Skocz do zawartości

Mała i tania przyczepa dla 2 osób


neversoft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co myślicie o tej ofercie:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-niewiadow-n126n-CID5-ID5PFrj.html#10c30109ac

?

 

Mój budżet się kurczy bo na przyczepkę chce jeszcze kupić jakiś garaż i jakieś płyty betonowe pod garaż. To jest koszt ponad 1000zł.

Edytowane przez neversoft (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajdziesz garaz z wrotami o wyskosci realnej (w progu) minimum 2,6 metra? Raczej watpie bo takich nie ma. Przyczepy maja wysokosc realna (z kominkiem i daszkami wentylacyjnymi) okolo 2,4 - 2,6metra. Musisz to wziac pod uwage. Prosciej bedzie zrobic wiate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czymś takimi mślałem:

 

http://www.leroymerlin.pl/architektura-ogrodowa/domki-altany-i-wiaty/wiaty-garaze-drewutnie/garaz-pojedynczy-z-dachem-z-pvc-stelmet,p193336,l2177.html

 

Dzięki za uwagę.

Zawsze to można trochę wyżej postawić na jakimś betonie.

Edytowane przez neversoft (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczki dorobić przed zimą, żeby śniegu nie podwiewało. W ścianach przy suficie można zostawić małe szczeliny, żeby była cyrkulacja powietrza. I będziesz miał OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem przyczepy, też niewiadówki a skończyło się na hobby prestige 400 i powiem szczerze trochę inna bajka niż niewiadów...  Fakt, że mi się udało kupić od znajomych tę przyczepę i dałem 5kzł, nowa nie jest co prawda ale jak na razie sucha, podłoga zakonserwowana więc jestem happy. Fakt jest taki, żeby kupić dobrze to i tak kilometrów nakręcisz bo zdjęcia nie wyrażają faktycznego stanu budy. Dołóż lepiej ten 1kzł do budki, na wiatę masz czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej ofercie:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-niewiadow-n126n-CID5-ID5PFrj.html#10c30109ac

?

 

Mój budżet się kurczy bo na przyczepkę chce jeszcze kupić jakiś garaż i jakieś płyty betonowe pod garaż. To jest koszt ponad 1000zł.

 

A dlaczegóż to sprzedający tak skrzętnie ukrywa lewy dolny narożnik? Nie mówiąc o tym, że jak się chce sprzedać przyczepkę, to choćby jakieś minimalne czynności uporządkowujące wokół produktu wykonać.. Już nie piszę o myciu, ale przynajmniej wnętrze lekko opróżnić. Niby sprzedający chciał pokazać przedsionek, ale ten jest i tak w worku, a we wnętrzu zasłania wszystko. Okna przednie i tylne otwarte na przestrzał, szyb zobaczyć nie można czy są całe np. Znawcy niewiadówek mogliby się wypowiedzieć, czy to standard, że meble tak odstają od ścian...

Zobaczyć, jak zwykle, nie zaszkodzi. Jak się ma blisko. Ale raczej bym się nastawiał na szkołę, "czego nie kupować".

Z garażem, to się na razie wstrzymaj - kupisz za rok. Na razie postaraj się nabyć budkę taką, która będzie sucha i sprawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej ofercie:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-niewiadow-n126n-CID5-ID5PFrj.html#10c30109ac

?

 

Mój budżet się kurczy bo na przyczepkę chce jeszcze kupić jakiś garaż i jakieś płyty betonowe pod garaż. To jest koszt ponad 1000zł.

do tej przyczepy po mojemu lekko 2 tysie byś musiał dołożyć by doprowadzić ją do stanu "używalności"- pytanie czy wolisz sam robić wszystko i wiedzieć co masz później, czy kupić gotową "wycackaną i się zastanawiać ile jeszcze to wszystko czasu będzie tak ładnie wyglądać - jeśli byłbym na Twoim miejscu brałbym tę i robił wsio po swojemu od podstaw!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej przyczepy po mojemu lekko 2 tysie byś musiał dołożyć by doprowadzić ją do stanu "używalności"- pytanie czy wolisz sam robić wszystko i wiedzieć co masz później, czy kupić gotową "wycackaną i się zastanawiać ile jeszcze to wszystko czasu będzie tak ładnie wyglądać - jeśli byłbym na Twoim miejscu brałbym tę i robił wsio po swojemu od podstaw!!!

 

2 tysie, odważne słowa jak się nie widzi na żywo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapeta pod oknem, nad łóżkiem z przedsionkiem chyba odłazi. Zielony stopień wejściowy chyba jest od innej bud ...... butelki. To tylko taki żart. A tak poważnie. Jak sam potrafisz przy niej coś zrobić to warto obejrzeć, ale pracy przy niej trochę będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port sorry ale w której niewiadówce widziałeś tapetę?

N-132T DMC - 780 kg

Ja holowałem Laguną 1.9 DCI 113 kucy lub też Carismą 90 kucy i dawało radę bez problemu.

Edytowane przez stico80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy grosze ode mnie:

w zakładanym budżecie uważam, że ciężko będzie znaleźć zdrową przyczepę importowaną, więc chyba rzeczywiście lepiej kupić jakąś Niewiadkę (na nich się nie znam, nie sugerują którą).

ale nie jest to niemożliwe. Załóżmy jakiś legendarny model (słynący z wytrzymałości). Knaus Komfort, Wilk Ci Sport, układy 2+1, bardzo rzadko 2+2. Lata 1979-81. Kupujesz w granicach 800 euro (realne), bo okazyjnie i za 600 dorwiesz zdrowego, jakieś 3400zł, plus 800zł za paliwo (6l ON/100km, jakieś 2300km), plus 600zł na zarejestrowanie w Polsce, i dasz radę poniżej 5k (4,8kzł), ale będzie na pewno ciężko i będzie ryzykownie, bo nie jest powiedziane, że na pewno jak wyjedziesz to za pierwszym wyjazdem kupić tak mocno wyśrubowaną przyczepę (wymagania co do ceny i stanu).

jakiś czas temu sprzedałem poniżej Twojego budgetu już zarejestrowaną, właśnie coś czego szukasz w układzie 2+ 1,5 (dwójka dzieci się wysypiała) z kuchnią ogrzewaniem i pełnym przedsionkiem, z małym zaciekiem w jednym miejscu - ale świeżym, bez zgnilizny - do uszczelnienia, więc teoretycznie dasz radę znaleźć coś dla siebie, jak się uprzesz, że nie chcesz niewiadki i ma być wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.