Skocz do zawartości

Kącik dla 50 plus.


Rekomendowane odpowiedzi

Ir&Ed,

 

Doceniam zabiegi socjoteczniczne współczesnych władców umysłów  - bardziej by mnie podrajcował obrazek Jasi z Piotrusiem 30 lat wczesniej...  :serducha:

 

Człek chciałby się łudzić, że na emeryturze będzie ciągle piękny i ... choć dojrzały, to młody... A tu ... :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na coś zawsze trzeba zwalić winę. Jak powiedział pewien dziadunio, gdy obserwował piękną, młodą dziewczynę, a guziki od rozporka nie prysnęły: :niewiem:  "nie ten wzrok".

:brawo:

 

Ja chciałam być podobna do Brigitte Bardot i ... już się upodabniam  :>

 

A do mojego ulubionego mieszkańca cepki stosuje się to:

 

Trzej panowie z tego Forum na kempingu:

- Wietrznie dziś, prawda? - mówi pierwszy.

- Nie, dziś jest czwartek - odpowiada drugi.

- Ja też - mówi trzeci. - Chodźmy na piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten trzeci był najbliższy prawdy. :bzik: A ja mam jutro dzień serwisowy, bo mi się w cepce pourywały zatrzaski w bakistach i takie tam drobiazgi. Pogoda zresztą nie nastraja do wyjazdów.

Pozdrawiam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten trzeci był najbliższy prawdy. :bzik: A ja mam jutro dzień serwisowy, bo mi się w cepce pourywały zatrzaski w bakistach i takie tam drobiazgi. Pogoda zresztą nie nastraja do wyjazdów.

Pozdrawiam :banan:

 

Nad morzem każda pogoda jest piękna. Tylko wsiadać do zaprzęgu i zatrzymywać się na noclegi pod latarniami morskimi.

Na naszym nudnym Mazowszu można najwyżej załadować się do cepki z butelką wina i patrzeć, jak dżdży po szybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli można to ja chętnie wpiszę się do tego zacnego grona.

Pozdrawiam serdecznie. :biwak:


Jeżeli byłby ktoś chętny na pożegnanie lata, to organizuję takowe 25,26,27.09.2015 w Podlesicach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej na terenie obozu harcerskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli można to ja chętnie wpiszę się do tego zacnego grona.

Pozdrawiam serdecznie. :biwak:

Jeżeli byłby ktoś chętny na pożegnanie lata, to organizuję takowe 25,26,27.09.2015 w Podlesicach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej na terenie obozu harcerskiego. 

 

Witaj, Malina :-)

Szkoda, że nie organizujesz tej impry w przyszlym tygodniu, bo bylibyśmy zainteresowani.

Ale dzięki Twojemu wpisowi znalazłam w Podlesicach Gościniec Jurajski, który wydaje się ciekawą bazą kampeerową na Jurze.

 

Czuj duch! Harcerowcu :-) I nie pożegnaj jeszcze lata, proszę. Nie zdążyliśmy sie nim nacieszyć :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to dobre!  :look:  Wyważyłam otwarte drzwi.

Szkodza, ze żaden termin nie dla nas - ale na przyszłość sie polecamy. Nie byliśmy nigdy na szlaku Orlich Gniazd. A i taki spęd sam w sobie musi być ciekawy. Bywają staruszkowie, czy same małolaty?  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Byliśmy na zlocie w Podlesicach. Przedłużyliśmy pobyt do poniedziałku mimo pogody niezbyt sprzyjającej. Oprócz nas zostały jeszcze 2 zestawy, które wcześnie odjechały, przyjechał jeden zestaw i 4 namioty. Pole jest tak duże, że poza sezonem na pewno można znaleść ciszę i spokój. Dużo przyłaczy elektrycznych i drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre!  :look:  Wyważyłam otwarte drzwi.

Szkodza, ze żaden termin nie dla nas - ale na przyszłość sie polecamy. Nie byliśmy nigdy na szlaku Orlich Gniazd. A i taki spęd sam w sobie musi być ciekawy. Bywają staruszkowie, czy same małolaty?  :-)

po nickach widać że  byli i młodzi i lekko starsi ale staruszków nie widziałem   :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...staruszków nie widziałem   :ee:

@ptaku

Nasz sąsiad czyta bez okularów !  ...z chodzeniem ma problemy

 

Pozdrawiamy z    Hiszpanii,

Ir & Ed

PS

Wciąż mamy problem z załączaniem zdjęć, ...udało się = loteria !?

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak już wcześniej pisałem ściana wschodnia zaliczona ponad 900 km nawet upał nie był taki straszny,

jadąc na rowerku zawsze wiaterek łagodzi temperaturę. Jestem po zlocie w Podlesicach, było bardzo sympatycznie

i do stanicy harcerskiej w Podlesicach też mam zamiar pojechać. Jeżeli będzie tak fajnie jak w zeszłym roku, to warto

pojechać. O ile wiem, przyjadą tam tacy ludzie, przy których nie można się nudzić, więc serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.