Skocz do zawartości

Mała i tania przyczepa dla 2 osób


neversoft

Rekomendowane odpowiedzi

2 tysie, odważne słowa jak się nie widzi na żywo.....

na żywo nie widzę to fakt ale widzę co trzeba zrobić i wiem ile to kosztuje (wymiana tapicerki,uszczelnienie skorupy po tym jak dotrzemy brud na dachu,żywica itp, pranie gąbek,wymiana rączek manewrowych i wywietrzników nie wspominając już o zakupie lodówki-bo owej tutaj nie widzę,a jak już to radzę by brać jej obecność pod uwagę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

na żywo nie widzę to fakt ale widzę co trzeba zrobić i wiem ile to kosztuje (wymiana tapicerki,uszczelnienie skorupy po tym jak dotrzemy brud na dachu,żywica itp, pranie gąbek,wymiana rączek manewrowych i wywietrzników nie wspominając już o zakupie lodówki-bo owej tutaj nie widzę,a jak już to radzę by brać jej obecność pod uwagę)

No masz trochę racji tylko żeby się nie okazało, że zamiast 2kzł włoży 4kzł lub wakacje spędzą z rodzinką w przyczepie.....  na podwórku przy remoncie a przecież nie o to chodzi, ma kupić, kosmetyka i w drogę  :tuptup:

 

Jest kilka ofert u nas na forum, może by się nimi zainteresować??

 

http://forum.karawaning.pl/topic/16604-s-swift-corniche-122-1985r-dmc-850kg/

Edytowane przez Regan_SH (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,4,6 tys. wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia:),ale lepiej "ładować w swoje" niż "komuś do kieszeni"-wg. mnie kolega ma dobrą bazę spełniającą jego oczekiwania i wymagania określone w początkowych postach,a co do ceny N-ki bym jeszcze ze sprzedawcą targował //patrzcie że ma ori pokrowce na materace i zasłonki-duży plus

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się już na przyczepę Niewiadów.

 

Wybiorę prawdopodobnie N126N albo N132T.

Co myślicie o tej ofercie:

http://olx.pl/oferta/niewiadow-n-132t-CID5-ID5TQV9.html#5b50efa489

 

 

Moja poprzednia przyczepa . dla mnie była za duża .

Zadzwoń pogadamy . Numer chyba już masz a jak nie to jest pod avatarem .

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziki,jezeli niewiadowka to tylko wersja n, ta mniejsza to porazka, na jedna noc jest ok, bylem kiedys z taka przyczepka 2 tygodnie na mazurach, i szczerze powiem ze to tragedia, zeby sie ubrac, przebrac i zrobic cokolwiek na stojaco to trzeba dach otwierac, jak sie niechce otwierac to przebierasz sie na kolanach, w zimniejsze noce musisz sie pakowac w 2 spiwory bo to niema wogole scian,tylko 2mm zelkotu, pozatym nie ma wentylacji, wszystko po nocy jest tak mokre jakby przeciekala, to hermetyczna puszka bez doplywu swiezego powietrza, i jak nie bedziesz wietrzyl poscieli to po 2 tygodniach bedziesz mial na niej biale kwiatki, w zadnej nawet starej zachodniej przyczepce takich cyrkow nie uswiadczysz, pod warunkiem ze nie przecieka-co latwo jest zdiagnozowac kupujac przyczepke, pozatym niewiadow stoi odwrotnie na ramie od innych przyczep- ona z przodu ma sciane pionowa a z tylu skosna, przeciez zadna przyczepa na swiecie tak nie ma, nie wspomne o holowaniu jej osobowym samochodem to jest walka i drogi brakuje, ja ciagalem niewiadowke a tydzien pozniej ciagnalem hobby 450, szczerze jest ciezsza ale kierownice mozna jedna reka trzymac, przy n126 trzeba sie pocic

Jeździłem Niewiadką 17 lat w trzy osoby i naprawdę sobie ten okres chwalę. Z ilości Twoich postów widać jak mało wiesz o przyczepach np. Niewiadka tak samo jak inne przyczepy stoją swoją skorupą na ramie,a przy jej masie i wielkości niewielki to ma wpływ na holowanie, twierdzisz że łatwo sprawdzić czy przyczepa nie przecieka - już nie tacy połamali sobie zęby na tym sprawdzaniu. W większości przyczepy z zewnątrz i wewnątrz wyglądają pięknie a co jest w środku widać dopiero po rozebraniu przyczepy - wierz mi naprawdę wiem co piszę, dowód moja przyczepa z zewnątrz i wewn. bardzo ładna a w środki spustoszenie przez wilgoć. Z tak małą przyczepo to nie walka na drodze, chyba że ciągnąłeś ją Maluchem, - napisz skąd masz te informacje bo praktyki u Ciebie (wybacz za szczerość) nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dach się otwiera, w zależności od modelu i wieku 0, 2, 3, 4 szyby. W drzwiach kratka wentylacyjna. A tu brak wentylacji.

Może trzeba odkryć plandekę :-)

Dodatkowo te dwa śpiwory. Jak w każdej przyczepie dla bardziej wymagających i lubiących wypoczynek bez 220 można zamontować trumę i z tego co wiem to właściciele w śpiworach nie śpią. Dla mniej wymagających można zamontować grzejnik na 220. Ja miałem mały chyba 700w i dawał radę.

Trzecia sprawa, skoro jazda z tak małą przyczepką była taką męczarnią i nie można jej było utrzymać na drodze to chyba coś z przyczepką było nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje :) aktualnie przymierzam się do remontu. Póki co porobiłem fotki przed czyszczenie, wczoraj zaczeliśmy razem z moją lubą czyścić przyczepkę. Ona zajeła się środkiem, wywaliła wszystkie firanki, pościel oraz coś na zasadzie siedzisk przy stole :) ja zająłem się zewnętrzną częścia przyczepy, najwięcej brudu jest na dachu :)

Jak ją wyczyszczę z zewnątrz to wrzucę fotki przed i po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sledziłem ten temat, i bylem cieaw co kupisz  :hmm: ale dobry wybór na dwie osoby wiekszej nie trzeba, ja do nie dawna jezdzłem w 4-y osoby teraz w 3-y z przyczepką adria co ma takie same wymiary  jak twój  niewiadowek  i dawalem rade wiekszosc czasu sie spedza w przedsionku, a w twoim przypadku to wystarczy ze hoho  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Od zakupu do ostatniego dnia kwietnia remontowałem i skończyłem pomyślnie :) Udało się nawet zrobić próby bojowe i pojechać na Węgry chociaż miałem trochę stracha bo na dzień przed wyjazdem do późnych godzin wieczornych dopracowywałem wszystkie podstawowe kwestie.

W Niewiadówie udało nawet mi się oświadczyć ;)

 

Na 2 osoby wielkość jest wręcz idealna, jest jakiś tam komfort i nie trzeba się upychać ze wszystkim. Wydaje mi się, że N126/N byłaby trochę za mała. Jesteśmy bardzo zadowoleni. 

 

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuje za pomoc bo naprawdę stało się to moją pasją! :)

 

Poniżej parę fotek :)

post-16735-0-52917300-1432374138_thumb.jpg

post-16735-0-75224700-1432374175_thumb.jpg

post-16735-0-99235000-1432374180_thumb.jpg

post-16735-0-03108200-1432374191_thumb.jpg

post-16735-0-23032000-1432374202_thumb.jpg

post-16735-0-93951500-1432374207_thumb.jpg

post-16735-0-47282400-1432374213_thumb.jpg

post-16735-0-88085200-1432374218_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.