Skocz do zawartości

Mała i tania przyczepa dla 2 osób


neversoft

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje zapału i w piękny sposób odrestaurowania wnętrza. Patrząc na tego typu efekty nabieram coraz to większej ochoty na kupienie takiego cuda w celu stworzenia własnej aranżacji wnętrza. Szacun :blagac:  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@neversoft  >  W Niewiadówie udało nawet mi się oświadczyć...

 

...pocałunek już był, czy są przed ... czy już po ... ?

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Niezły majster z Ciebie, pięknie się spisałeś.

 

Gdyby nie cenne rady i pomoc mojego Taty to pewnie by nie było tak fajnie.

Teraz chce dorobić jeszcze prysznic po ostatnim wyjeździe do Międzybrodzia Bialskiego na pole namiotowe. Jest to niezbędne :)

Dziękujemy. Wszystko odbyło się przed przyczepką :D niezłego stracha miałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neversoft  >  Teraz chce dorobić jeszcze prysznic ... Jest to niezbędne...  <= słusznie

Nasz patent na prysznic:

1. Zbiornik na wodę 20l z kranem

2. Przewód + słuchawka prysznic

Zbiornik z wodą ustawialiśmy na dachu przyczepy nagrzewanie od słońca...lub dolewka podgrzanej wody...

Na kran załóż przewód ze słuchawką, po odkręceniu (grawitacja) masz prysznic.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Przez wiele lat korzystaliśmy z w/w patentu.

Dodatkowo nasz zbiornik był wykorzystywany, do podręcznego zmywania na trasie/kempingu.

promocja w Makro

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie najlepszy pomysł.

Co najmniej od kilkunastu lat jest dostępne coś takiego.

http://allegro.pl/prysznic-turystyczny-kempingowy-solarny-20l-i5366998864.html

Chociaż i tu projektanci dali ciała. ( zawór do odkręcania wody powinien być na końcu wężyka a nie na początku. )

Jak się to położyło na dachu to trzeba się było wdrapywać aby odkręcić wodę.

Chciałem tego używać do spłukania się po przyjściu z plaży.

Niestety wspinanie się do góry aby puścić wodę, po kilku razach skutecznie mnie do tego zniechęciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Never.

Wirusa już masz zaszczepionego :)

 

 

...

nabieram coraz to większej ochoty na kupienie takiego cuda w celu stworzenia własnej aranżacji wnętrza.

...

To nie jest głupi pomysł. Ja też kupiłem 2 miesiące temu Niewiadkę i ciągam ją kamperem, zrobiłem z niej wnętrze lux sypialnię dla moich rodziców lub naszych gości. Docelowo będzie jeszcze umywalka i kuchenka do doraźnego użytku, może spłodzę jakiś samochwalny fotoartykuł...

Tak więc polecam ten pomysł zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zakupu do ostatniego dnia kwietnia remontowałem i skończyłem pomyślnie :) Udało się nawet zrobić próby bojowe i pojechać na Węgry chociaż miałem trochę stracha bo na dzień przed wyjazdem do późnych godzin wieczornych dopracowywałem wszystkie podstawowe kwestie.

W Niewiadówie udało nawet mi się oświadczyć ;)

 

Na 2 osoby wielkość jest wręcz idealna, jest jakiś tam komfort i nie trzeba się upychać ze wszystkim. Wydaje mi się, że N126/N byłaby trochę za mała. Jesteśmy bardzo zadowoleni. 

 

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuje za pomoc bo naprawdę stało się to moją pasją! :)

 

Poniżej parę fotek :)

 

Gratulacje zapału i wykonania naprawdę rewelacja zrobiona ze smakiem nie wiem jak innym forumowiczom ale mnie sie zaje...e podoba :yay:  dobra robota   :ok:

Edytowane przez haras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ired, każdy drobiazg ułatwiający nam życie na kempingu jest dobry.

Ty zaproponowałeś swój patent i nie widzę w tym nic złego.

Ja kiedyś korzystałem  z gotowca.

Po mojemu gotowiec jest lepszy a na dodatek tańszy od Twojego patentu. Do twojej bańki trzeba jeszcze dokupić jakiś prysznic.

Przyznasz mi chyba rację , że gdyby zaworek był zainstalowany na końcu prysznica. To i twój patent  i gotowiec byłby

lepszy w obsłudze.  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Never.

Wirusa już masz zaszczepionego :)

 

 

To nie jest głupi pomysł. Ja też kupiłem 2 miesiące temu Niewiadkę i ciągam ją kamperem, zrobiłem z niej wnętrze lux sypialnię dla moich rodziców lub naszych gości. Docelowo będzie jeszcze umywalka i kuchenka do doraźnego użytku, może spłodzę jakiś samochwalny fotoartykuł...

Tak więc polecam ten pomysł zrealizować.

A wiesz , że to jest bardzo ciekawe Kamper plus Niewiadówka  :hmm:

Musze to przemyśleć  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.