Skocz do zawartości

Kupuję przyczepkę


bees

Rekomendowane odpowiedzi

ale faktycznie srodek ma ladniutki ...

Nie tylko "ładniutki", ale i "na bogato" !

W łazience złote klamki, złote uchwyty, złote światła i złote krany :yay:

 

... a tak poważnie, jeszcze odnośnie wnętrza.

 

Czy to jest pęknięty profil ? (ktoś chyba nawiercił otwór, aby nie rozleciał się na dwie części) :hmm:

 

post-8228-0-92123700-1385860866_thumb.jpg

Jeśli zakup dojdzie do skutku, to nawet gdy terma nie będzie montowana, to trzeba uzupełnić (przy pomocy odpowiednich złączy i rury) przerwę w obiegu powietrza oraz ewentualnie w przewodach wodnych.

 

post-8228-0-68599000-1385860867_thumb.jpg

Ostatnia fotka, mimo, że wygląda niewinnie, to mnie zastanawia, a sprawa była omawiana w wielu tematach. :miga:

 

post-8228-0-59526200-1385860868_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj Krzysiek. Ty chyba spać nie możesz :skromny:

Pewnie masz dużo racji, ale również nie ma co aż tak bardo wymagać od prawie 15 letniej przyczepy. Znaleźć taką bez wad, to jak igłę w stogu siana. Pisałeś o pozostałościach po gradzie - owszem nie jest to dla mnie bez znaczenia, ale nie dyskwalifikuje to przyczepki. Może coś z da się z tym zrobić? Jak nie, to trudno. Na początek trzeba będzie trochę w n

Za kobietą po gradobiciu bym się nie obejrzał.

Co do zdjęć, to nie zwróciłem uwagi na elementy, które opisujesz. Jerzeli się na nią zdecyduję, to zobaczę te elementy.

Wiem, że jak na pierwszą przyczepkę, to może duży wydatek, ale za rok  po wakacjach, jeżeli ją kupię, będę mógł obiektywnie powiedzieć czy było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krzysiek. Ty chyba spać nie możesz :skromny:

Bees, bez urazy, nowy jesteś, więc napiszę ("starzy" powinni takie rzeczy wiedzieć): najbardziej wkurzają mnie teksty z z wyliczaniem czyjegoś czasu i pory pisania  :krzykacz:

Każdy ma prawo pisać, kiedy mu wygodnie, a czy spać mogę, czy nie, to ...

P.S.

Czasami "ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś".

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma jakąś wrażliwość i problemy.... Tyle, że co ma do rzeczy, że jestem nowy?!

 

że możesz niektórych rzeczy nie wiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że możesz niektórych rzeczy nie wiedzieć :)

 

Dokładnie :ok:

Każdy ma jakąś wrażliwość i problemy.... Tyle, że co ma do rzeczy, że jestem nowy?!

 

 

Ano to, że "staremu" bym nie wyjaśniał, ponieważ powinien to wiedzieć, a pisząc w taki sposób, świadczyło by to o jego braku kultury. Ciebie o to nie posądzam, więc kładę to na karb tego, że jesteś jeszcze tu nowicjuszem.

P.S.

Skoro pytasz.

Posty w Twoim temacie były pisane o różnych porach. Koledzy pisali nawet po 3.30 (strona 14).

Ty sam również "dziwne" pory wybierałeś na pisanie, np. 1.05 lub 5.13

Czy w związku z tym, ktokolwiek coś sugerował ?

 

Mój czas, to wyłącznie moja sprawa, problemy również.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bees - jak na mój gust to Kristofer bardzo fajnie i rzeczowo pokazał Ci słabości tej przyczepy. Ja np. tego nie widziałem, a on owszem. Warto raczej docenić chęć podzielenia się doświadczeniem.

Nikt Ci nie powie czy kupić te przyczepę czy nie. Ale świadomość jej braków może być argumentem podczas negocjacji - o ile postanowisz jednak spróbować potargować tę przyczepę.

 

Mnie się ona na początku podobała, ale teraz jak widzę listę zastrzeżeń to ja osobiście bym nie kupił. I nie przemawia do mnie argumentacja, że 15-letnia przyczepa może mieć wady. Oczywiście, że może i pewnie niemal każda ma. Ale rzecz w tym ile wad i przede wszystkim jakich. Te pęknięcia są nipokojące. Parapet również. Ale jak zawsze rządzi cena. bo jeśli kupisz w miarę tanio, to za resztę kasy naprawisz.

 

Chciałbym, żeby mi ktoś tak wyliczał wady oglądanych przyczep, bo to jednak chroni przed wjazdem na minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bees - jak na mój gust to Kristofer bardzo fajnie i rzeczowo pokazał Ci słabości tej przyczepy. Ja np. tego nie widziałem, a on owszem. Warto raczej docenić chęć podzielenia się doświadczeniem.

Nikt Ci nie powie czy kupić te przyczepę czy nie. Ale świadomość jej braków może być argumentem podczas negocjacji - o ile postanowisz jednak spróbować potargować tę przyczepę.

 

Mnie się ona na początku podobała, ale teraz jak widzę listę zastrzeżeń to ja osobiście bym nie kupił. I nie przemawia do mnie argumentacja, że 15-letnia przyczepa może mieć wady. Oczywiście, że może i pewnie niemal każda ma. Ale rzecz w tym ile wad i przede wszystkim jakich. Te pęknięcia są nipokojące. Parapet również. Ale jak zawsze rządzi cena. bo jeśli kupisz w miarę tanio, to za resztę kasy naprawisz.

 

Chciałbym, żeby mi ktoś tak wyliczał wady oglądanych przyczep, bo to jednak chroni przed wjazdem na minę.

Zgadza się, to cenne uwagi.... Edytowane przez bees (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :ok:

 

 

Ano to, że "staremu" bym nie wyjaśniał, ponieważ powinien to wiedzieć, a pisząc w taki sposób, świadczyło by to o jego braku kultury. Ciebie o to nie posądzam, więc kładę to na karb tego, że jesteś jeszcze tu nowicjuszem.

P.S.

Skoro pytasz.

Posty w Twoim temacie były pisane o różnych porach. Koledzy pisali nawet po 3.30 (strona 14).

Ty sam również "dziwne" pory wybierałeś na pisanie, np. 1.05 lub 5.13

Czy w związku z tym, ktokolwiek coś sugerował ?

Mój czas, to wyłącznie moja sprawa, problemy również.

Pozdrawiam

Dlatego pisałem o różnej wrażliwości. Niczego tym posten nie sugerowałem, nie prześmiewałem, nie obrażałem... Na forach stosuje się raczej lżejszy język, nie - urzędowy. A że na okrętkę, ale jednak zarzucasz mi brak kultury, to już inna sprawa - no comment

Przepraszam po raz drugi.

Pozdrawiam

Edytowane przez bees (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bees pamiętaj, że każdy nabywca przyczepki ją doposaża jeszcze według własnych upodobań dlatego lepiej kupić dobrą bez koniecznych nakładów na remont przed startem. Przyczepka powinna w każdej chwili  wyjechać w chłodniejsze i cieplejsze dni aby dać nam pełną przyjemność z relaksu. Sam wydałem dosyć sporo na przyczepkę i myślałem, że to koniec i mam wszystko. Na chwilę obecną już dokupiłem napęd, solar, akumulator, ładowarkę , regulator, a to pochłonęło trochę sporo kasy.

Kristofer fachowym okiem wynikającym ze swego doświadczenia dobrze tobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bees pamiętaj, że każdy nabywca przyczepki ją doposaża jeszcze według własnych upodobań dlatego lepiej kupić dobrą bez koniecznych nakładów na remont przed startem. Przyczepka powinna w każdej chwili wyjechać w chłodniejsze i cieplejsze dni aby dać nam pełną przyjemność z relaksu. Sam wydałem dosyć sporo na przyczepkę i myślałem, że to koniec i mam wszystko. Na chwilę obecną już dokupiłem napęd, solar, akumulator, ładowarkę , regulator, a to pochłonęło trochę sporo kasy.

Kristofer fachowym okiem wynikającym ze swego doświadczenia dobrze tobie radzi.

Masz rację, ale chyba ta droga kupowania nie jest najtrafniejsza. Tzn. pomoc jest bardzo przydatna, ale tak naprawdę kupujac stajesz sam na sam z problemem - kupić?, nie kupić?

Bo myślisz sobie:

-właściwie, to on ma rację, ale tak na żywo nie jest to takie straszne (mówię o drobniejszych sprawach)

W końcu np. kupujesz i co?... albo jest ok. i naprawdę były to drobne mankamenty, albo wręcz przeciwnie.... Pieniądze trzeba umieć wydawać :)

Gdyby był ktoś taki kto fizycznie pomagałby w zakupie przyczepy za jakąś opłatą oczywiście, to byłaby dla początkujących idealna sprawa.

Powiedzmy, że jest ktoś taki - dzwonię lub piszę, że mam tyle i tyle kasy i chcę ogólnie to i to. On szuka, lub ja też jedziemy on ocenia ja kupuję i mu płacę...

No nie wiem jak inni, ale ja na to bym poszedł i zapłaciłbym kilkaset zł. Przecież już ok 800 wydałem na jeżdżenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.