Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, DarekSłupsk napisał:

Tą z linku polecam jeśli jest sucha. Mam podobną 10lat starszą i jestem mega zadowolony z tego zakupu. Świetne wyposażenie ? Co do uprawnień jest gdzieś temat na forum poszukaj bo nie pamiętam ? Co do Hobby , ja oglądałem trzy sztuki a kupiłem jednak pierwsza oglądaną Angielkę. Ale to kwestia indywidualna , każdy ma inne oczekiwania

Dzięki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowy członek grupy. Mam pytanie czy ktoś miał styczność z przyczepą z podanego linku
https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-lunar-5-6-osobowa-zamiana-na-autolawete-zobacz-CID5-IDJgNfo.html
Rodzinka 2+2 moja wiedza jest jeszcze mała ale to co widzę to przeraża, chyba handlarze przy sprzedaży aut bardziej się starają z góry przepraszam jeżeli kogoś tym uraziłem.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowy członek grupy. Mam pytanie czy ktoś miał styczność z przyczepą z podanego linku
https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-lunar-5-6-osobowa-zamiana-na-autolawete-zobacz-CID5-IDJgNfo.html
Rodzinka 2+2 moja wiedza jest jeszcze mała ale to co widzę to przeraża, chyba handlarze przy sprzedaży aut bardziej się starają z góry przepraszam jeżeli kogoś tym uraziłem.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka


Wg mnie to zapudrowany zgniłek. Nieoryginalna tapeta na ścianie, która jest pofałdowana i odchodzi w wielu miejscach. To samo w lazience. Nieoryginalny blat w kuchni. Wygląda, że się dużo działo i pewnie dziejee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to zapudrowany zgniłek. Nieoryginalna tapeta na ścianie, która jest pofałdowana i odchodzi w wielu miejscach. To samo w lazience. Nieoryginalny blat w kuchni. Wygląda, że się dużo działo i pewnie dziejee
Super dziękuję dopiero jak napisałeś to zauważyłem. Nie stety ale dużo wiedzy do nadrabiania jeszcze mam, coś czuję że ten rok jeszcze może być namiotowy chyba że coś się trafi...

 

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie czy może ktoś oglądał przyczepę z podanego linku, ewentualnie jakieś spostrzeżenia.

 https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-diamant-590-luksusowa-2011-12-klimatyzacja-skora-naroznik-sypialnia-prysznic-ID6DzqCI.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Witam wszystkich, mam pytanie czy może ktoś oglądał przyczepę z podanego linku, ewentualnie jakieś spostrzeżenia.
 https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-diamant-590-luksusowa-2011-12-klimatyzacja-skora-naroznik-sypialnia-prysznic-ID6DzqCI.html
 


Strasznie tanio, no ale skoro nie ma nawet kibla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat przyczepy używam stacjonarnie na polu kempingowym więc ten kibelek nie jest mi niezbedny lecz myśl że przyczepa jest zapewne po cyganach trochę mnie zniechęca.
To nie moja kieszeń ale pomysł wydaje mi się nie najlepszy.
Na stacjonarny domek kempingowy kupować budę za tę cenę ??????
Kibel no cóż docenisz jak cię chwyci ta co przychodzi z nienacka albo przy zimniejszych czy deszczowych nocach bo też bywa że się zachce.
Moim zdaniem na domek stacjonarny mierz w budę bez prawa do rejestracji zawieź lawetą zakonserwuj spód i postaw na pustakach. A nie jaraj się budami jeżdżącymi z wyposażeniem bo klimę to sobie stacjonarna np. wrzucisz.



Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacek00 napisał:


 

 


Strasznie tanio, no ale skoro nie ma nawet kibla emoji6.png

 

"Nie znajdziecie tak dobrze wykonanej, z takim układem i designem oraz luksusową łazienką i centralnym ogrzewaniem konkurencyjnej przyczepy niemieckiej!"

To akurat bzdura aż trzeszczy. /wyjęte z ogłoszenia/. 

Sprytny chwyt marketingowy na napalonych "zielonych" - zdjęcia z katalogu - to spryt czy bezczelność ?

Sam bym ją chętnie kupił za tą kasę pomimo okien ewakuacyjnych  - jest tylko jeden problem - stan musiałby być taki jak ze zdjęć a jak znam życie to jest znorana i dość fajnie odpicowana. Tak więc wklejanie zdjęć katalogowych to co najmniej tupeciarstwo.

Jeśli oferent jest UCZCIWY to powinien wkleić bieżące zdjęcia a nie katalogowe !

 

Nie pamiętam takiej zbiorowej histerii zakupowej wszelakiego sprzętu karawaningowego odkąd interesuje się karawaningiem.

Jacek - miałem kiedyś na początku przygody wersję z oknami ewakuacyjnymi. Świadomie . Nie było źle. 

Brak toalety /przy dostępie miejsca do zamontowania/ nie jest problemem.....nie ma czasami zapachu po poprzednikach :-))))

 

Mogę tylko powtórzyć - nówkę sztukę za 50 sam chętnie zakupię. niestety to SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można twierdzić na pewno o nieuczciwości nie mając dowodów ale na pewno następnym etapem takiej histerii jest często płacz i zgrzytanie zębów.

Dlatego tylko - wiedza aby ocenić, spokój i długie ruchy

Innego sposobu nie ma handlarze przez małe h też te histerię czują i wykorzystują.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co krzyk. Pan z ogłoszenia wykazał się niezwykłymi umiejętnościami biznesowymi.  Tylko brać przykład. Jak będę sprzedawał swój dwudziestoletni samochód to chyba tez wezmę zdjęcia z katalogu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku - jaki byś nie chciał być subtelny to nie zmienia to faktu ,że temat mówiąc delikatnie.....brzydko pachnie.

A co do zdjęć - pokazywanie zdjęć nówki sztuki z katalogu producenta jest ..... subtelnie mówiąc ...mało uczciwe  :-))

Celowo pobudza się psychikę napaleńca a potem następuje co następuje i mamy następnego "zadowolonego bardziej ".

 

Mogę tylko potwierdzić - jak będzie taka jak ze zdjęć to dokładam na dzień dobry - 10.000 zł ....tak od serca ...za uczciwość  :-))))

Edytowane przez Jarosław69
xxxxxxxx (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym sadzicie ze to fotki z katalogu? Na zdjeciach za oknem widac bajzel podworkowy a nie salon Fendta?

Nie żebym sie czepiał ale o tym sprzedawcy czytałem pochlebne opinie.

Ktoś z Was był i oglądał że tak krytykujecie? Nie wiem, może się mylę, ale jak czegoś nie widziałem na własne oczy to nie oceniam.

Może ktoś ma niedaleko żeby podjechać i skonfrontować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.