Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, xwinger77 napisał:

Tymi lokatorami cygańskimi to troszkę się zniechęciłem, chyba powinienem zobaczyć taką cepkę i ocenić jak to ona jest po nich

Na raz sobie zdania nie wyrobisz. Uzupełnij profil, skąd jesteś? Pod Poznaniem jest plac gdzie można obejrzeć kilka takich przyczep w jednym miejscu i wyrobić sobie zdanie. Bywają w stanie rozsądnym i ludzie długimi latami się cieszą z ich używania a są też ruiny. jak nie masz doświadczenia, to możesz nie ocenić dobrze.

9 godzin temu, xwinger77 napisał:

Z tym DMC to nie kumam

Może być, że DMC jest blisko masy własnej (lub poniżej) co grozi jazdą z permanentnym przeładowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-solar-namiot-alarm-zarejestrowana-zadbana-CID5-IDIQTcO.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=8440227170

Nie za duża, nie za ciężka.

Jak oceniacie stan?

Na placu jest więcej przyczep. Czy ktoś był? Jakie wrażenia? Jak sprzedający?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, filipert napisał:

Na raz sobie zdania nie wyrobisz. Uzupełnij profil, skąd jesteś? Pod Poznaniem jest plac gdzie można obejrzeć kilka takich przyczep w jednym miejscu i wyrobić sobie zdanie. Bywają w stanie rozsądnym i ludzie długimi latami się cieszą z ich używania a są też ruiny. jak nie masz doświadczenia, to możesz nie ocenić dobrze.

Może być, że DMC jest blisko masy własnej (lub poniżej) co grozi jazdą z permanentnym przeładowaniem.

Czy mogę prosić o namiary na "ten" i inne komisy na trasie Poznań <--> Warszawa. Faktycznie wybiorę się na wycieczkę w ładny dzień i sam może poczuję różnicę pomiędzy opisem z netu a stanem faktycznym.

 

ps. profil uzupełniony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, xwinger77 napisał:

ps. profil uzupełniony :)

zaraz lepiej :) ?

40 minut temu, xwinger77 napisał:

Czy mogę prosić o namiary na "ten"

Sprzedaż - Strona 2 z 4 - Przyczepy kempingowe - wypożyczalnia przyczep (manczak.pl)

Przyczepy tam w większości są mocno wymęczone po wypożyczaniu ale jak będziesz w okolicy, to warto zajrzeć, bo sporo można porównać. Oni też sami serwisują i naprawy które oglądałem nie wyglądają najgorzej.

Pod Poznaniem warto zahaczyć o Czapury i Wiórek. Też ciekawego doświadczenia można nabrać:

Świat Kempingów (swiatkempingow.pl)

Przyczepy kempingowe - używane, na sprzedaż przyczepy campingowe Poznań, Wielkopolska (przyczepykempingowewiorek.pl)

Jeden dzień może Ci nie starczyć, bo to są dziesiątki przyczep.

Ale może coś bliżej Warszawy ktoś zaproponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie coś więcej napisać o przyczepach Ace. Ponieważ jestem zainteresowany poniższą. Oglądałem ją dziś i nie zauważyłem żadnych miejsc z wilgocią, żadnych zacieków itp. podłoga twarda. Ale może naprowadzicie na co jeszcze zwrócić uwagę w tych przyczepach. Ogólnie angielki nie brałem pod uwagę bo na początku po obejrzeniu kilku stwierdziłem że każda "śmierdzi" ta jest blisko mnie i dlatego się pofatygowałem. Nie czuć nic w środku, i nastąpiła konsternacja, czy jednak może warto ją kupić.

 

https://www.olx.pl/oferta/ace-jubilee-przyczepa-kempingowa-CID5-IDIRHsf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2021 o 13:42, Piotrekm13 napisał:

Co myślicie o tym:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-solar-namiot-alarm-zarejestrowana-zadbana-CID5-IDIQTcO.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=8440227170

Nie za duża, nie za ciężka.

Jak oceniacie stan?

Na placu jest więcej przyczep. Czy ktoś był? Jakie wrażenia? Jak sprzedający?

Odświeżę post, z tym że przyczepa już mnie mniej interesuje. Nie przeszła wstępnej weryfikacji żony...?

 Czy ktoś miał jakiś większy kontakt ze sprzedającym? Ma na placu dużo przyczep w tym kilka, które bym obejrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrekm13 napisał:

Odświeżę post, z tym że przyczepa już mnie mniej interesuje. Nie przeszła wstępnej weryfikacji żony...?

 Czy ktoś miał jakiś większy kontakt ze sprzedającym? Ma na placu dużo przyczep w tym kilka, które bym obejrzał.

Jeśli chcesz w takim budżecie to drynknij sobie do KiP-Camp z Łodygowic.

660 372 667

Z tego co wiem mają fajnego KiPa z solarem, bagażnikiem rowerowym, stabilizatorem, łóżkiem piętrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grzegorz Es napisał:

Jeśli chcesz w takim budżecie to drynknij sobie do KiP-Camp z Łodygowic.

660 372 667

Z tego co wiem mają fajnego KiPa z solarem, bagażnikiem rowerowym, stabilizatorem, łóżkiem piętrowym.

Byłem widziałem i nie polecam, własciciel bardzo ładnie opowiada o przyczepce jaki to stan nie idealny a na miejscu podłoga mokra i przegnita do okoła a szczególnie w przedniej części. Przednia bakista zalana i zamaskowana obiciem z jakiegoś linoleum. Szkoda czasu. Oczywiście właściciel zgrywa głupiego i nie widzi problemu.

Edytowane przez bart123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Grzegorz Es napisał:

Jeśli chcesz w takim budżecie to drynknij sobie do KiP-Camp z Łodygowic.

660 372 667

Z tego co wiem mają fajnego KiPa z solarem, bagażnikiem rowerowym, stabilizatorem, łóżkiem piętrowym.

Bez przesady, tam mam ponad 600km.

Szukam czegoś najlepiej do 100km od domu. Dlatego pytam o tych z Lipowej, bo tam mam koło 120km. Chyba w niedzielę podjadę na razie niezobowiązująco obejrzeć kilka przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi w oko czepka Chateau Calista 440 z 2005 roku, niestety mam do niej 500km, dlatego prośba do Was o wsparcie?

- czy ktoś ją można zna lub sprzedającego?

- czy macie jakieś opinie o przyczepie Chateau? czy to solidne czepki?

- czy ktoś jest z Kleosin Podlaskie i mógłby pomóc?

https://sprzedajemy.pl/chateau-calista-440-kleosin-2-6bea9 Kleosin podlaskief-nr62465027

Edytowane przez bart123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bart123 napisał:

Byłem widziałem i nie polecam, własciciel bardzo ładnie opowiada o przyczepce jaki to stan nie idealny a na miejscu podłoga mokra i przegnita do okoła a szczególnie w przedniej części. Przednia bakista zalana i zamaskowana obiciem z jakiegoś linoleum. Szkoda czasu. Oczywiście właściciel zgrywa głupiego i nie widzi problemu.

No to mamy jasny obraz. Czyli nie warto się interesować.

Ja nie byłem, nie oglądałem. Miałem tam jechać ale zwiększyliśmy budżet i szukamy czegoś większego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co myślicie o tej ?

https://krotocamp.pl/home-car-45-spirit-racer--2004-rok

widać coś niepokojącego ? poza tym że ma wtyczkę 7-pin ?? swoją drogą nie powinna mieć albo drugiego 7-pin albo 13 ?

i poza tym że chyba nie ma zamknięcia szafki pod umywalką albo nie widać na zdjęciu ?

Edytowane przez Klimator (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Jaachu napisał:

Była w lipcu u nich wystawiona za 25tys.

Powaga? Bo szukam już chwilę cepki i nie widziałem jej powiedzmy od grudnia.

Co do cen to fakt jakaś masakra ale jak jest taki popyt to niestety sprzedawcy mogą ceny podnieść jak chcą ?, nie wiem czy nie odpuścić tego roku i zobaczyć co będzie po wakacjach.

Edytowane przez Klimator (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.