Skocz do zawartości

Camping ALEXA Chłapowo


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, janm napisał:

Witam , jak na razie to z Grecji ale planujemy w sierpniu wyskoczyć na Alexe , czy są wolne miejsca żeby bez rezerwacji wjechać ? bo podobno już w kwietniu mieli wszystko zaklepane na cały sezon ale życie pokazuje co innego bo tu np.  Polaków jak nigdy - prawie nie widać to mam nadzieję  , że i na Alexie mogło się dużo zmienić :hej:

Maja przeważnie wszystko zaklepane ale na krótszy pobyt idzie się czasami wcisnąć. W zeszłym roku chyba z dwa razy tak byłem, że dzwonię, czy jest miejsce i za kilka godzin jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Maja przeważnie wszystko zaklepane ale na krótszy pobyt idzie się czasami wcisnąć. W zeszłym roku chyba z dwa razy tak byłem, że dzwonię, czy jest miejsce i za kilka godzin jestem. 

Jest tak że z godz trzeba zaczekać jak ktoś wyjedzie z parceli np. w poniedziałek i jest ona wolna do środy, bo raczej tak jak ja byłem 10dni nie ma nic bo wszystko zaklepane, ja już zaklepałem na 2023 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MARKON napisał:

Jest tak że z godz trzeba zaczekać jak ktoś wyjedzie z parceli np. w poniedziałek i jest ona wolna do środy, bo raczej tak jak ja byłem 10dni nie ma nic bo wszystko zaklepane, ja już zaklepałem na 2023 

Dlatego pisałem "na krótszy pobyt". Ewentualnie można się przestawiać co dwa dni, na inną wolną parcelę. Widziałem takie przeprowadzki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Dlatego pisałem "na krótszy pobyt". Ewentualnie można się przestawiać co dwa dni, na inną wolną parcelę. Widziałem takie przeprowadzki. 

Też widziałem jak byłem teraz przeprowadzka piękna akcją, i nagle pod górką koło podporowe podbiło na odpływie i wybiło przyczepę z haka, zerwało linke, ręczny na sztorc, a przyczepa do tyłu z górki w nowe volvo jak j....., 0 hamulca i najprawdopodobniej kula haka nie zmieniona z amerykańskiego na europejski typ bo ponoć jest różnica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odwiedziliśmy Alexę w dniach 23 - 26.09.2022r ; ludzi ful , w piątek po przyjezdzie bez rezerwacji okazało się , że są wolne tylko 2 parcele , reszta zajęta lub zarezerwowana albo tzw zatrawianie . Pogoda jak na tę porę dopisała ; sam kemping już nie będzie niestety całorocznym :( na plus jest fakt , że znacznie się powiększa tak na oko to prawie x 2 , dokupili kawał gleby za wyjściem na plażę i już częściowo są nowe parcele a inne są robione , generalnie wypad udany , w Jastrzębiej prawie wszystko czynne jak w sezonie .

Pozdrowionka :hej:

20220923_170634.jpg

20220925_172518.jpg

20220925_172931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, janm napisał:

 ; sam kemping już nie będzie niestety całorocznym :( 

Fajnie że piszesz. Ostatnio się zastanawiałem o co chodzi patrząc w ich cenniki. Miałem dzwonić i dopytać, ale teraz już wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, janm napisał:

Odwiedziliśmy Alexę w dniach 23 - 26.09.2022r ; ludzi ful , w piątek po przyjezdzie bez rezerwacji okazało się , że są wolne tylko 2 parcele , reszta zajęta lub zarezerwowana albo tzw zatrawianie . Pogoda jak na tę porę dopisała ; sam kemping już nie będzie niestety całorocznym :( na plus jest fakt , że znacznie się powiększa tak na oko to prawie x 2 , dokupili kawał gleby za wyjściem na plażę i już częściowo są nowe parcele a inne są robione , generalnie wypad udany , w Jastrzębiej prawie wszystko czynne jak w sezonie .

Pozdrowionka :hej:

 

No full bo pewnie wielu zostało po imprezie zakończenie sezonu. A tak poza tym to najlepszy kemping w regionie dlatego tubylcy chętnie tu przyjeżdżają w weekendy po sezonie. Może już nie będą w zimie otwarci ale mają się otwierać na cykliczne imprezy jak Mikołajki, Sylwester itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, janm napisał:

sam kemping już nie będzie niestety całorocznym

No to w listopadzie ich nie odwiedzimy...

Szkoda

a ten kemping bliżej Władysławowa nie jest czasem całoroczny? Horyzont?

Tzn może nie oficjalnie ale w listopadzie dwa lata temu działali

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gizbern napisał:

No full bo pewnie wielu zostało po imprezie zakończenie sezonu. A tak poza tym to najlepszy kemping w regionie dlatego tubylcy chętnie tu przyjeżdżają w weekendy po sezonie. Może już nie będą w zimie otwarci ale mają się otwierać na cykliczne imprezy jak Mikołajki, Sylwester itp. 

Mikołajki na 100 % otwarte , sylwester ? - nie pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Teraz, peja76 napisał(a):

Mój drogi byłem w 1 święto i ciebie nie widziałem :hmm: jak to się stało to nie wiem, no chyba że byłeś w bali:bevil:

....... no to lipa a staliśmy na parceli 416 już od piątku :) :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, janm napisał(a):

....... no to lipa a staliśmy na parceli 416 już od piątku :) :hej:

No dokładnie, lipa:(  Byłem na zwiadach hulajnoga zobaczyć czy jest ktoś z znajomych. My staliśmy na Horyzoncie, tam to dopiero była impreza i wyżerka:winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.