Skocz do zawartości

Spotkanie Langoszowców w Pieskowej Skale


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale np. jest też podobno fajny w Zakopanem... byli tam w tym roku chyba Ukraincy??

 

 

oglądałem ten camping zza płotu - spacerując po Zakopanem jesienią 2012. Nie wchodząc na teren - więc nie wypowiem się o czystości toalet (na to narzekania czytałem kiedyś na forum), ale ogółem teren nie był przyjazny, nie pokoszona trawa, dużo przyczep stojących do sprzedania - tak w skrócie - LIPA.

 

temat drugi - dojazd do Zakopanego w okresie szału najazdowego (majówka, święta, sylwester, długie weekendy) - do tego warunki drogowe - zdecydowanie nie polecałbym takiego wyjazdu nawet wrogowi. Oczywiście znajdzie się zaraz jakiś głos, że przesadzam - ale opisać to co tam się dzieje - nie da się słowami - to trzeba przeżyć na miejscu.

 

także jakby co to polecam jednak poszukać miejsca z lepszym, bezpieczniejszym i mniej korkującym się dojazdem :) - najlepiej takim, żeby wszyscy nie musieli kupować opon zimowych do cepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, żeby była knajpa, tak jak na Machuzkach, żeby można było się spotykać w spokoju i cieple, albo jakaś wiata , którą dało by sie ocieplić :) Pamiętajmy, że będziemy z dzieciakami... chyba, że ustalamy imprezę dla dorosłych :) Choć właściwie, jeszcze nic nie ustaliliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,szukałem w pamięci czegoś ciekawego :bzik: i dwa miejsce dość blisko przyszły mi ma myśl;

Zubrzyca Górna-jest tam pole kempingowe (bo zawsze tam są przyczepy,nawet zimą)ale nie znam go ,tylko jeden raz tam zajechałem pogadać z właścicielem,zabrałem wizytówkę i odjechałem,ale miejsce fajne blisko Babia Góra -zimowe wejścia -jazda napięć fajerek-polecam się jako przewodnik stada.Baseny termalne- Orawica.

Drugie miejsce to Poręba  za Myślenicami-tam byliśmy na pierwszym naszym zlocie karawaningowym,miejsce fajne,jest sala-nie wiem czy nie będzie zajęta,są domki do wynajęcia,możliwa wyprawa na Lubomira ,tu z Jożinem i Holkiem możemy być przewodnikami.

 

Jest tylko jeden problem !!! tegoroczny sylwester jest ni w pińdź ni w dziesięć z wtorku na środę i co taki strzał na dwa dni? i do roboty :mlot: :mlot: :mlot:

będzie ciężko,ale jest opcja dla WARIATÓW ;

urlop w poniedziałek i wtorek - i bawimy się od piątku wieczorem do środy wieczorem,

lub zaczynamy zabawę we wtorek wieczorem urlopik na czwartek i piątek a zabawa kończy się w niedzielę popołudniu.

 

o kurcze ale mnie poniosło,ale taki mamy układ sylwestra a nie inny i nic ciekawszego nie wymyślimy. :bevil: :bevil: :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nowy mamy szanse na zaproszenie na wspólne wyjazdy z langoszami    :blagac: :blagac: :blagac: :blagac: :blagac: :blagac: :blagac:

 

Szanse są zawsze.....  :hmm:  :>  :D Poczekaj, będą listy..... na razie wszystko w fazie niemowlęcej, jesteś pierwszy "nie langosz" na liście "nie langoszy". Ale nie myśl, że to hop i już....   :bevil:

 

No dobra,szukałem w pamięci czegoś ciekawego :bzik: i dwa miejsce dość blisko przyszły mi ma myśl;

Zubrzyca Górna-jest tam pole kempingowe (bo zawsze tam są przyczepy,nawet zimą)ale nie znam go ,tylko jeden raz tam zajechałem pogadać z właścicielem,zabrałem wizytówkę i odjechałem,ale miejsce fajne blisko Babia Góra -zimowe wejścia -jazda napięć fajerek-polecam się jako przewodnik stada.Baseny termalne- Orawica.

Drugie miejsce to Poręba  za Myślenicami-tam byliśmy na pierwszym naszym zlocie karawaningowym,miejsce fajne,jest sala-nie wiem czy nie będzie zajęta,są domki do wynajęcia,możliwa wyprawa na Lubomira ,tu z Jożinem i Holkiem możemy być przewodnikami.

 

Jest tylko jeden problem !!! tegoroczny sylwester jest ni w pińdź ni w dziesięć z wtorku na środę i co taki strzał na dwa dni? i do roboty :mlot: :mlot: :mlot:

będzie ciężko,ale jest opcja dla WARIATÓW ;

urlop w poniedziałek i wtorek - i bawimy się od piątku wieczorem do środy wieczorem,

lub zaczynamy zabawę we wtorek wieczorem urlopik na czwartek i piątek a zabawa kończy się w niedzielę popołudniu.

 

o kurcze ale mnie poniosło,ale taki mamy układ sylwestra a nie inny i nic ciekawszego nie wymyślimy. :bevil: :bevil: :bevil:

 

Podoba mi się ta Zubrzyca. Jest jeden Forumowicz z Lipnicy (to niedaleko), którego znam osobiście -  :pub: - myślę, że mógłby rozeznać sytuację :) Problem z dojazdem. Nijak inaczej jak przez przełęcz Krowiarki.....  :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy zaangażować Darka - niech nas przekonuje.

 

 

To na początek popatrzcie jak to wyglądało :)

http://forum.karawaning.pl/topic/6205-sezon-karawaningowy-2011-otwarty/

a tu wcześniejszy wyjazd z 11 marca na dzień kobiet zdjęcia od strony 19

http://forum.karawaning.pl/topic/4674-vi-zbiegowisko-poludniowcow-dzien-kobiet-niedzica/page-19?hl= dzień  kobiet

Edytowane przez darek126N (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być taki namiot jak mieliście na sylwestra albo inna szopa

 

 

Na polanie sosny jest taka fajna wiata z kominkiem miejsce do całonocnej zabawy, widać ją na zdjęciech

Jak chcecie coś bliżej to może Podlesice koło kroczyc

Edytowane przez darek126N (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nie wspomnę o spiewach w niedzielę rano przez dziewczyny które nas obudziły (czterej pancerni czy jakoś tak).

No i masz- coś mi to przypomina. Na Langoszach śpiewało to czterech panów i jedna dziewczyna. A tu proszę........... :bravo: 

Wiedziałem, że w tak doborowym towarzystwie impreza musi być udana- inna być nie MOGŁA!!!!!!

Trochę a nawet więcej niż trochę szkoda, że nie mogłem na nią dotrzeć. :'(

Serdecznie i gorąco pozdrawiam tych co byli i tych co nie mogli.

Takiej ekipy to tylko szukać ze :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.