Skocz do zawartości

Jak zamontować tablice wyróżniające?


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak wygląda sprawa limuzyn, które mają ponad 8 metrów.

 

Ich ten idiotyczny pomysł nie dotyczy ,autobusy nawet te przegubowe ,które jeżdzą po naszych ulicach też nie muszą posiadać tablic wyróżniajacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój pomysł na zawieszenie tablic wygląda tak:

 

ja mam właśnie tak zamontowane :-] poprostu tak były, są i bedą :hehe:

 

BTW ja ze swojej odkleiłem i został mi klej...wiecie jak go bezboleśnie usunąć (z plastiku) ?

 

spróbuj acetonem lub spiritusem :-] ale nie przez gardło :hehe:

post-135502-imported-c860eb66-2af4-4ec1-82aa-35160eaff7a0_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz napisał, że diagnosta zwrócił uwagę na brak tablic wyróżniających. Może zmienię zdanie o brakach wiedzy diagnostów, bo na stacji na której dokonywałem w sobotę przeglądu również był świadomy diagnosta, który zobaczył tablice na mojej przyczepie i wyraził uznanie za przestrzeganie przepisów. Poniżej wklejam foto mojego zestawu z tablicami.

post-135513-imported-97f44233-dc49-4a3b-89cc-16ea192efcdc_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablica po lewej stronie jest dłuższa :-]
bo to projekt dopiero, :hehe: nie mam założonych, rozpatrywałem trzy warianty i ten chyba najbardziej pasuje.
za GB na budce możesz zaliczyć mandat!
Wiem :-] , ale jeszcze nie dokończyłem ją dopieszczać, czekam aż się ociepli, naklejka łatwiej odejdzie. Puki co nie jeżdżę :hehe: .
spróbuj acetonem
odradzam, tylko spirytus lub benzyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wygląda sprawa limuzyn, które mają ponad 8 metrów. Mój pomysł na zawieszenie tablic wygląda tak:

 

To GB jeszcze odklej, bo sie milicjanty będą czepiać. W to miejsce można zapodać naklejeczkę karawaningową :hehe:

Ja nieźle sie nabawiłem przy usuwaniu tego Uk-ej znaczku :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to tak jak z jazdą na światłach: każdy narzeka, że żarówki się palą, że akumulator cierpi i wyższy apetyt na paliwo, ale wystarczy jedna sytuacja na krzyżówce gdy ktoś jedzie bez świateł i wtedy dostrzegamy różnicę. Ja mam tablice takie jak sprzedają do tirów, dwie zamontowane poziomo i szczerze to wolę przymykać oczy gdy widzę tył przyczepy niż patrzeć jak ktoś mnie wpycha do rowu bo się nie spodziewał, że zestaw jest taki długi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maaster, wybacz, ale na głupotę ludzką, to nawet cały tył przyczepy odblaskowy nie pomoże. Jak jedziesz i widzisz przed sobą cokolwiek do wyprzedzania, to nie oceniasz najpierw jakie to długie? Zawsze musisz to ocenić, bez względu na to, czy to przyczepa, kamper, osobówka, czy jeszcze inny TIR. Kiedy już przymierzam się do wyprzedzania i widziałem, że zaczynam z przyczepą, to na pewno przed nią jest holownik. Jaka w tej sytuacji jest różnica, czy zestaw ma 6,7 m czy 8,5? I tak muszę go najpierw cały ocenić i dopiero zabrać się za wyprzedzanie. A jak już pacan jeden z drugim tego nie oceni, to odblaskówki w niczym nie pomogą. Nie chcę tutaj rozpoczynać po raz kolejny dyskusji czy montować, czy nie. Jedynie sugeruję, że tego typu tłumaczenia są raczej dorabianiem teorii do istniejących faktów. Na drodze jest najważniejsze myślenie. Jeśli jego nie będzie, to tablice nam w niczym nie pomogą. I tak, jak z tablicami tak i bez nich jednakowo ktoś zepchnie Cię do rowu, kiedy nie przemyśli manewru przed wykonaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten znak GB wystarczy wkleic PL o takim samym wymiarze i po sprawie :hehe: Z tym wlepianiem mandatów za niewłaściwe oznaczenia to fakt miałem takowy przypadek. Prawda jest jednak taka że za jednym razem nawet nic nie powiedzą, a innym jak trafisz na dociekliwego albo :hehe: i już nie będzie wiedział do czego się czepic to się czepi do niewłaściwego oznakowania (czy to kraju czy wymiarów tablic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.