Skocz do zawartości

Spotkanie Langoszowców w Pieskowej Skale


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Eeeee... Jagoda... Ty tak z Nienacka......  :miga:  :zolta:

Niezależnie od tego kim był Nienacek. Dziś niestety w robocie wieczorem będę  :oslabiony:

 

Ale dobrze, że jesteś - pomysł jest SUPER!  :D  :D  :D

może na jutro byśmy ustaliły tę Godzinę "ZERO" ? :hmm:  I może jeszcze inne Dziewczyny się jeszcze zdążą dołączyć? :swieca:

                  :bevil:  :bevil:  :bevil:  :bevil:  :bevil:

 

Ja będę, magiczne eliksiry jak również przygotuję  :ee:

OK :] zatem... wirtualne dozo  :pub:  :pub:  :pub: dnia jutrzejszego o godzinie ZERO  :D  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, no może ze dwa  :yay:  :yay:

Jagoda ,świetne zdjęcia na razie moim zdanie w konkursie fotograficznym zajmujesz I miejsce. :winner:

Asia i Darek podczas krótkich odwiedzin (o czym nikt do tej pory nie wspominał) również zostali uwiecznieni na zdjęciu. :bravo: :bravo: :bravo:

Dodam jeszcze : jak jest słowo Langosze w tytule tematu- to jest i karawana. :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak blisko a nawet nie wiedziałem ,że po sąsiedzku taka mocna ekipa :przyczepa:

 

  chętnie bymśmy  się wybrali z wami na kolejną  wyprawę

 

                                                                                                     latem zimą jesienią czy wiosnom

                                                                                                                                                                         dajcie znać pozdrawiamy z OLKUSZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w całej rozciągłości Gazirka. Jagódce należy się 1 miejsce za zdjęcia. Uchwycone najważniejsze momenty :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  z  j wyprawy, to jeszcze po takim ciężkim whiskaczu nawet prosto wyszła   kolumna naszych zestawów. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Edytowane przez abjan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to.

Przecież spotkali się "przypadkowo" :ee:

 

Nowi: podanie i życiorys...  :ee:

 

Również popieram - Jagoda pierwsze miejsce za zdjęcia!  :calus:

Jak ona to robi, że te momęty wyłapuje to je nie wiem - ja bym musiała mieć oczy dookoła głowy  :jump:  :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda ,świetne zdjęcia na razie moim zdanie w konkursie fotograficznym zajmujesz I miejsce. :winner:

Asia i Darek podczas krótkich odwiedzin (o czym nikt do tej pory nie wspominał) również zostali uwiecznieni na zdjęciu. :bravo: :bravo: :bravo:

Dodam jeszcze : jak jest słowo Langosze w tytule tematu- to jest i karawana. :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa:

Upsala   :bzik:   :bzik:   :bzik:  bardzo  :dzieki:  :dzieki:  :dzieki:  za miejsce na pudle  :hop1:  :hop1:  :hop1:  i chętnie się nim podzielę   :ok:   :ok:   :ok:  prosimy zatem o kolejne fotki.... a może iiii............ filmiki ??  :bevil:  :bevil:  :bevil: Halo, halo... Tombr.... jesteś tam ?? :brawo:  :brawo:  :brawo: 

A co się tyczy naszej :drive:   :przyczepa::drive:  :przyczepa::drive:  :przyczepa::drive:  :przyczepa: bez niej spotkanie Langoszowców się nie liczy  :P  :P 

Abjanie   :hej:  :hej: dziękuję za uznanie.... drodzy Langoszowcy Wasze zacne zdrowie  :piwo:

 

Nowi: podanie i życiorys...  :ee:

 

Również popieram - Jagoda pierwsze miejsce za zdjęcia!  :calus:

Jak ona to robi, że te momęty wyłapuje to je nie wiem - ja bym musiała mieć oczy dookoła głowy  :jump:  :bevil:

:dzieki:  :dzieki:  :dzieki:  :dzieki:  Gonia godzina ZERO wybiła..... miksturowe zdrówko  :pub:  :pub:  :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszOlkusz........gdzie się zatrzymałeś w Bobolicach,na dziko w lesie pod zamkiem? jak byleś tam długo? miałeś dostęp do prądu i wody?

Może zagościłeś u jakiegoś gospodarza w ogrodzie?

Bobolice fajne miejsce wypadowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My raczej jeździmy na dziko a co do Bobolic to raczej objazdówka i nocleg koło Kroczyc na tym zalewem Kostkowice , a co do noworocznego spaceru to właśnie pod wrażeniem waszej wypraw pozdrawiamy....



super wypad daliście na kolejny bodziec aby kochać nasz sport bardziej.... pozd

Edytowane przez TomaszOlkusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszOlkusz........gdzie się zatrzymałeś w Bobolicach,na dziko w lesie pod zamkiem? jak byleś tam długo? miałeś dostęp do prądu i wody?

Może zagościłeś u jakiegoś gospodarza w ogrodzie?

Bobolice fajne miejsce wypadowe.

jak dzwoniłem na pole biwakowe "pod zamkiem" czy jakoś tak - to pani powiedziała, że nie przyjmują przyczep ani kamperów... " a jedynie namioty, wie pan... tak po bożemu"....

 

tak więc odpuściłem, nie chciałem się na siłę wpraszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę poszperać w nadleśnictwie tam będzie chyba Siewierz lub Zawiercie,w wielu miejscach w lesie są wyznaczone pola biwakowe,ogrodzone z zadaszonymi stolikami - może i w tych okolicach coś takiego będzie można znaleźć i spędzić fajny weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My teraz  jesteśmy w trakcie zmiany domku na coś większego i z ogrzewaniem postojowym co da nam większe możliwości wypadów weekendowych, nawet jesienią w ence nie ma możliwości trochę zimno a na dziko to ciężko bez pewnych wygód ..

 

Ale mam nadzieje ,że jeszcze w tym roku Nam się uda jeszcze wyruszyć z nową przyczepką jak znajdziemy coś odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.