Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jak wygląda obłożenie w weekendy na kempingu? Chce skorzystać z 2 noclegów w drodze do Chorwacji i akurat pasuje mi tam zajechać na sobote-niedziele.

Jeste tam często i nie widziałem jeszcze pełnego kempingu,dodam jeszcze ze wstęp jednej osoby to koszt około 9e na cały dzień.Będąc na kempingu dostajesz zegarek i opuszczasz baseny albo kemping kiedy chcesz,i oczywiście wracasz bo masz zegarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Z róznych względów wyjechalismy z Lipot 2 dni wcześniej. Płacąc kartą nasz pobyt tj. 2 + 2 (dzieci powyżej 5 lat, a poniżej 14) oraz samochodu i przyczepy wraz z prądem wyszło 143 zł za dobę :yay:.

Max obłożenie kempingu jakie mieliśmy możliwośc zaobserwować na przestrzeni 2 tygodni pobytu to ok 60% jego możliwości. Minimalne - 11 przyczep. Trzeba się dobrze rozglądac za fajnymi parcelami ponieważ sporo osób parkuje swoje pojazdy na sąsienich działkach, aby nie mieć sąsiadów. Przykre, ale prawdziwe.

Weekend, zwłaszcza pogodny to najgorszy czas na korzystanie z basenów. Od soboty do poniedziałku obiekty basenowe okupują Słowacy (ok. 40 km do Bratysławy) i Węgrzy. Generuje to kolejki do wszystkiego...recepcja, kibelki, zjeźdzalanie, bary, lodziarnie itd. W tygodniu natomiast jest szanasa, aby w basenie nie bylo wiecej niż 20 osób i są to przede wszystkim goscie kempingu więc i zachownie jest inne (mniej wrzasków).

Pamiętajcie że wjechać można tylko do 20.00. Dla spóźnialskich prąd gratis w ogrodzeniu przy recepcji :blagac:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Wybieramy się z rodzinką do Lipot w niedzielę wieczorem.

Będzie ktoś od poniedziałku tj. 11,08,2014?

Pozdrawiamy

Edytowane przez SHREK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wybieramy się z rodzinką do Lipot w niedzielę wieczorem.

Będzie ktoś od poniedziałku tj. 11,08,2014?

Pozdrawiamy

 

jak nic się nie posypie to we wtorek powinniśmy dotrzeć

plan jest taki aby pozałatwiać co trzeba w poniedziałek, na wieczór wyjazd, nocleg gdzieś na SK i rano we wtorek przejazd do Lipot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prusiak E75 jest na viniecie. Ja jechałem 150-tka i było ok.

 

Wieczorem Wi Fi strasznie muli jak wszyscy zasiąda, a jak czasem leje to nie da sie nic ściągnąć. W ciągu dnia daje radę.

 

Z tego co ja wiem, i jak jechałem w tym roku to ten kawałek M1 od Mosornego, a potem M15 jest bezwinietowy.

 

Tu na poparcie:

https://www.google.pl/maps/@47.852318,17.249713,3a,75y,96.34h,88.22t/data=!3m4!1e1!3m2!1s7baUkSLnMKRJUfxy33irJA!2e0?hl=pl

- nie ma znaku Vinieta przy "Bratyslavie" dla porównania na Budapeszt taki znaczek już jest: link

 

No i tu gdzie widać że jadąc na Wiedeń winieta jest potrzebna, natomiast na Bratysławę nie jest https://www.google.pl/maps/@47.882677,17.194543,3a,44.6y,309.54h,94.2t/data=!3m4!1e1!3m2!1skSoaXSu12K0kWMfLAqyFIw!2e0?hl=pl

 

Ja wracając w tym roku tak jechałem bez viniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W początkowej części droga E75 ma oznaczenie M15. Ja nią nie jechałem bo z SK przyjechalem 2-ka i dalej 150. Ale jechałem razem z kumplem który w Bratysławie przejechał zjazd na 2 i wyrzuciło go na D2. Na granicy kupował vinietę zgodnie z sugestią tubylców. Stąd moja opinia oraz wcześniejszy wybór trasy do Lipot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem bo jadąc atostradą z Bratysławy wpadłem na granicę gdzie tłum ludzi w upale stał w kolejce po winiety. Ludzie w kolejkach a samochody w korkach... Bałagan straszny. Udało mi sie jakoś przecisnąć za tubylcami i innymi pojazdami i pomknąć do najbliższego zjazdu na 150-kę. Po drodze widziałem jak 3 metry za granicą Policja Madziarska zatrzymywała auta... mnie ominęło to szczęście bo akurat zatrzymali auto przede mną.... I stąd mój niepokój. Wróciłem sobie spokojnie 150-kąi dalej 2-ką do Bratysławy gdzie wskoczyłem na autostradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.