalnym środowisku, dlatego zamieniamy błoto na kisiel. Wy kolego Krixos jako manager własnej zony możecie liczyć na udział w zyskach...... :]

 

 

1) Mesert 1

2) Trafko 2+2, pstrąg 2 szt.

3) Seba1-2

4) Marco69-2

5) Krixos 2+3

6) Piotr 1343 2+1, pstrąg 4 szt.

7) Osman 2

8) Ketrab 2+2

9) Exen 2+1

10)Rafał_K 1  śledzia chcesz?

11)Kajman 2

12)MichałAndrychów 2+1

13)Rudzio 2

14)Iras 2+2

15)Moriss 3+2

16)Ciutek 2+1

17)Wito54 2

 

A tak już na poważnie, są już jakieś proroctwa odnośnie pogody w przyszłym tygodniu?

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Krixos wspominał że basen weźmie, z płachty zrobimy ślizg, to ja zorganizuje kaczkę :)

 

ps my dotrzemy dopiero w piątek ale mam nadzieję że przed zmrokiem :)

 

.......atrakcje tylko takie coraz mniej dla dzieciaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krixos wspominał że basen weźmie, z płachty zrobimy ślizg, to ja zorganizuje kaczkę :)

 

ps my dotrzemy dopiero w piątek ale mam nadzieję że przed zmrokiem :)

 

.......atrakcje tylko takie coraz mniej dla dzieciaków ;)

 

Zachciało się  produkować dzieci? to im organizuj rozrywkę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało się  produkować dzieci? to im organizuj rozrywkę :]

Za niedługo sam będzie z wnukami jeździł... :ee: wtedy mu powiemy żeby sobie ich pilnował sam  :yay:

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Marco69 Możliwe, że się kilkakrotnie spotkaliśmy pod warunkiem że często przebywasz w okolicy Tarnowa jeżeli nie to jest to klasyczne deja vu.


Do mesert Dlaczego piszesz wolny człowiek w cudzysłowiu czyżbyś był ubezwłasnowolniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Marco69 Możliwe, że się kilkakrotnie spotkaliśmy pod warunkiem że często przebywasz w okolicy Tarnowa jeżeli nie to jest to klasyczne deja vu.

Do mesert Dlaczego piszesz wolny człowiek w cudzysłowiu czyżbyś był ubezwłasnowolniony

post-4293-0-83574900-1400593070_thumb.jpg

 

a to pewnie nie twoja buda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mesert - A tak już na poważnie, są już jakieś proroctwa odnośnie pogody w przyszłym tygodniu?

 

Jedyne co konkretnego słyszałem dziś w radiu to o plagach komarów - o pogodzie nic konkretnego, bo zdecydowanie za wcześnie, ale może śniegu i mrozu nie będzie bo z kisiel za szybko by tężał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.