Skocz do zawartości

Mucharz, łowisko ,,Szuwar" 30.05 - 01.06.2014


Rekomendowane odpowiedzi

a dla dzieci organizujemy cos?wkoncu ostatni dzien pobytu to ich swieto :miga: moze jakies zawody wetkarskie jesli sie nie znodza po 5min stania przy wedce albo wspulne zawody gry z rodzicami?skoki w workach jakies biegi przejalowe bliskie takie z pacholkami i przeszkodami np ok 30-40m w jedna strone :hmm: nagrody np jakies slodycze dyplomy mozna wydrukowac,bo rajd dla doroslych juz jest po przystankach PKS-u

Edytowane przez piotr1343 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W ramach zwiedzania okolicy proponuję  ,,Szlak wiat PKS-u" Bywalcy znają temat, kolega Łasica zabezpieczy materiały poglądowe, oraz przewodniki i mapy :lol:

 

Brzmi niebagatelnie :) czy dla mniej zorientowanych można prosić o lekkie rozwinięcie? :) No chyba że chodzi o przemarsz z punktu A do B zatrzymując się na przydrożnych przystankach na małe co nieco :pub: :pub: :pub:  :)

Powrót wedle własnych możliwości... :)

 

Dla dzieciaków można by jeszcze może jakieś mini disco :) parę dziecięcych kawałków, zorganizuje się jakieś balony itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ketrab - ciepło , ciepło. Nie będę zbytnio tematu rozwijał, bo obrońcy moralności kły we mnie zatopią :]  Przejdziemy się do centrum Mucharza, stamtąd pogalopujemy  na brzeg planowanego zbiornika-dosyć ciekawe widoki. W drodze powrotnej skontrolujemy stan wiat autobusowych :]

W temacie atrakcji dla dzieci - pomysł z zawodami wędkarskimi jest bardzo dobry, dzieciaki będą miały frajdę a my ryby. Jeżeli Krisio wygospodaruje czas wolny , to On się zajmie dziećmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto rozwinac temat dla dzieciakow zeby sie zorganizowac jesli moge to zabiore siostre z siostrzenica co byli z nami w brennej:o:P

Prosze podac imiona dzieci jakie beda na spotkaniu to znajomi z tv silesia zrobia dyplomy okolicznosciowe dla dzieciakow termin skladania imion do 15.05 beda to dyplomy okolicznosciowe z mozliwoscia wpisania wrazie czego kto ktore miejsce zaja(jesli beda zawody jakies) i z data spotkania i miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby faktycznie organizować jakieś biegi z przeszkodami dla dzieciaków to weźmiemy tunel taki z Ikea,

Ma ktoś taką piłkę z uchwytami do skakania?? - też się fajnie sprawdza

Poświęcę moją wspinaczkową linę i można zrobić zawody w jej przeciąganiu :) aby było weselej (a dzieci na razie coś mało) można zrobić grupowe i 1 na 1

 

Zawody zawodami ale uważam iż skoro to święto WSZYSTKICH dzieciaków to aby nikomu przykro nie było w ten dzień to dyplom powinien dostać każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz Piotrek takie wejścia , to jak najbardziej można. Podajcie mu na priva imiona dzieci. Pamiętam, że są tam huśtawki, zjeżdżalnie i jakies karuzele, dzieciaki będą miały zajęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wója wiesz ze ja nie ale malzonka kasia(pozatym na wypadzie w siemieszycach obiecala zyczenia w koncercie zyczen w tvs) pracoje w tvs i mozna wszystko wiec prosimy o imiona zrobi sie dyplomy takie ogulne zeby zaden dzieciaczek nie byl przegrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla dzieci organizujemy cos?wkoncu ostatni dzien pobytu to ich swieto :miga: moze jakies zawody wetkarskie jesli sie nie znodza po 5min stania przy wedce albo wspulne zawody gry z rodzicami?skoki w workach jakies biegi przejalowe bliskie takie z pacholkami i przeszkodami np ok 30-40m w jedna strone :hmm: nagrody np jakies slodycze dyplomy mozna wydrukowac,bo rajd dla doroslych juz jest po przystankach PKS-u

 

Gdyby faktycznie organizować jakieś biegi z przeszkodami dla dzieciaków to weźmiemy tunel taki z Ikea,

Ma ktoś taką piłkę z uchwytami do skakania?? - też się fajnie sprawdza

Poświęcę moją wspinaczkową linę i można zrobić zawody w jej przeciąganiu :) aby było weselej (a dzieci na razie coś mało) można zrobić grupowe i 1 na 1

 

Zawody zawodami ale uważam iż skoro to święto WSZYSTKICH dzieciaków to aby nikomu przykro nie było w ten dzień to dyplom powinien dostać każdy.

Pomysły bardzo fajne :)

 

A co myślicie o podchodach ? Dzieciaki mogłyby znaleść jakąś torbę ze słodyczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy wujowi za czujnosc i wpisanie na liste obecnosci. Plaża zgrabiona od Perpignan az do Monte Carlo .Jestesmy juz w kraju ,do domku zostalo ok 50 km, I niespodzianka 5 km w korku do bramek,spoleczenstwo doniosło że wujo usprawnia swój system pobierania opłat ale próbujemy być cwansi od jego ludzi i to jakos objechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuja zawsze silny , zwarty i gotowy do inwazji :] Dobrze, że już wracacie, bo miałem obawy, że grabienie plaży zbytnio wciąga.....

 

Pomysły bardzo fajne :)

A co myślicie o podchodach ? Dzieciaki mogłyby znaleść jakąś torbę ze słodyczami :)

 

A gdzie ta torba będzie schowana? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. Proszę nas do listy również dopisać... będziemy w piątek myślę do południa...
Wraz z nami dojadą jeszcze przyczepy z zaprzyjaźnionego Andrychowa - będzie wesoło myślę ;]

 

Mój zestaw to 2+1

Edytowane przez Exen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zostałem wywołany do tablicy śpieszę poinformować że moja obecność stoi pod znakiem zapytania gdyż Niemki i Austriaczki wymagają obrobienia, chyba że mesert wpadnie i coś pomoże, może wreszcie coś zrobi pożytecznego, ile można się bujać i tylko Fredki obrabiać... :]

Sebuś dla Ciebie znajdę jakąś Czeszkę chyba że Lidka Cie uziemi. :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pomógł, ale noga mnie boli ......Seba godnie mnie zastąpi, ale jemu to raczej Niemki zostaw :]

 

1) Mesert 1

2) Trafko 2+2, pstrąg 2 szt.

3) Seba1-2

4) Marco69-2

5) Krixos 2+3

6) Piotr 1343 2+1, pstrąg 4 szt.

7) Osman 2

8) Ketrab 2+2

9) Exen 2+1

10)Rafał_K 1  śledzia chcesz?

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesercicho jeszcze mnie nie zapisuj bo może być różnie dwa lata mnie nie widziałeś i nie wiem czy chcesz mnie zobaczyć 


a z tą nogą to nie przesadzaj, potrafisz pracować z palcem w oku to noga Ci też nie przeszkodzi. a ktoś na tą twoją emeryturkę musi pracować byś miał za co do Mucharza pojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.