Skocz do zawartości

Mała i tania przyczepa dla 2 osób


neversoft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od jakiegoś czasu szukam przyczepki dla dwóch młodych osób. ,

 

 Maksymalny budżet to 5 tysięcy.

 

Raczej powinna być mobilna i zwrotna.

 

@neversoft

Chateau 314 < bezpośrednio !

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Przez 16 lat jeżdziliśmy Chateau 330, niezawodna, super wykonanie.

Na długich trasach bardzo poręczna i zwrotna.

Sprzedaliśmy jesień 2013r. miała 26 lat.

https://www.youtube.com/watch?v=x7tWE_Agf-g

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz wiecej informacji na temat Niewiadówek to mają forum http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/ ale Niewiadówka zrobiona kosztuje około  4- 6 tyś z ogrzewaniem i lodówką , co ci będę pisał zarejestruj się tam i poczytaj , sam myslałem o Niewiadówce ale jednak dla rodzina 2 + 2 była stanowczo za mała miałem też budżet do 5 tyś , ale dołozyłem i kupiłem za 6,500 zł Burstnera City z 1986 roku  i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N126N jest większą przyczepą od N126E i wentylacja jest dobrze w niej rozwiązana (masz duży wlot powietrza w drzwiach wejściowych i w szyberdachu stały wylot (nawet podczas zamkniętego szybu) dodatkowo masz na przodzie (nad dużym spaniem)po obu stronach kratki wentylacyjne-tak więc cyrkulacje powietrza masz w niej wymuszoną, do tego wszystkiego całość z laminatu (dach, ściany, podłoga) w środku 187cm. wzrostu osoba nie ma problemu z poruszaniem się (chociaż można powiedzieć, że przestrzeni do owych czynów też dużej nie ma:P) ale zawsze to wygodniej i lepiej jak w namiocie z którego to chcecie się przesiąść-u nas w domu właśnie w taki sposób cepka się znalazła-chociaż to inna i dłuższa historia-ale chodzi o to by szukać N a nie E:):) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagier mial n126n, stalismy 3 tyg latem na mazurach, wszyscy pisza ze to nie przecieka i nie gnije, moim zdaniem wielki błąd, po 4 dniach musielismy ja zakrywac plandeka bo byla deszczowa pogoda, jak przestalo padac cale wnetrze na podworko,mokre i nie pachnace, zaczelismy szukac i grzebak którędy to cieknie przecież to laminat, i oto napisze nie wiem czy ktoś doszedl dlaczego we wszystkich niewiadowkach odkleja sie wykladnia na dachu? wszyscy pisza ze to wada fabryczna, pozatym wlasnie ze to puszka nie oddychajaca to na dachu moze nie od slonca moze bardziej od glonow i slonca robia sie male dziurki w żelkocie takie jakby pęcherzyki powietrza jak w gąbce, woda polewana po dachu po tych dziurkach wlewa sie powoli do srodka i co ciekawe przesączało sie nawet ok 40 centymetrów dalej niż bylo polewane na górze, najbardziej w narożnikach, ja nie twierdze ze n126 to badziewie i ze ludzie ktorzy ich uzywaja to desperaci, w latach kiedy nic nie bylo, były one czyms co kazdy chciał mieć, dlaczego ludzie do dziś jeżdżą 25 latnimi audi a nie ma juz polonezów, bo za takie same pieniądze można sie cieszyć bezawaryjnościa i wygodą, tak też jest z n126, swego czasu była lepsza od namiotu gdy nie znaliśmy zachodnich technologii, reasumujac-i myśle że wiekszość sie ze mną zgodzi. - mała zachodnia przyczepa koniecznie z przedsionkiem-bez przedsionka nie warto wogole mieć przyczepy, chyba ze na 2 dni na ryby, koniecznie z hamulcem najazdowym-przy tanich starszych przyczepach nie ma rużnicy w cenie, a holując małym samochodem to przyczepa trzyma nas na drodze a nie my ją, jezeli będzie miała ogrzewanie to wogóle rewelacja, także nikt za to dodatkowo nie dolicza, a pogody na urlop nie da sie przewidziec i po kilkudniowych opadach deszczu poczujesz sie kimś odpalajac na kilka godzin ogrzewanko z otwartymi oknami i dotykając pościeli nie bedziesz czuć jakby w nią ktoś nasikal, to sie rozpisalem, ale to temat rzeka.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mała zachodnia przyczepa koniecznie z przedsionkiem-bez przedsionka nie warto w ogole mieć przyczepy

@virus

  PL =  survival                                                               przedsionek=pokój przejściowy, życie na zewnątrz

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Nasze Chateau w PL oraz za kordonem.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w przypadku tej przyczepki budżet jest podobny a level o niebo inny niż niewiadówka.

znam tę przyczepkę, byłem w niej, oglądałem ją i nawet w niej spałem:)

 

polecam się zastanowić, do tego odpicowana, ma zaczep ze stabilizatorem i co najważniejsze jest sucha i lekutka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Adria jest coraz bardziej interesująca. I szczerze zastanawiam się już tylko i wyłącznie nad Waszymi typami.

Znajomy znalazł mi coś takiego:

http://allegro.pl/przyczepa-swift-challenger-450-4-przedsionek-i4210975471.html

mówi, że jest większa itd...

 

Jestem bardzo sceptyczny do niej nastawiony. Powiedzcie mi dlaczego mam nie brać tej przyczepy ;) muszę to jakoś sensownie uargumentować.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 muszę to jakoś sensownie uargumentować.. 

 

Może dlatego, że miała być mała a ta już raczej mała nie jest. Szukaj Niewiadówki. Za Twój budżet, kupisz po remoncie, doposażysz i będziesz zadowolony.

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że miała być mała a ta już raczej mała nie jest. Szukaj Niewiadówki. Za Twój budżet, kupisz po remoncie, doposażysz i będziesz zadowolony.

Pomijając ten parametr i to, że mogę mieć problem z holowaniem. Czy są jakieś przeciwwskazania? i czy mniejsze przyczepki do forda focusa 1,8, 115KM to jest max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagier mial n126n, stalismy 3 tyg latem na mazurach, wszyscy pisza ze to nie przecieka i nie gnije, moim zdaniem wielki błąd, po 4 dniach musielismy ja zakrywac plandeka bo byla deszczowa pogoda, jak przestalo padac cale wnetrze na podworko,mokre i nie pachnace, zaczelismy szukac i grzebak którędy to cieknie przecież to laminat, i oto napisze nie wiem czy ktoś doszedl dlaczego we wszystkich niewiadowkach odkleja sie wykladnia na dachu? wszyscy pisza ze to wada fabryczna, pozatym wlasnie ze to puszka nie oddychajaca to na dachu moze nie od slonca moze bardziej od glonow i slonca robia sie male dziurki w żelkocie takie jakby pęcherzyki powietrza jak w gąbce, woda polewana po dachu po tych dziurkach wlewa sie powoli do srodka i co ciekawe przesączało sie nawet ok 40 centymetrów dalej niż bylo polewane na górze, najbardziej w narożnikach, ja nie twierdze ze n126 to badziewie i ze ludzie ktorzy ich uzywaja to desperaci, w latach kiedy nic nie bylo, były one czyms co kazdy chciał mieć, dlaczego ludzie do dziś jeżdżą 25 latnimi audi a nie ma juz polonezów, bo za takie same pieniądze można sie cieszyć bezawaryjnościa i wygodą, tak też jest z n126, swego czasu była lepsza od namiotu gdy nie znaliśmy zachodnich technologii, reasumujac-i myśle że wiekszość sie ze mną zgodzi. - mała zachodnia przyczepa koniecznie z przedsionkiem-bez przedsionka nie warto wogole mieć przyczepy, chyba ze na 2 dni na ryby, koniecznie z hamulcem najazdowym-przy tanich starszych przyczepach nie ma rużnicy w cenie, a holując małym samochodem to przyczepa trzyma nas na drodze a nie my ją, jezeli będzie miała ogrzewanie to wogóle rewelacja, także nikt za to dodatkowo nie dolicza, a pogody na urlop nie da sie przewidziec i po kilkudniowych opadach deszczu poczujesz sie kimś odpalajac na kilka godzin ogrzewanko z otwartymi oknami i dotykając pościeli nie bedziesz czuć jakby w nią ktoś nasikal, to sie rozpisalem, ale to temat rzeka.......

A może jednak ciekło wkrętami którymi jest przykręcona listwa do dachu a nie wżerami? Druga sprawa co ta woda wyrządzi w tej niewiadówce jak cieknie do środka, zgnije podłoga i chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Adria jest coraz bardziej interesująca. I szczerze zastanawiam się już tylko i wyłącznie nad Waszymi typami.

Znajomy znalazł mi coś takiego:

http://allegro.pl/przyczepa-swift-challenger-450-4-przedsionek-i4210975471.html

mówi, że jest większa itd...

 

Jestem bardzo sceptyczny do niej nastawiony. Powiedzcie mi dlaczego mam nie brać tej przyczepy ;) muszę to jakoś sensownie uargumentować.. :D

To się nie zastanawiaj tylko kupuj, ja na Twoim odpuścił bym angielki w tych pieniądzach bo możesz wdepnąć na minę

a tu masz fajną przyczepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku tej przyczepki budżet jest podobny a level o niebo inny niż niewiadówka.

 

A z tym to się akurat nie zgodzę. Może i od najmniejszej i najstarszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając ten parametr i to, że mogę mieć problem z holowaniem. Czy są jakieś przeciwwskazania? i czy mniejsze przyczepki do forda focusa 1,8, 115KM to jest max?

Nie wiem, to moja pierwsza przyczepa. Poza tym mój focus jest 101 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.