Skocz do zawartości

Mucharz, łowisko ,,Szuwar" 30.05 - 01.06.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Też nie jestem pewien,czy chcę Cię oglądać  :] , ale sam widziałeś jakie masz grono wielbicieli, a ja na każdym zlocie muszę wysłuchiwać tej mantry : ,,szkoda , że Rafał z nami nie jeździ".  Za mną by tak nie wzdychali :smirk:

A gdybym chciał liczyć na emeryturę z Twoich składek , to nie siedziałbym teraz przed kompem , tylko przed kościołem z garnuszkiem  :boks:

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako że zostałem wywołany do tablicy śpieszę poinformować że moja obecność stoi pod znakiem zapytania gdyż Niemki i Austriaczki wymagają obrobienia, chyba że mesert wpadnie i coś pomoże, może wreszcie coś zrobi pożytecznego, ile można się bujać i tylko Fredki obrabiać... :]

Sebuś dla Ciebie znajdę jakąś Czeszkę chyba że Lidka Cie uziemi. :ee:

 

Rafał... zrób sobie dzień dziecka i się odstresuj :) Niemki i inne zrozumieją że raz na jakiś czas wybierasz inne ŁONO natury - wszak monotonia zabija...

A jak masz tyle roboty że nie wyrabiasz to kopsnij coś do mnie :) bo plaża... i to nie zagrabiona - pomożemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... w czasach gdy mamy autostradę, zanim zacznie rosnąć na niej trawa to było by to wykonalne... wszak cel uświęca Środki :) Chyba że masz coś w bliższych mi rejonach to zawsze możesz załatwić to po drodze na miejsce docelowej konsumpcji związku. Grunt to organizacja :)

 

A w sprawie gruntu... czy poza pstrągami ma ktoś plany na innego zwierza?? tak zupełnie rekreacyjnie?? 4fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja na to? Pooooszedł !!! :lol: cały Rufus. Jeżeli będę w dobrym humorze to zabiorę ze sobą mojego śmierdziucha Mośka, tylko boję się , że mi go Funiek Kajmana - nosem wciągnie.

Rufus , a na kociołek można liczyć? dostaniesz w zamian chochlę zupki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim przypadku zamawiam u DJ   o ciułała dla Miss Tarnovia

 

Krixos - podołasz zamówieniu? A ja ze swej strony chętnie spróbowałbym Rufusowej porterówki, obowiązkowo z antałka, jak za starych , dobrych czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krixos - podołasz zamówieniu? A ja ze swej strony chętnie spróbowałbym Rufusowej porterówki, obowiązkowo z antałka, jak za starych , dobrych czasów.

łoto Wam chodzi:?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi Krixos, o to chodzi :]

 

Nie wiem czemu wydaje mi się że ktoś podszywa się pod naszą Miss Tarnovia

 

Czyżby Witkacy? , ale palca mi chciał w  oko wsadzać, to musi być Rufus :lol:

 

1) Mesert 1

2) Trafko 2+2, pstrąg 2 szt.

3) Seba1-2

4) Marco69-2

5) Krixos 2+3

6) Piotr 1343 2+1, pstrąg 4 szt.

7) Osman 2

8) Ketrab 2+2

9) Exen 2+1

10)Rafał_K 1  śledzia chcesz?

11)Kajman 2

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu ze zalog przybywa i niewiadomo ile bedzie dzieciaczkow nim dojdzie do wyjazdu dlatego dyplomy (sa juz gotowe)sa z miejscem na wpisanie imienia i nazwiska dziecka,tagze niewiadomo jakie dyscypliny beda, jest miejsce na wpisanie dyscypliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.