Skocz do zawartości

Gdzie można zrobić Instalację napędu do budy w Szczecinie


macieku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już wcześniej (gdzies na forum) pisałem ,że jestem posiadaczem P1 w wersji manualnej.

No właśnie pamiętałem, że masz P1 - stąd pytanie. :)

 

Niestety, aż tak dobry nie był załatwił mi tylko Trumę S ;)

Całe Wasze szczęście ;) - już myślałem, że mnie zdżaźnicie i wystawie moje Enduro i kupie P1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skończy się tym że sam założę ........... a nie chce mi sie jak cholera. Muszę założyć bo o ile wyjadę z budą z działki to już na 100% nie wjadę bo nie ma fizycznie możliwości żeby mi się udało tak wjechać tyłem vanem. Może miszcz świata dałby radę ale ja wymiękam. Wcześniej przy wjeżdżaniu przepinałem na terenówkę bo ma lepszy skręt niż van ale teraz niestety terenówkę sprzedałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to chyba jak z Hobbitem - trzeba postawić nogę za próg- dalej pójdzie samo....

Powiem Ci,że mój szwagier (notabene bardzo dobry kierowca) nie skala się moverem ,bo on umie wszędzie. Wysmiał mnie,że ja mam mover, bo na moje podwórze to on by tirem,tyłem i z zamknietymi oczami.

Ja nie umiem i mam ten komfort ,że nie muszę umieć. MAM MOVERA. 

Już gdzieś o tym pisałem, że nie wyobrażam sobie siebie i mojej żony pchających ponad tonę po terenie różnym.... I nie wynika to z mojej bufonady czy niechęci. 

BTW wyobrażacie sobie telewizor bez pilota..... :hmm:

MONTUJ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś o tym pisałem, że nie wyobrażam sobie siebie i mojej żony pchających ponad tonę po terenie różnym.... I nie wynika to z mojej bufonady czy niechęci. 

 

ja też nie, dlatego mover pojawił się po 2 wyjeździe z przyczepą i teraz po prawie 2 latach stwierdzam, że była to świetna inwestycja..... kręgosłupy dalej się pogarszają, bez movera byłoby tragicznie.

 

teraz mam tylko taki problem, że palce bolą od trzymania guzików na pilocie - mam od wiaty do miejsca gdzie podpinam dobre 80 pod górkę... :hmm:

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to chyba jak z Hobbitem - trzeba postawić nogę za próg- dalej pójdzie samo....

Powiem Ci,że mój szwagier (notabene bardzo dobry kierowca) nie skala się moverem ,bo on umie wszędzie. Wysmiał mnie,że ja mam mover, bo na moje podwórze to on by tirem,tyłem i z zamknietymi oczami.

Ja nie umiem i mam ten komfort ,że nie muszę umieć. MAM MOVERA. 

Już gdzieś o tym pisałem, że nie wyobrażam sobie siebie i mojej żony pchających ponad tonę po terenie różnym.... I nie wynika to z mojej bufonady czy niechęci. 

BTW wyobrażacie sobie telewizor bez pilota..... :hmm:

MONTUJ !

 

Ja też jestem kozak i umiem tyłem wjechać, ale akurat wjazd mam taki że musiałbym do tyłu w lewo dwa zakręty w odległości 2 metrów .............. niby się da ale jak raz mi się nie uda bo będę zły lub zmęczony albo będzie ciemno to koszty naprawy budy będą wyższe niż koszt naprawy movera. 

Jeszcze niedawno też mówiłem że nie kupię napędu bo po co skoro wszędzie mogę wjechać .... ale czasy się zmieniają i teraz głośno odszczekuję to co wtedy pisałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skończyło się jak zwykle ............. ognisko, kiełbaski i inne smakołyki ............. do przyczepy nie doszedłem .................. ba nawet nie wypakowałem movera z kartonów leży pod wiatką już ponad dwa miesiące w kartonach tak jak przyjechał kurierem.

Może jutro coś z tego będzie (wypakowanie i montaż) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do kolegi  Speedy też w sierpniu kupiłem POWRTOUCH MODELS  Model 3 z miękkim startem i do 1500 kg nie zdążyłem założyć jesienią bo do 25 XI budka stała nad jeziorem i od razu poszła na spoczynek pod dach i teraz na dniach będę montować mój napęd - czy jest coś ważnego przy montażu na co muszę zwrócić uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

By nie było plotek to koledzy dobrze zauważyli jesteśmy generalnym importerem z  Angli dlatego Enduro 2 mamy tylko my. Dwie mniejsze firmy biorą od nas i montują w okolicy Warszawy. Jeśli macie pytania co do montażu Movera to piszcie na mejla służymy poradą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.