Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

My planujemy jechać z początkiem Lipca, Tokaj, Miszkolc, Jeziorko Tisza i Hajduszoboszlo. Może na powrocie Budapeszt? :hmm:

Pozdrawiam 

Hajduszoboszlo możesz sobie spokojnie odpuścić. Szczerze nie polecam, no chyba że na wycieczkę jednodniową z innej miejscowości jeżeli jeszcze nie byłeś a jesteś ciekaw jak jest. Na dłuższy pobyt daj sobie spokój. Ja tak się skusiłem w zeszłym roku żeby sprawdzić czy coś się zmieniło przez ostatnie 8 lat od kiedy byłem ostatnio i się zawiodłem. Kemping się powiększa (dołożony pusty plac bez grama cienia) ale sanitariaty stanęły w miejscu = full ludzi i brud. Tak jak kiedyś mogłem podać ten camping jako wzór tak teraz radzę omijać, tym bardziej z dziećmi. Długo by pisać a to nie o tym temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej.

na początku lipca wybieram się na Węgry a dokładnie Lipot - kąpielisko termalne. link do strony http://www.lipotfurdo.hu/. Ktoś chętny w tym terminie się wybiera - może razem zawsze raźniej. szczegółowy termin do ustalenia jeszcze. pozdro.

Cześć.

Nie wiem czy dobrze liczę ale według cennika na stronie http://www.lipoticamping.hu/index.php?lang=en&Itemid=106wychodzi mi dla:

auto+2 osoby dorosłe+parcela+prąd+klimatyczne=10450 HUF = ok. 140 zł/dzień z wejściami na baseny.

 

W zeszłym roku chyba mniej płaciłem. Pobyt wychodzi tyle co w Chorwacji tylko tam trzeba jeszcze doliczyć trochę paliwa i autostrady.

 

Do zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander nie wydaje mi się, że jest tak jak mówisz, najczęściej wszystkie te pozycje trzeba doliczyć.

No chyba , że ten camping  z jakichś powodów ma ceny inaczej liczone niż wszystkie inne.

Głowy nie daję za to co piszę, ale...........patrz j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Włąsnie wróciłem z LIPOT .

Jeśli chodzi o płacenie. Jaki liczysz parcele to nie liczysz auta ale liczysz prąd.

Co do obłożenia to z tego co wiem to w zeszłym roku w sierpniu nie było miejsca i ludzie mieszkali na parkinu pod campingiem. W tym roku teren campingu powiększyli o 2 alejki (parenaście miejsc) a jak byłem to coś robili z miejscami na namioty (tak jakby powiększali teren na przyczepy i kampery kosztem namiotów. Dodali dodatkowe toalety. Natomiast jak w zeszły roku internet śmigał na całym campingu to w tym zrywało ludziom połączenia. Interent działał fajnie w promienu 50 m od recepcji. A propos basenów to dużą zjeżdżalnię i duży basenotwierają dopiero 13 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Włąsnie wróciłem z LIPOT .

Jeśli chodzi o płacenie. Jaki liczysz parcele to nie liczysz auta ale liczysz prąd.

Co do obłożenia to z tego co wiem to w zeszłym roku w sierpniu nie było miejsca i ludzie mieszkali na parkinu pod campingiem. W tym roku teren campingu powiększyli o 2 alejki (parenaście miejsc) a jak byłem to coś robili z miejscami na namioty (tak jakby powiększali teren na przyczepy i kampery kosztem namiotów. Dodali dodatkowe toalety. Natomiast jak w zeszły roku internet śmigał na całym campingu to w tym zrywało ludziom połączenia. Interent działał fajnie w promienu 50 m od recepcji. A propos basenów to dużą zjeżdżalnię i duży basenotwierają dopiero 13 czerwca.

czyli powinienem odjąć tylko opłatę za auto, co daje 9450 HUF = ok. 108 zł. Czuć tu ewidentnie powiew nastawienia na turystów z zachodu Europy. W zeszłym roku w sierpniu udało nam się wbić ale rzeczywiście ludzie się wymieniali dosłownie na zakładkę. Koczujących na parkingu nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam weź też pod uwagę, że w tej cenie masz całkowicie nielimitowane wejścia na baseny. Po ich odliczeniu ile wyjdzie kemping - 50 zł? A śmiem twierdzić, że lepszego standardu na tego typu obiektach na Węgrzech nie ma...

 

Tylko weź pod uwagę że jednak w Lipocie nie ma nic z basenów pod dachem i w deszczowy dzień płacisz za coś z czego nie skorzystasz :).

 

Kempingiem o wysokim standardzie będzie również nieco droższa Papa. Szkoda tylko że nie ma przejścia przez furteczkę jak to ma miejsce w Lipocie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko weź pod uwagę że jednak w Lipocie nie ma nic z basenów pod dachem i w deszczowy dzień płacisz za coś z czego nie skorzystasz :).

 

Kempingiem o wysokim standardzie będzie również nieco droższa Papa. Szkoda tylko że nie ma przejścia przez furteczkę jak to ma miejsce w Lipocie.  

No tak z tym się zgadzam, zadaszonych nie uświadczysz, no może ciepłe są częściowo przykryte. W zeszłym roku byliśmy też w Papie zobaczyć. Camping standard ma rzeczywiście jeden z wyższych ale jest jedno moje "ale", jak dla mnie:

- jak dla mnie za "smutno" na campingu, takie moje pierwsze wrażenie, może dziwne bo hałasu też nie lubię, ale jakoś tak strasznie niemiecko i sztywno, każdy w swojej "okrzaczonej" alejce,

- mało zadbana trawa w boxach postojowych, takie klepiska, powinni dosiewać

- trzeba wyjść całkowicie z campingu aby pójść na baseny i kupić bilet,

- na basenach więcej ludzi niż w Lipocie, albo przynajmniej w Lipocie jakoś lepiej się rozkładają na całym obszarze.

 

Wiem, trochę marudzę ale każdy ma swoje spojżenie i czego innego szuka ale po to mam przyczepkę żeby w każdej chwili ją przypiąć i zmienić miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i decyzja zapadła :yay:  wyjeżdżam ja, szefowa wszystkich szefów  :bzik:  - żona i moja 1,5 roczna córcia do Lipot. Wyjeżdżamy w nocy z 28-29.06 tak aby być na miejscu około 12. pobyt na około 10 dni, a jak będzie fajnie to dłużej. Jak ktoś chętny to proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i decyzja zapadła :yay:  wyjeżdżam ja, szefowa wszystkich szefów  :bzik:  - żona i moja 1,5 roczna córcia do Lipot. Wyjeżdżamy w nocy z 28-29.06 tak aby być na miejscu około 12. pobyt na około 10 dni, a jak będzie fajnie to dłużej. Jak ktoś chętny to proszę o info

Dobry  cel :)

My z Wrocławia jedziemy spokojnie ok 6-7godz. Pewnie się miniemy,bo urlop zaczynamy 12.07. A szkoda,bo nasza 4latka miałaby koleżankę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry  cel :)

My z Wrocławia jedziemy spokojnie ok 6-7godz. Pewnie się miniemy,bo urlop zaczynamy 12.07. A szkoda,bo nasza 4latka miałaby koleżankę :)

a którą trasą tam jeździcie,  teraz na A4 jakieś remonty. rozważam przejazd na głuchoałazy i przez czechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.