Skocz do zawartości

Spotkanie Langoszowców w Pieskowej Skale


Rekomendowane odpowiedzi

My teraz  jesteśmy w trakcie zmiany domku na coś większego i z ogrzewaniem postojowym .

Może to...........

 

http://tablica.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-campingowa-CID5-ID2JaBr.html#f07e83aaf4

 

 

 

i bardzo blisko  :thank: :thank: :thank: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ehhh... a my w sobote byliśmy z żoną na wycieczce w Pieskowej Skale i Ojcowie... szkoda że nie wiedzieliśmy o spotkaniu bo też zapielibysmy przyczepe do auta... a tak stwierdziliśmy że pogoda nie pewna to robimy wycieczkę tylko jednodniową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... a my w sobote byliśmy z żoną na wycieczce w Pieskowej Skale i Ojcowie... szkoda że nie wiedzieliśmy o spotkaniu bo też zapielibysmy przyczepe do auta... a tak stwierdziliśmy że pogoda nie pewna to robimy wycieczkę tylko jednodniową

 

A to nie spotkaliście dobrze zorganizowanej grupy 0dj.gif z zainteresowaniem degustującej lokalne miody i napitki??0drinks.gif Własnie w sobotę najechalismy na zamek ulan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Podanie gotowe komu przesłać :] :] :] :] :] :]  

 

No, czy ja wiem??? Chyba wszystkim i każdemu z osobna. My to taka wielka rodzina, jak jeden organizm i nikt nic nie zdecyduje bez długich konsultacji z innymi :chaja:   :pub:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My teraz  jesteśmy w trakcie zmiany domku na coś większego i z ogrzewaniem postojowym co da nam większe możliwości wypadów weekendowych, nawet jesienią w ence nie ma możliwości trochę zimno a na dziko to ciężko bez pewnych wygód ..

 

Ale mam nadzieje ,że jeszcze w tym roku Nam się uda jeszcze wyruszyć z nową przyczepką jak znajdziemy coś odpowiedniego.

 

My teraz  jesteśmy w trakcie zmiany domku na coś większego i z ogrzewaniem postojowym co da nam większe możliwości wypadów weekendowych, nawet jesienią w ence nie ma możliwości trochę zimno a na dziko to ciężko bez pewnych wygód ..

 

Ale mam nadzieje ,że jeszcze w tym roku Nam się uda jeszcze wyruszyć z nową przyczepką jak znajdziemy coś odpowiedniego.

Tomasz zobacz tutaj nawet blisko  http://tablica.pl/oferty/?q=przyczepa+kempingowa+sosnowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy przypadkiem ale mocna południowa ekipa taka sekcja LANGOSZOWCÓW TYLKO FLAGI NIE MA :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

 

Sugerujesz projekt flagi z langoszem, jako godłem... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z Langoszem, to i z Radegastem  oraz najdłuższą karawaną  forumowiczów.....koniecznie. :miga:

 

Nie wiem, czy wiecie ale w naszym towarzystwie są dwie Panie, które nauki w szyciu, drzewiej pobierały i szkoły w tym kierunku kończyły.... to i projektu i wykonu może by się podjęły....  ale nie wiem, czy nas na to stać  :hmm: bo chyba wysoko się cenią...  :]  :]  :]  :look:  :look:  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wiecie ale w naszym towarzystwie są dwie Panie, które nauki w szyciu, drzewiej pobierały i szkoły w tym kierunku kończyły.... to i projektu i wykonu może by się podjęły....  ale nie wiem, czy nas na to stać  :hmm: bo chyba wysoko się cenią...  :]  :]  :]  :look:  :look:  :look:

Flagę uszyć azaliż, żadna filozofia! :) Ale talenta hafciarskie to chyba ostatnio Fruziunia ujawniała........  :hmm: ;)

 

W pełni popieram pomysł Gazirka i wizję też taką mam: w centrum flagi umieścić ten okrągły placek, tuż obok kufel Radegasta, wzdłuż dolnej krawędzi rządek autek z przyczepkami, a wzdłuż górnej - cycków dwanaście  :]  :]  :]  Inni niech się śmieją, lecz tylko my wiemy o co chodzi z tymi listami i w ogóle i w szczególe - niech MOC będzie z Nami!  :piwko:  :gitara:  :biwak:  :bevil:

A jak Wam się to widzi?  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z Langoszem, to i z Radegastem  oraz najdłuższą karawaną  forumowiczów.....koniecznie. :miga:

Gazirku ...... Co ja Ci powiem   :hmm:   :hmm:   :hmm: doskonały pomysł :yay:  :yay:  :yay:  jestem za   :yes:   :yes:   :yes:  a nawet ZA   :brawo:  :brawo:  :brawo: 

Może by tak mały konkursik na projekt ??   :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.