Jump to content
Tomii

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.

Recommended Posts

filipert
8 godzin temu, xwinger77 napisał:

Tymi lokatorami cygańskimi to troszkę się zniechęciłem, chyba powinienem zobaczyć taką cepkę i ocenić jak to ona jest po nich

Na raz sobie zdania nie wyrobisz. Uzupełnij profil, skąd jesteś? Pod Poznaniem jest plac gdzie można obejrzeć kilka takich przyczep w jednym miejscu i wyrobić sobie zdanie. Bywają w stanie rozsądnym i ludzie długimi latami się cieszą z ich używania a są też ruiny. jak nie masz doświadczenia, to możesz nie ocenić dobrze.

9 godzin temu, xwinger77 napisał:

Z tym DMC to nie kumam

Może być, że DMC jest blisko masy własnej (lub poniżej) co grozi jazdą z permanentnym przeładowaniem.

Piotrekm13

Co myślicie o tym:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-solar-namiot-alarm-zarejestrowana-zadbana-CID5-IDIQTcO.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=8440227170

Nie za duża, nie za ciężka.

Jak oceniacie stan?

Na placu jest więcej przyczep. Czy ktoś był? Jakie wrażenia? Jak sprzedający?

xwinger77
9 godzin temu, filipert napisał:

Na raz sobie zdania nie wyrobisz. Uzupełnij profil, skąd jesteś? Pod Poznaniem jest plac gdzie można obejrzeć kilka takich przyczep w jednym miejscu i wyrobić sobie zdanie. Bywają w stanie rozsądnym i ludzie długimi latami się cieszą z ich używania a są też ruiny. jak nie masz doświadczenia, to możesz nie ocenić dobrze.

Może być, że DMC jest blisko masy własnej (lub poniżej) co grozi jazdą z permanentnym przeładowaniem.

Czy mogę prosić o namiary na "ten" i inne komisy na trasie Poznań <--> Warszawa. Faktycznie wybiorę się na wycieczkę w ładny dzień i sam może poczuję różnicę pomiędzy opisem z netu a stanem faktycznym.

ps. profil uzupełniony :)

filipert
38 minut temu, xwinger77 napisał:

ps. profil uzupełniony :)

zaraz lepiej :) 👍

40 minut temu, xwinger77 napisał:

Czy mogę prosić o namiary na "ten"

Sprzedaż - Strona 2 z 4 - Przyczepy kempingowe - wypożyczalnia przyczep (manczak.pl)

Przyczepy tam w większości są mocno wymęczone po wypożyczaniu ale jak będziesz w okolicy, to warto zajrzeć, bo sporo można porównać. Oni też sami serwisują i naprawy które oglądałem nie wyglądają najgorzej.

Pod Poznaniem warto zahaczyć o Czapury i Wiórek. Też ciekawego doświadczenia można nabrać:

Świat Kempingów (swiatkempingow.pl)

Przyczepy kempingowe - używane, na sprzedaż przyczepy campingowe Poznań, Wielkopolska (przyczepykempingowewiorek.pl)

Jeden dzień może Ci nie starczyć, bo to są dziesiątki przyczep.

Ale może coś bliżej Warszawy ktoś zaproponuje

Jaachu

Czy możecie coś więcej napisać o przyczepach Ace. Ponieważ jestem zainteresowany poniższą. Oglądałem ją dziś i nie zauważyłem żadnych miejsc z wilgocią, żadnych zacieków itp. podłoga twarda. Ale może naprowadzicie na co jeszcze zwrócić uwagę w tych przyczepach. Ogólnie angielki nie brałem pod uwagę bo na początku po obejrzeniu kilku stwierdziłem że każda "śmierdzi" ta jest blisko mnie i dlatego się pofatygowałem. Nie czuć nic w środku, i nastąpiła konsternacja, czy jednak może warto ją kupić.

https://www.olx.pl/oferta/ace-jubilee-przyczepa-kempingowa-CID5-IDIRHsf.html

Piotrekm13
W dniu 9.03.2021 o 13:42, Piotrekm13 napisał:

Co myślicie o tym:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-solar-namiot-alarm-zarejestrowana-zadbana-CID5-IDIQTcO.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=8440227170

Nie za duża, nie za ciężka.

Jak oceniacie stan?

Na placu jest więcej przyczep. Czy ktoś był? Jakie wrażenia? Jak sprzedający?

Odświeżę post, z tym że przyczepa już mnie mniej interesuje. Nie przeszła wstępnej weryfikacji żony...😏

Czy ktoś miał jakiś większy kontakt ze sprzedającym? Ma na placu dużo przyczep w tym kilka, które bym obejrzał.

Grzegorz Es
2 godziny temu, Piotrekm13 napisał:

Odświeżę post, z tym że przyczepa już mnie mniej interesuje. Nie przeszła wstępnej weryfikacji żony...😏

Czy ktoś miał jakiś większy kontakt ze sprzedającym? Ma na placu dużo przyczep w tym kilka, które bym obejrzał.

Jeśli chcesz w takim budżecie to drynknij sobie do KiP-Camp z Łodygowic.

660 372 667

Z tego co wiem mają fajnego KiPa z solarem, bagażnikiem rowerowym, stabilizatorem, łóżkiem piętrowym.

bart123
Posted (edited)
24 minuty temu, Grzegorz Es napisał:

660 372 667

Z tego co wiem mają fajnego KiPa z solarem, bagażnikiem rowerowym, stabilizatorem, łóżkiem piętrowym.

Byłem widziałem i nie polecam, własciciel bardzo ładnie opowiada o przyczepce jaki to stan nie idealny a na miejscu podłoga mokra i przegnita do okoła a szczególnie w przedniej części. Przednia bakista zalana i zamaskowana obiciem z jakiegoś linoleum. Szkoda czasu. Oczywiście właściciel zgrywa głupiego i nie widzi problemu.

Edited by bart123 (see edit history)

Piotrekm13
22 minuty temu, Grzegorz Es napisał:

660 372 667

Bez przesady, tam mam ponad 600km.

Szukam czegoś najlepiej do 100km od domu. Dlatego pytam o tych z Lipowej, bo tam mam koło 120km. Chyba w niedzielę podjadę na razie niezobowiązująco obejrzeć kilka przyczep.

bart123
Posted (edited)

Wpadła mi w oko czepka Chateau Calista 440 z 2005 roku, niestety mam do niej 500km, dlatego prośba do Was o wsparcie?

- czy ktoś ją można zna lub sprzedającego?

- czy macie jakieś opinie o przyczepie Chateau? czy to solidne czepki?

- czy ktoś jest z Kleosin Podlaskie i mógłby pomóc?

https://sprzedajemy.pl/chateau-calista-440-kleosin-2-6bea9 Kleosin podlaskief-nr62465027

Edited by bart123 (see edit history)

Grzegorz Es
4 godziny temu, bart123 napisał:

Byłem widziałem i nie polecam, własciciel bardzo ładnie opowiada o przyczepce jaki to stan nie idealny a na miejscu podłoga mokra i przegnita do okoła a szczególnie w przedniej części. Przednia bakista zalana i zamaskowana obiciem z jakiegoś linoleum. Szkoda czasu. Oczywiście właściciel zgrywa głupiego i nie widzi problemu.

No to mamy jasny obraz. Czyli nie warto się interesować.

Ja nie byłem, nie oglądałem. Miałem tam jechać ale zwiększyliśmy budżet i szukamy czegoś większego

Klimator
Posted (edited)

Hej, co myślicie o tej ?

https://krotocamp.pl/home-car-45-spirit-racer--2004-rok

widać coś niepokojącego ? poza tym że ma wtyczkę 7-pin ?? swoją drogą nie powinna mieć albo drugiego 7-pin albo 13 ?

i poza tym że chyba nie ma zamknięcia szafki pod umywalką albo nie widać na zdjęciu ?

Edited by Klimator (see edit history)

Jaachu

Była w lipcu u nich wystawiona za 25tys. I nie poszła. Więc teraz podwyżka ceny i szukają dalej. Wiem że ceny rosną, ale to chore, nie poszło wtedy to dawaj podniesiemy cenę bo jeleń i tak się znajdzie.

Klimator
Posted (edited)
48 minut temu, Jaachu napisał:

Była w lipcu u nich wystawiona za 25tys.

Powaga? Bo szukam już chwilę cepki i nie widziałem jej powiedzmy od grudnia.

Co do cen to fakt jakaś masakra ale jak jest taki popyt to niestety sprzedawcy mogą ceny podnieść jak chcą 😓, nie wiem czy nie odpuścić tego roku i zobaczyć co będzie po wakacjach.

Edited by Klimator (see edit history)