Skocz do zawartości

Mucharz, łowisko ,,Szuwar" 30.05 - 01.06.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Sezon uważam za rozpoczęty, idąc za ciosem (do Bożego Ciała daleko) proponuję spotkanie na łowisku ,,Szuwar" w Mucharzu, powiat wadowicki.

 

http://www.lowisko-szuwar.pl/lowisko.html

 

Łowisko jest położone w obrębie planowanego zalewu Świnna Poręba, miejsce jest nam znane ze spotkania beskidników 2-3 lata temu. Do naszej dyspozycji jest osłonięta wiata z grillem, toalety, ciepła woda. Cena za pobyt to 25 zł. bez prądu i 30 zł. z prądem od załogi za dzień. Do tego dochodzi możliwość zakupu, lub samodzielnego złowienia pstrąga w cenie 21 zł. kg.

Oto link pokazujący lokalizację łowiska:

 

http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/default.aspx?crs=EPSG%3A2180&bbox=539329.8125,215143.6328125,540168.09375,215727.2265625&variant=ORTO

 

Ze swej strony liczę, że tym razem odwiedzi nas ozdoba Tarnowa, ulubieniec kobiet w każdym wieku - Rafał K. :] , oraz nasz nowy DJ Krixos.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli byłby ktoś chętny , to ja już od czwartku jestem zwarty i gotowy. Łowienie najlepiej mi wychodzi na stoisku rybnym, chociaż wydaje mi się ,że hodowla pstrąga nie jest mi całkiem obca :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz nie doczytałem moje przeoczenie :) ale nie wiem jak będzie bo będę po dorszach na bałtyku :)


ale na same rybki chętnie wpadnę w sobotę do południa


Ja ogólnie uwielbiam wędkować więc możemy się zgadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleś trafił z terminem, własnie rozpatrywaliśmy choćby Brenną, byle w domu nie siedzieć , ale ....

Zabiorę wiatrówkę , łatwiej z niej trafię jakiegoś śledzia niż za pomocą haczyka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wujo Mesert pisze , miejsce znane przez beskidnikow.

Ojjjj brakuje nam naszej flagi i kociołka na trójnogu.

Rafalku tesknimy za toba i za twoja flaga.

Myślę ze teraz dasz nam radość przybywając i zaszczycajac nas swoja obecnością .

Koniecznie flaga i trójnóg z toba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krixos, zapodałem sprzęt grający, będzie trochę mniej okablowania, potrzeba tylko źródła i oczywiście Leo Cohen :] i ,,Alleluja"

Zaraa, zapomniałem o jakiejś liście obecności:

 

1) Mesert 1

2) Trafko 2

3) Seba1-2

4) Marco69-2

5) Krixos 2

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krixos, zapodałem sprzęt grający, będzie trochę mniej okablowania, potrzeba tylko źródła i oczywiście Leo Cohen :] i ,,Alleluja"

Zaraa, zapomniałem o jakiejś liście obecności:

 

1) Mesert 1

2) Trafko 2

3) Seba1-2

4) Marco69-2

5) Krixos 2

już Leo spakowany z najlepszymi przebojami 

Pisać ile dzieciaków będzie

W tym terminie to ich święto , więc trzeba będzie jakąś zabawę milusińskim przygotować 

U nas jak zwykle cała trójka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.