Skocz do zawartości

Mucharz, łowisko ,,Szuwar" 30.05 - 01.06.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tego to ja nie wiem , ale jak się pojawi Marcin, to pewnie da odpowiedź. Powiem szczerze, że temat łowienia średnio mnie interesował. Łowienie na stawach hodowlanych to mniej więcej taki stopień trudności jak wejście do obory i zastrzelenie krowy , może nie jest to najlepszy przykład dla zobrazowania trudności , ale nic innego mi w tej chwili nie przychodzi do głowy :]

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja widocznie wybitnie uzdolniony jestem, no co prawda pstragi siedziały w stawie obok ale przez 2 dni czesania wody ani brania nie doświadczyłem. Inne łowisko. :) ale motyw z krowa mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy na miejscu można wypożyczyć wędkę? Mamy na stanie jedną i obawiam się,że trójka dzieci słabo się nią pogodzi

 

Trzeba mieć uprawnienia do łowienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędki sa do wypożyczenia na miejscu ale jak to z dziećmi bywa zaraz bedzie żyłka poplatana lub zerwana i za to jest dodatkowa oplata.

Reasumując dla dzieci proponuje zabrać własne wędki .

Co do listy to Krzysiu dopisuj ilość pstrągów jeśli ktoś ma ochotę na swierzego a nie z lodówki.

Dla mnie zapisz 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć uprawnienia do łowienia?

 

Kartę rowerową podobno :] To prywatna inwestycja, płacisz za czas łowienia i ewentualnie za złowiona rybę, jeśli chcesz ją adoptować....

Marcin , pamiętam o Twoich pstrągach , dopiszę przy kolejnej aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędki sa do wypożyczenia na miejscu ale jak to z dziećmi bywa zaraz bedzie żyłka poplatana lub zerwana i za to jest dodatkowa oplata.

Reasumując dla dzieci proponuje zabrać własne wędki .

Co do listy to Krzysiu dopisuj ilość pstrągów jeśli ktoś ma ochotę na swierzego a nie z lodówki.

Dla mnie zapisz 2 szt.

 

 

Dzięki za cenną uwagę :)  chyba pozostaniemy przy własnym sprzęcie.

 

Tego to ja nie wiem , ale jak się pojawi Marcin, to pewnie da odpowiedź. Powiem szczerze, że temat łowienia średnio mnie interesował. Łowienie na stawach hodowlanych to mniej więcej taki stopień trudności jak wejście do obory i zastrzelenie krowy , może nie jest to najlepszy przykład dla zobrazowania trudności , ale nic innego mi w tej chwili nie przychodzi do głowy :]

:] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwsza godz łowienia placimy 3 zł , dwie następne 5 zł i kolejna następna czyli 4 , 5 ,6 ......po 2 zł za godz.

Zezwolenie do wędkowania posiada każdy kto jest wstanie utrzymać pozycje stojąca i jest poniżej 4 promili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę rowerową podobno :] To prywatna inwestycja, płacisz za czas łowienia i ewentualnie za złowiona rybę, jeśli chcesz ją adoptować....

Marcin , pamiętam o Twoich pstrągach , dopiszę przy kolejnej aktualizacji

ok. dzięki - nie mam ważnej karty właśnie a zamoczyłbym kija :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.